Svět tajemných zvířat Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svět tajemných zvířat Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Svět tajemných zvířat


Gigantičtí hlavonožci, otazníky světa žraloků, Nessie a další jezerní příšery, olgoj chorchoj, vakovlk… První kryptozoologická encyklopedie v češtině.

Jaroslav Mareš je objevitelem největšího dravého brouka světa Manticora imperator. Svět dosud neobjevených záhadných zvířat ho doslova fascinuje, proto ho neodradí ani nebezpečí, které mu hrozí na jeho cestách. Vydal se za nimi do australské buše, afrických deštných pralesů či do amazonského „zeleného pekla“. Na rozdíl od jiných zoologů je přesvědčen, že ani zdaleka neznáme všechna tajemství naší planety. V téměř neprozkoumaných částech světa se mohou ukrývat podivní živočichové, o nichž nic nevíme.

Pátráním po neznámých zvířatech se zabývá kryptozoologie. Jaroslav Mareš je od roku 1983 členem Mezinárodní kryptozoologické společnosti a po záhadných tvorech pátrá. Sám říká: „Ke všem zprávám kryptozoologického charakteru je nutno přistupovat neobyčejně uvážlivě a kriticky. Přesto je jisté, že v záplavě legend, mýtů, pověstí a mnohých výmyslů jsou i zprávy pramenící z reálné existence dosud neznámých zvířat. Díky kryptozoologům bylo v poslední době objeveno několik dosud vědě neznámých zvířat, např. v Kambodži do té doby neznámý sudokopytník – saola."

Jaroslav Mareš se zajímá ještě o mnoho záhadných tvorů, např. australského vakovlka nebo údajného obrovského žraloka niuhi z oblasti Havajských ostrovů. Proto je stále na cestách a říká: „život vidím jako dobrodružství poznávání“.Kniha v českém jazyce!


Stažení Svět tajemných zvířat zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Svět tajemných zvířat (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Svět tajemných zvířat zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Svět tajemných zvířat.pdf (EUR-0.00)

  Svět tajemných zvířat.epub (EUR-0.00)

  Svět tajemných zvířat.doc (EUR-0.00)

  Svět tajemných zvířat.txt (EUR-0.00)

  Svět tajemných zvířat.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Svět tajemných zvířat.PDF – (EUR 0.00);

  Svět tajemných zvířat.MOBI – (EUR 0.00);

  Svět tajemných zvířat.EPUB – (EUR 0.00);

  Svět tajemných zvířat.DOC – (EUR 0.00);

  Svět tajemných zvířat.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Mytologie, Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Littera Bohemica
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Žlutotemenný

  14.01.2017

  Krásná a velmi inspirativní kniha. Jaroslav Mareš prostě ví, jak upoutat čtenáře. Tohle zvládne i absolutní laik.

  katy238

  20.01.2016

  Vím, že je to bláznivé, ale ve Čtenářské výzvě by tato kniha u mně aspirovala na bod Nejoblíbenější dětská kniha. Tajně jsem ji kdysi vzala mé mamince a už ji nikdy nedokázala vrátit. Krásná kniha plná čtivě psaných příběhů, krásných kreseb a zajímavých faktů. V oboru kryptozoologie jsem zatím lépe napsanou nenalezla.

  manbeyond

  26.10.2013

  Česká kryptozoologická "bible" a výborný úvod do tohoto vysoce spekulativního, ale nesmírně zajímavého a představivost jitřícího oboru.

  KubaKJ

  26.08.2012

  Kryptozoologická encyklopedie a první moje knížka od Mareše, kterou jsem četl. Povinnsot pro všechny, kteří se o toto téma zajímají.  TAGS:

  Online Svět tajemných zvířat ebook, Kniha Svět tajemných zvířat FB2, Download Svět tajemných zvířat PDF , Download Svět tajemných zvířat MOBI, Online Svět tajemných zvířat kniha, Zdarma Stažení Svět tajemných zvířat IPhone, Online kniha Svět tajemných zvířat PDF, Zdarma Svět tajemných zvířat DJVU, Zdarma Stažení Svět tajemných zvířat TXT, Stažení Svět tajemných zvířat RTF, Online Svět tajemných zvířat FB2 , e-kniha Svět tajemných zvířat stažení TXT, Zdarma Svět tajemných zvířat stažení kniha, e-kniha Svět tajemných zvířat download MOBI, Stažení Svět tajemných zvířat IPad, Číst Svět tajemných zvířat MOBI, Číst Svět tajemných zvířat DOC, Zdarma Svět tajemných zvířat AWZ, Download e-kniha Svět tajemných zvířat iPad , Zdarma Svět tajemných zvířat DJVU, Download Svět tajemných zvířat e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Svět tajemných zvířat DVD, Číst Svět tajemných zvířat TXT, Book Svět tajemných zvířat stažení DJVU, Svět tajemných zvířat stažení kniha zdarma, Svět tajemných zvířat stažení kniha pdf zdarma, Svět tajemných zvířat pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Svět tajemných zvířat pdf zdarma, Svět tajemných zvířat stažení kniha epub zdarma, Svět tajemných zvířat ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply