Světla na pobřeží Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Světla na pobřeží Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Světla na pobřeží


Čtyřicátník Michael Dabert, někdejší příslušník francouzské Cizinecké legie, ale též nájemný žoldák a bezpečnostní expert, se už poněkolikáté pokouší odstřihnout od své minulosti.
Tentokrát si při útěku před vlastní identitou zvolí Kalifornii, ale brzy zjišťuje, že svého předchozího života se jen tak nezbaví.
Zpočátku vypadá vše idylicky, dokonce se sblíží se sympatickou majitelkou vily, postupně se však začíná dozvídat o svém novém domově podrobnosti, které jsou velmi znepokojující.
Zlo, které se k němu blíží, přichází totiž nejen od pevniny, ale i od moře…Kniha v českém jazyce!


Stažení Světla na pobřeží zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Světla na pobřeží (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Světla na pobřeží zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Světla na pobřeží.pdf (EUR-0.00)

  Světla na pobřeží.epub (EUR-0.00)

  Světla na pobřeží.doc (EUR-0.00)

  Světla na pobřeží.txt (EUR-0.00)

  Světla na pobřeží.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Světla na pobřeží.PDF – (EUR 0.00);

  Světla na pobřeží.MOBI – (EUR 0.00);

  Světla na pobřeží.EPUB – (EUR 0.00);

  Světla na pobřeží.DOC – (EUR 0.00);

  Světla na pobřeží.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Michal Dabert (3.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  Schamila

  27.12.2017

  Tak i třetí díl byl neskutečný – Dabert válí v Americe a moc dobře, krásně napínavé, aniž by tekly potoky krve, krásně vnímáte i prostředí, jste součástí všeho, co se tam odehrává, krásný závěr …. příslib něčeho dalšího, na což se už s chutí vrhám a všem doporučuji …. Niedl je mistr i současných příběhů

  Jack Bauer

  03.12.2017

  Třetí pokračování Dabertových dobrodružství nás tentokrát zavádí do slunné Kalifornie. Příběh dostane pořádný spád až v druhé polovině jako u předešlé Štvanice, opět plachtění, sice se opět čte moc hezky hned od začátku, přesto bych upřednostnil víc akce a napětí.

  francouz

  29.08.2017

  No tak jak jsem si již u pana Niedla zvyknul, prostě vysoký standard, kdy mistrně ovládá dějovou linku a, žene nás k vytouženému finále. Musím řísi, že i toto pokračování bylo opravdu velmi čtivé, už z pohledu hollywoodské smetánky a pragmatickému přístupu Michaela. Stále se něco děje a Vy se neztrácíte v mračnu postav ani v nelogičnosti děje. Je to opravdu radost se začíst do knížek z pera pana Niedla, který je pro mě největším objevem za poslední rok. Už jsem si koupil další díl s Michaelem Debertem.

  astroweb

  18.08.2017

  Napínavé, chytré čtení, Niedl je pro mě objevený český autor.

  konformita

  02.08.2017

  Perfektní. Pan Niedl opět dokazuje, že je spisovatelem světového formátu.

  Majdule

  30.04.2017

  I třetí Dabert je důkazem, že František Niedl je rozeným vypravěčem s mimořádným citem pro tempo a koneckonců i logiku příběhu. Navíc umí stvořit skutečně sympatické hrdiny a Michal Dabert mezi nimi zaujímá čestné místo. Přesto se mi zdál rozjezd trošku křečovitý, umělý, stejně jako prostředí Hollywoodu, které autor vybral. Čím déle ovšem příběh trval, tím více dával na rozpaky zapomenout a strhával akcí. Líbí se mi i to, že se autor nebál změnit kurz hrdinova života. Je to osvěžující.

  Selinute

  28.04.2017

  Ano, bavil mě i třetí díl…
  Idylicko-romantický začátek odehrávající se mezi surfaři na Barbadosu a v Mexiku postupně přechází v akční děj, na který jsme u Michaela Daberta zvyklí. Přestože ani tomuto dílu se nedá upřít velká čtivost, tak mně se nejvíce líbilo na Côte d’Azur. Pokračování si ale rozhodně nenechám ujít, a tak Dotek zla mám už zarezervovaný…

  martas79

  20.04.2017

  Monsieur Dabert se trochu přejedl pláží v Karibiku a tak si sbalil kufry a nasedl na první letadlo kamkoliv. Tentokrát to kamkoliv bylo L.A..
  Tak se spojnicí náhodných náhod dostane až k Joan, která je jak na potvoru epesrádes nejen krásná, ale i pohádkově bohatá a slavná.
  Nečekaně ale lítá v maléru. No a nebyl by to náš drsňák, aby jí nepomohl, že… K tomu je celou dobu ďábelsky vtipný a neotesaným způsobem šarmantní.
  Nebavilo mě to číst…

  Daku

  28.12.2016

  Velmi čtivá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem.

  boris2

  07.07.2016

  Výborná česká "Chandlerovka" !! Byl jsem moc mile překvapen.

  limetka2008

  10.12.2015

  Pokud nečekáte precizně vykalkulovaný příběh s velmi zapletenými zápletkami, ale akční svižnou detektivku, kde hlavní hrdina je sice samozřejmě nesmrtelný a vždy má navrch, ale naštěstí se nebere smrtelně vážně, pokud se občas chcete zasmát, je to kniha právě pro vás. Dobrá oddechovka, líbila se mi.

  klokan.1905

  23.10.2015

  Tak těch mrtvol je za Michaelem Dabertem po třech dílech už pořádná hromada 🙂 nezbývá, než sáhnout po čtvrtém dílu, který právě vyšel 😉

  bbara155

  07.12.2014

  Velmi příjemné a nenáročné čtení. Docela napínavá oddychovka, určitě si ráda přečtu další! Fandím autorovi, že dokáže s přehledem konkurovat americkým knihám tohoto žánru.

  Centurion

  19.09.2014

  Opravdu povedený román, děj vás chytne a nutí číst až do konce. Doporučuji.

  čef

  23.07.2014

  Čtivý a opravdu napínavý thriller s drobnou lekcí mořeplavby a ochrany známých osobností. Super kniha pro letní dovolenou. Zmlsanci, kteří čtou tak stovku podobných knih ročně, by možná uvítali trochu barevnější charaktery a méně jednoznačné zápletky, ale to bychom tu měli spisovatele nejvyšší světové třídy.

  Macek58

  16.04.2014

  Po přečtení dvou knih s M.Dabertem jsem netrpělivě čekal na tuto třetí. A nesklamala.

  keduler

  07.04.2014

  Tak tuto cirka 340ti stránkovou knihu jsem zhtl za jediný víkend a opravdu se mi moc líbila. Pan Niedl si u mě opět zlepšil reputaci, protože jeho vypravěčské umění je mi velice blízké. Po přečtení této knihy jsem se dokonce rozhodl, že zkusím i některý z jeho historických románů, přestože to není přímo můj šálek čaje.

  evasamankova

  06.04.2014

  Velmi čtivá a napínavá kniha. Akce střídá akci a hlavní hrdina je při nebezpečných situacích, místo aby se mu rozklepala kolena, navíc ještě velice vtipný. Nešetří černým humorem a ironií, nasmála jsem se opravdu hodně. Spokojenost, kniha mě bavila.  TAGS:

  Online Světla na pobřeží ebook, Kniha Světla na pobřeží FB2, Download Světla na pobřeží PDF , Download Světla na pobřeží MOBI, Online Světla na pobřeží kniha, Zdarma Stažení Světla na pobřeží IPhone, Online kniha Světla na pobřeží PDF, Zdarma Světla na pobřeží DJVU, Zdarma Stažení Světla na pobřeží TXT, Stažení Světla na pobřeží RTF, Online Světla na pobřeží FB2 , e-kniha Světla na pobřeží stažení TXT, Zdarma Světla na pobřeží stažení kniha, e-kniha Světla na pobřeží download MOBI, Stažení Světla na pobřeží IPad, Číst Světla na pobřeží MOBI, Číst Světla na pobřeží DOC, Zdarma Světla na pobřeží AWZ, Download e-kniha Světla na pobřeží iPad , Zdarma Světla na pobřeží DJVU, Download Světla na pobřeží e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Světla na pobřeží DVD, Číst Světla na pobřeží TXT, Book Světla na pobřeží stažení DJVU, Světla na pobřeží stažení kniha zdarma, Světla na pobřeží stažení kniha pdf zdarma, Světla na pobřeží pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Světla na pobřeží pdf zdarma, Světla na pobřeží stažení kniha epub zdarma, Světla na pobřeží ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply