Syn cirkusu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Syn cirkusu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Syn cirkusu


Syn cirkusu je Irvingův "indický" román. Jeho postava, doktor Farrokh Daruwalla, obyvatel Indie a Kanady, se necítí být ani Indem, ani Kanaďanem. Jak sám říká, je "pársem i křesťanem, Bombajcem i Toronťanem". Jeho identita se rozplývá, studoval ve Vídni a odtamtud pochází také jeho životní partnerka. Snad aby nějakým způsobem svou nejistotu kompenzoval, spřádá sny o budoucnosti své i druhých a mění je ve skutečnost. Touha formovat osudy jiných u něj přerůstá v posedlost. V kontextu autorovy tvorby je román výjimečný výraznou detektivní linií: při pátrání po pachateli brutálních vražd se sexuálním motivem před námi defilují nejrůznější formy úchylek. Irving knihu zalidnil množstvím absurdních postav, s nimiž se protagonista, ortoped a sběratel vzorků trpasličí krve, setkává. Daruwalla trpí pocitem odcizení, trápí se otázkou, co je v dnešním světě ještě normální a co ne.Kniha v českém jazyce!


Stažení Syn cirkusu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Syn cirkusu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Syn cirkusu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Syn cirkusu.pdf (EUR-0.00)

  Syn cirkusu.epub (EUR-0.00)

  Syn cirkusu.doc (EUR-0.00)

  Syn cirkusu.txt (EUR-0.00)

  Syn cirkusu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Syn cirkusu.PDF – (EUR 0.00);

  Syn cirkusu.MOBI – (EUR 0.00);

  Syn cirkusu.EPUB – (EUR 0.00);

  Syn cirkusu.DOC – (EUR 0.00);

  Syn cirkusu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Son of the Circus (1994)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  ddkk

  22.10.2017

  Pro mne tentokrát za 4….někdy nevím, jestli i pro Irvinga není pátrání po tom, co je a co není normální, jeho celoživotním tématem…

  Gregorie

  14.07.2017

  Skvělá, zábavná, místy temná. Mám ráda způsob Invingova vyprávění. Odnáší mě do svých světů a já se vždy těším se na každou další kapitolu. Když dočítám, nechce se mi loučit.

  Kiť Kať

  14.04.2015

  Po přečtení pár Irvingovských děl si říkám, že Irving už je taková klasika, za čímž by čtenáři neměli hledat nic negativního. Naopak se jedná o klasiku v Irvingovském stylu, příběh plný zvláštních – v některých případech až absurdních – postav, prostředí, příběhů a myšlenek. Syn cirkusu je právě jednou z těchto úchvatně, absurdně, groteskně, místy dokonce i temně vyhrocených knih, která vás upoutá, ne že by vás úplně pohltila, nebo snad přivedla do úplně nového nepoznaného světa fantazie, ale rozhodně se k ní vždycky budete vracet s nevyřčenou otázkou, co ten doktor Daruwalla zase vymyslí za scénář, čí osud bude chtít tentokrát řídit, co se s ním stane, až John D. alias Inspektor Dhar se vymaní z jeho myšlenkové mašinérie? Syn cirkusu je kniha naplněná rozporuplnými životními osudy, jako by snad ani neměla jednu hlavní dějovou linii, vždy odbočuje do různých vedlejších zápletek, a na konci si vlastně řeknete, že by snad ani tu hlavní dějovou linii nepostrádala, že jsou to právě ty malé útržky, vedlejší příhody, které dávají tomuto dílu značnou literární hodnotu, už jen patálie, kterými si prošla Nancy při příjezdu do Indie, její psychická nevyrovnanost; očividná protikladnost oddělených dvojčat Johna (herce) a Martina (misionáře); ohavnost povahy jejich matky – rádoby herečky Very; doktorova touha po napsání scénáristického veledíla a jeho neustálé pátrání po sobě samém, po svém původu, to všechno přesně zapadá do klasického Irvingovského literárního absurdna.

  martunka

  11.01.2015

  super – úžasné, není co víc dodat

  petratoborikova

  28.04.2013

  Přestože nejsem hltačem , a vlastně ani čtenářem, detektivek tak Syn cirkusu mě opravdu čtenářsky bavil. Rozpolcenost doktora Daruwala mě bavila a těšila jsem se na každou další kapitolu.

  Miru

  14.11.2011

  Další příklad toho, že ať už Irving zasadí děj svých příběhů do sebezvláštnějšího prostředí, přesto se pro mne stane vždy naprosto strhujícím. Pochybuji o sobě samé, že snad ještě někdy budu schopna tohoto autora vnímat zcela objektivně. Stal se mou srdeční záležitostí!

  Lidka

  16.02.2011

  Výborná knížka plná zvratů a myšlenek, jak to dokáže právě Irving.

  5 hvězdiček!

  Lazy

  06.01.2011

  Irving Irvingem zůstane

  Popelllka

  Román plný překvapení. Přestože je knížka poměrně objemná, přečetla jsem ji za pár dní.  TAGS:

  Online Syn cirkusu ebook, Kniha Syn cirkusu FB2, Download Syn cirkusu PDF , Download Syn cirkusu MOBI, Online Syn cirkusu kniha, Zdarma Stažení Syn cirkusu IPhone, Online kniha Syn cirkusu PDF, Zdarma Syn cirkusu DJVU, Zdarma Stažení Syn cirkusu TXT, Stažení Syn cirkusu RTF, Online Syn cirkusu FB2 , e-kniha Syn cirkusu stažení TXT, Zdarma Syn cirkusu stažení kniha, e-kniha Syn cirkusu download MOBI, Stažení Syn cirkusu IPad, Číst Syn cirkusu MOBI, Číst Syn cirkusu DOC, Zdarma Syn cirkusu AWZ, Download e-kniha Syn cirkusu iPad , Zdarma Syn cirkusu DJVU, Download Syn cirkusu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Syn cirkusu DVD, Číst Syn cirkusu TXT, Book Syn cirkusu stažení DJVU, Syn cirkusu stažení kniha zdarma, Syn cirkusu stažení kniha pdf zdarma, Syn cirkusu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Syn cirkusu pdf zdarma, Syn cirkusu stažení kniha epub zdarma, Syn cirkusu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply