Syn Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Syn Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Syn


Sonny je ideální vězeň. V moderní, přísně střežené věznici Staten se těší značné oblibě, neboť slouží ostatním vězňům jako zpovědník – naslouchá jejich přiznáním a uděluje jim rozhřešení. Šušká se o něm, že na sebe bere vinu za zločiny jiných a odpykává si jejich tresty výměnou za pravidelnou dodávku drog. Vrchní komisař Šimon Kéfas, působící na osloském oddělení vražd, je policista ze staré školy. V jeden den dostane najednou nový případ a novou spolupracovnici. Ab Lofthus byl policista, Kéfasův kolega a dlouholetý kamarád a také Sonnyho otec. Kvůli podezření z braní úplatků spáchal před lety sebevraždu a jeho čin obrátil Sonnymu i Kéfasovi život vzhůru nohama. Roky ve věznici jednotvárně plynou do chvíle, než si Sonny nečekaně vyslechne jistou šokující zpověď a vydá se soudit živé i mrtvé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Syn zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Syn (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Syn zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Syn.pdf (EUR-0.00)

  Syn.epub (EUR-0.00)

  Syn.doc (EUR-0.00)

  Syn.txt (EUR-0.00)

  Syn.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Syn.PDF – (EUR 0.00);

  Syn.MOBI – (EUR 0.00);

  Syn.EPUB – (EUR 0.00);

  Syn.DOC – (EUR 0.00);

  Syn.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sønnen (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (319)

  Přidat komentář

  pavlina9305

  25. ledna

  Bavila mě moc!
  Sonny mi byl moc sympatický!
  Marta mi byla moc sympatická!
  Byl mi sympatický i Lars.. a taky Markus a žlutý dům..
  super čtení, za dva dny zhltáno..! Pět hvězd!

  Katja

  20. ledna

  Tak tohle je přesně ta kniha, kvůli které si jdete dřív lehnout, abyste pak mohli do ranních hodin číst. Probíráte se množstvím mrtvol – zmražených, zpola sežraných psem a zpola uříznutou hlavou, ale téměř to nevnímáte, protože daleko silnější je příběh za tím. Příběh, kde není postavy, kterou budete chvíli nenávidět a chvíli milovat. Žádný škatulkování do bad boyů a sluníčkových lidiček. Od každýho trochu, pořádně protřepat a zamotat čtenářovi hlavu. Kniha o zlomené duši, zradě, lásce i naději, ale hlavně o odpouštění a nových šancích.
  Souhlasím s komentáři níže – tohle opravdu není Harry Hole. Tohle je něco daleko daleko hlubšího.

  LP113

  19. ledna

  Jediná kniha, která mě od Nesba aspoň trochu bavila.

  Bybyla

  17. ledna

  Čekala jsem HH "za každým rohem", ale nepřišel :-(…Tak jsem to přijala jako fakt (co jiného mi zbývalo, že) a příběh si i tak užila 🙂 Povedené to bylo…nicméně tušíte, kdy bude nový HH? 🙂

  lubik734

  12. ledna

  Líbila se moc.

  petronella1

  10. ledna

  Z této knihy jsem docela zklamaná. Mám pocit, jakoby to ani nepsal Nesbo. Moc mě nebavila, ale dočetla jsem ji.

  Peťulka3

  09. ledna

  Paráda. Zase jedna severská paráda.

  Denisa153

  05. ledna

  Bylo to napínavé a čtivé, ale jedno musím vytknout, nelíbilo se mi to přeskakování děje v ton napínavém k něčemu jinému. Docela to odvádělo maji pozornost a ztrácela jsem se. Také tam bylo docela dost postav ve kterých jsem se neorientovala.

  Vlk.kh

  31.12.2017

  Oproti série o Harrym Holeovi musím říci, že tady se mi pan Nesbo mnohem více trefil do noty. Hlavní hrdina je sice také looser, ale sedl mi víc, než neustálý pijan Hole.

  DavidKeller

  31.12.2017

  kniha která mě zaujala i nečekaný konec 🙂

  Skaut01

  28.12.2017

  Moje první přečtená kniha od Nesba. Díky ní jsem objevil tohoto autora. Kniha mě naprosto pohltila.

  ArwenAragorn

  23.12.2017

  Výborná detektivka Jo Nesba, napínavá od začátku do konce. Nebojte se, přestože v ní nevystupuje Harry, o nic nepřijdete, naopak!

  DoDidDone

  16.12.2017

  Kniha za mě skvělá, myšlenka i nápad úžasné! Asi mě za to všichni budou chtít ukamenovat, ale já si osobně myslím, že by se Nesbo měl spíš věnovat knihám podobné této než Harrymu, jehož série mi připadá trochu utahaná a opakující se. Hlavní postava je zajímavá a sympatická, dokázal bych si představit pokračování.

  katy238

  16.12.2017

  Výjimečná kniha o dobru a zlu, o druhých šancích a neodpustitelnych chybách. Poutavý příjemně ubihajici příběh s nečekanými zvraty.

  swayno

  30.11.2017

  Mám podobné pocity z knihy jako Tereziee. Něco mi tam chybělo, něco, co ostatní knihy od Nesba mají, něco z čeho si sednu na zadek. A ty jména byly i pro mě peklo.

  Tereziee

  24.11.2017

  Nevím proč, ale Syn mě moc neupoutal. Něco mi tam chybělo a přišlo mi to lehce předvídatelné. A ty jména, měla jsem v tom hrozný zmatek. Hlavně mi teda chyběl Harry Hole. I když vyšetřovatel Šimon Kéfas mu byl v něčem podobný. Za mě taková průměrná detektivka.

  Kropacova.terez

  13.11.2017

  Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Dobře napsáno a Nesbo opět nezklamal!

  Teninka

  12.11.2017

  Kniha se mi líbila a i přesto, že tam nebyl Harry Hole, tak měla něco do sebe a skvěle se četla 🙂 Děj byl fantastický, zajímavý, poutavý a jak už tady bylo řečeno, tak konec byl úžasný 🙂
  Knihy od Nesba prostě miluji :-)))

  Juzzy

  31.10.2017

  Tuhle knihu (v polštině) jsem si tři roky "šetřil", až na ní došlo. Nechtěl jsem vměstnat mezi Harryho a spol. jiné hrdiny.. Udělal jsem chybu. Tohle se čte jedním dechem. Syn, přestože se objektivně přece nelze ztotožňovat s jeho dřívějším a současným počínáním, je prostě fenomenální. Jo Nesbo je fenomenální!

  St.Evelin

  31.10.2017

  Sice to není můj oblíbený HH, ale i tady Nesbo ukazuje, že detektivní zápletky prostě umí! Palec nahoru! Začátek byl pro mě takový těžší, ale stačilo pár stran a byla jsem zase zcela vtažena do komplikovaného a strhujícího děje.

  the_res13

  31.10.2017

  Zpočátku mi při pohledu na obal nesoucí jméno Jo Nesbø chyběl Harry Hole, ale po prvních 20 stranách toto zcela opadlo a já se do příběhu zakousla a četla jedním dechem.

  Vesmich

  23.10.2017

  Dílo je to rozsáhlé, seversky studené. Mstitel toho má moc, sotva to stíhá – drogy, obchodování s lidmi, praní špinavých peněz, láska…. Soupeři jsou zdatní a řádně vykrmení nebo nenažraní, kulisy temné. Poslouchala jsem jako audioknihu na dlouhých cestách autem, číst by se mi to nechtělo. Působilo to na mě táhle, nudně a nebylo to přednesem, ten byl výborný.

  Agnesita

  22.10.2017

  Cetla jsem cerstve po Zizni a libila se mi vic. Je jaksi vic uveritelna. A konec me potesil.

  technik1965

  18.10.2017

  SUPER, super, super, vynikajúce, fantastické, čítanie s napätím až do konca!!!!!

  martousek

  15.10.2017

  Nesbo patří mezi moje oblíbené autory a nezkamala ani tato kniha, pět hvězdiček. Zase trochu jinak napsaná, trochu překvapivá, nevyzpytatelná. Zkrátka Jo Nesbo, žádná pohádka.

  petym

  12.10.2017

  Tak tohle byla bída. Prvnikniha od Jo Nesba a musim říct , že ani trochu nezaujala. Bylo to mdlý. Tisíce jmen a jmen. Kapitoly oddeleny jen mezerou. Žádná akce pořád jen mluveni a mluvení. No snad jina kniha bude lepší od Joa.

  Yardak

  09.10.2017

  Od začátku do konce napínavé, v mnoha směrech překvapivé a především neuvěřitelně čtivé. Jo Nesbø zase nezklamal. Tato kniha je za jasných 5 hvězd.

  KristýnaBook

  07.10.2017

  No si prvních 150 stran jsem byla ztracena, v knize se objevuje hrozně moc osob ale nakonec to do sebe všechno zapadne. Za mě kniha napínavá ale konec jak z amerického filmu. :-)Knihu doporučuji

  Jessie26

  28.09.2017

  Dva dny. Jen dva dny mě trvalo, než jsem obrátila poslední list. Nesbo jako obvykle nezklamal. Napětí až do poslední stránky. Knížka je čtivá,napínavá, smysluplná.

  Andy82

  23.09.2017

  Četla jsem opravdu s chutí a doufala ve šťastný konec. Nesboa mám ráda a všechny jeho knihy se mi čtou dobře.
  TAGS:

  Online Syn ebook, Kniha Syn FB2, Download Syn PDF , Download Syn MOBI, Online Syn kniha, Zdarma Stažení Syn IPhone, Online kniha Syn PDF, Zdarma Syn DJVU, Zdarma Stažení Syn TXT, Stažení Syn RTF, Online Syn FB2 , e-kniha Syn stažení TXT, Zdarma Syn stažení kniha, e-kniha Syn download MOBI, Stažení Syn IPad, Číst Syn MOBI, Číst Syn DOC, Zdarma Syn AWZ, Download e-kniha Syn iPad , Zdarma Syn DJVU, Download Syn e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Syn DVD, Číst Syn TXT, Book Syn stažení DJVU, Syn stažení kniha zdarma, Syn stažení kniha pdf zdarma, Syn pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Syn pdf zdarma, Syn stažení kniha epub zdarma, Syn ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply