Tajemné jezero Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajemné jezero Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tajemné jezero


Psychologický román z prostředí malého irského městečka vypráví o vnitřním dramatu ženy, která se rozhodla zpřetrhat svazky s rodinou.
Manželka místního lékárníka, matka dvou dětí, kterou zklamalo manželství a cítí se deptaná maloměstským prostředím, využije nečekané náhody a tragické záměny osob a odejde do Londýna. Začíná žít plnohodnotný život s milovaným mužem, ale ztráta dětí na ni doléhá stále silněji a ona nakonec neodolá a po čase naváže kontakt s dcerou. Tím dá do pohybu řadu událostí, které dramaticky ovlivní nejen její vlastní život, ale i osudy jejích blízkých. Kniha dobře vystihuje charaktery postav, velmi působivě kreslí atmosféru irského maloměsta a čtenáře upoutá laskavým porozuměním pro lidské slabosti.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemné jezero zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Tajemné jezero (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tajemné jezero zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tajemné jezero.pdf (EUR-0.00)

  Tajemné jezero.epub (EUR-0.00)

  Tajemné jezero.doc (EUR-0.00)

  Tajemné jezero.txt (EUR-0.00)

  Tajemné jezero.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tajemné jezero.PDF – (EUR 0.00);

  Tajemné jezero.MOBI – (EUR 0.00);

  Tajemné jezero.EPUB – (EUR 0.00);

  Tajemné jezero.DOC – (EUR 0.00);

  Tajemné jezero.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Glass lake (1994)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  pajaroh

  24.05.2017

  Velice příjemná oddychovka – tajemné prostředí Irska, sympatické postavy, chytlavě stavěný příběh – co více si přát. Jen těch vztahových zápletek a zvratů bylo v druhé polovině příliš a konec knihy malinko "přistřižený", ale pokud máte chuť na něco nenáročného, ale ne hloupého, je tohle správná volba.

  IYv

  30.09.2015

  krásná, čtivá, moje oblíbená



  TAGS:

  Online Tajemné jezero ebook, Kniha Tajemné jezero FB2, Download Tajemné jezero PDF , Download Tajemné jezero MOBI, Online Tajemné jezero kniha, Zdarma Stažení Tajemné jezero IPhone, Online kniha Tajemné jezero PDF, Zdarma Tajemné jezero DJVU, Zdarma Stažení Tajemné jezero TXT, Stažení Tajemné jezero RTF, Online Tajemné jezero FB2 , e-kniha Tajemné jezero stažení TXT, Zdarma Tajemné jezero stažení kniha, e-kniha Tajemné jezero download MOBI, Stažení Tajemné jezero IPad, Číst Tajemné jezero MOBI, Číst Tajemné jezero DOC, Zdarma Tajemné jezero AWZ, Download e-kniha Tajemné jezero iPad , Zdarma Tajemné jezero DJVU, Download Tajemné jezero e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tajemné jezero DVD, Číst Tajemné jezero TXT, Book Tajemné jezero stažení DJVU, Tajemné jezero stažení kniha zdarma, Tajemné jezero stažení kniha pdf zdarma, Tajemné jezero pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tajemné jezero pdf zdarma, Tajemné jezero stažení kniha epub zdarma, Tajemné jezero ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply