Tanky proti tankům Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tanky proti tankům Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tanky proti tankům


Publikace brigádního generála v záloze Avigdora Kahalaniho, muže, který je jedním z nemnoha nositelů nejvyššího izraelského vyznamenání Medaile za statečnost (Medal of Valor) za hrdinství v boji, se zabývá boji v Jom Kippurské válce. Tehdy na svátek Dne smíření 6. října 1973 začala válka, kdy musel Stát Izrael opět jednou bojovat o holou existenci proti svým sousedům, kteří se rozhodli dobýt mohutným útokem celou oblast Golanských výšin a během šestatřiceti hodin dosáhnout východního břehu Jordánu. Nepodařilo se jim to. Golany, kde Avigdor Kahalani velel 77. obrněnému praporu, byly neprostupné. O svých vlastních zkušenostech z těchto bojů, o bojové strategii, ale i o obětavosti izraelských vojáků píše autor v knize Tanky proti tankům.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tanky proti tankům zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tanky proti tankům (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tanky proti tankům zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tanky proti tankům.pdf (EUR-0.00)

  Tanky proti tankům.epub (EUR-0.00)

  Tanky proti tankům.doc (EUR-0.00)

  Tanky proti tankům.txt (EUR-0.00)

  Tanky proti tankům.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tanky proti tankům.PDF – (EUR 0.00);

  Tanky proti tankům.MOBI – (EUR 0.00);

  Tanky proti tankům.EPUB – (EUR 0.00);

  Tanky proti tankům.DOC – (EUR 0.00);

  Tanky proti tankům.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Heights of Courage (1975)

  Žánr:
  Válečné, Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Český výbor Keren Kayemeth Lei
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Finn123

  27.07.2017

  Naprosto skvělé.Přečetl jsem na jeden zátah.
  Starost a péče jeden o druhého (žádný izraelský voják se nesmí nechat bez pomoci, je-li v ohrožení),o vytvořené hodnoty ( dojemná obava,aby jejich tanky při přesunu nerozbily novou silnici- a to ve chvíli,kdy byly bombardovány syrským letectvem!!!) , promyšlené akce s co nejméně ztrátami na životech,dokonalý technický servis (přímo na frontě), zásobování a v neposlední řadě důraz na zdravotní péči,to spolu s odvahou a nezměrnou touhou uhájit svou zemi přineslo Izraeli vítězství.
  Arabům nic nepomohla velká přesila, ani zrádné načasování útoku na velký svátek-Jom kippur.

  Smolda

  26.01.2017

  Jedna z mála vojenských knih, která pro mě byla velice čtivá a záživná. Ukazuje jak dobře vycvičena armáda dokáže porazit mnohem silnějšího protivníka. A hrdinství izraelských vojáků bránící svoji zem proti zničení.  TAGS:

  Online Tanky proti tankům ebook, Kniha Tanky proti tankům FB2, Download Tanky proti tankům PDF , Download Tanky proti tankům MOBI, Online Tanky proti tankům kniha, Zdarma Stažení Tanky proti tankům IPhone, Online kniha Tanky proti tankům PDF, Zdarma Tanky proti tankům DJVU, Zdarma Stažení Tanky proti tankům TXT, Stažení Tanky proti tankům RTF, Online Tanky proti tankům FB2 , e-kniha Tanky proti tankům stažení TXT, Zdarma Tanky proti tankům stažení kniha, e-kniha Tanky proti tankům download MOBI, Stažení Tanky proti tankům IPad, Číst Tanky proti tankům MOBI, Číst Tanky proti tankům DOC, Zdarma Tanky proti tankům AWZ, Download e-kniha Tanky proti tankům iPad , Zdarma Tanky proti tankům DJVU, Download Tanky proti tankům e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tanky proti tankům DVD, Číst Tanky proti tankům TXT, Book Tanky proti tankům stažení DJVU, Tanky proti tankům stažení kniha zdarma, Tanky proti tankům stažení kniha pdf zdarma, Tanky proti tankům pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tanky proti tankům pdf zdarma, Tanky proti tankům stažení kniha epub zdarma, Tanky proti tankům ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply