Tatínek není k zahození Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tatínek není k zahození Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tatínek není k zahození


Kniha v českém jazyce!


Stažení Tatínek není k zahození zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tatínek není k zahození (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tatínek není k zahození zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tatínek není k zahození.pdf (EUR-0.00)

  Tatínek není k zahození.epub (EUR-0.00)

  Tatínek není k zahození.doc (EUR-0.00)

  Tatínek není k zahození.txt (EUR-0.00)

  Tatínek není k zahození.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tatínek není k zahození.PDF – (EUR 0.00);

  Tatínek není k zahození.MOBI – (EUR 0.00);

  Tatínek není k zahození.EPUB – (EUR 0.00);

  Tatínek není k zahození.DOC – (EUR 0.00);

  Tatínek není k zahození.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Andrej Šťastný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Jajulina

  01.12.2017

  Tak u téhle knížky jsme se s holkama na bytě od srdce nasmály. Možná to bylo i čtecím umem a intonacemi hlasu mé kamarádky (učitelky v mateřince), když nám pohádky předčítala na dobrou noc.
  Každopádně ta myšlenka je geniální a pro děcka to musí být hrozně super! A motivace pro tatínky být opravdu těmi hrdiny! 🙂
  Tak a ty už jdi taky spát, ať si taky tak silný a statečný, jako ten tvůj tatínek!

  yaoiyuri

  29.09.2017

  Neurazilo, ale ani nenadchlo. Jako audio namluvené panem Goldflamem by mě to snad oslovilo víc, protože při čtení mi text přišel takový neučesaný, neuhlazený… spíše jako neupravený přepis jeho vyprávění, úplně jako bych ho slyšela, ale nebylo to ono. Svým budoucím dětem to asi číst nebudu, až tolik se mi ty pohádky nelíbily.

  Monike

  01.01.2017

  Vtipné pohádky, pro tatínky jako stvořené 🙂

  bibi.r

  26.04.2016

  Některé pohádky byly v pohodě a vtipné, a některé mi přišly takové "kostrbaté" a těžko se četly.

  Asterionela

  12.01.2016

  Roztomilé a vtipné, určitě doporučuji 🙂

  Ninie

  14.11.2014

  Atypické pohádky pro unavené maminky – tatínek tímhle zaručeně pobaví děti a dámy si odpočinou!

  vakuloid

  07.04.2014

  Skvělá, moc jsme se při ní nasmáli!!!:)

  jasmína

  13.01.2014

  Pohodová trošku strašidelná kniha, kterou můžou číst děti i i dospělí, jen by se menší děti mohly trošku bát, takže raději číst pod dohledem rodičů 🙂  TAGS:

  Online Tatínek není k zahození ebook, Kniha Tatínek není k zahození FB2, Download Tatínek není k zahození PDF , Download Tatínek není k zahození MOBI, Online Tatínek není k zahození kniha, Zdarma Stažení Tatínek není k zahození IPhone, Online kniha Tatínek není k zahození PDF, Zdarma Tatínek není k zahození DJVU, Zdarma Stažení Tatínek není k zahození TXT, Stažení Tatínek není k zahození RTF, Online Tatínek není k zahození FB2 , e-kniha Tatínek není k zahození stažení TXT, Zdarma Tatínek není k zahození stažení kniha, e-kniha Tatínek není k zahození download MOBI, Stažení Tatínek není k zahození IPad, Číst Tatínek není k zahození MOBI, Číst Tatínek není k zahození DOC, Zdarma Tatínek není k zahození AWZ, Download e-kniha Tatínek není k zahození iPad , Zdarma Tatínek není k zahození DJVU, Download Tatínek není k zahození e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tatínek není k zahození DVD, Číst Tatínek není k zahození TXT, Book Tatínek není k zahození stažení DJVU, Tatínek není k zahození stažení kniha zdarma, Tatínek není k zahození stažení kniha pdf zdarma, Tatínek není k zahození pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tatínek není k zahození pdf zdarma, Tatínek není k zahození stažení kniha epub zdarma, Tatínek není k zahození ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply