Tažení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tažení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tažení


Boj templářů ve Svaté zemi za křesťanskou víru a naplnění mystického poslání samotného řádu pokračuje. Příběhy jednotlivých postav jsou dramaticky rozvíjeny v období vymezeném skutečnými událostmi v letech 1274 až 1291. Dlouhodobá strategie udržování míru v této horké oblasti je narušena obchodními zájmy jednotlivců, neshodami křesťanských vládců a zákulisní politikou církve. Kniha vrcholí barvitým líčením pádu poslední templářské državy, města Akkon, dobytého mamlúckými vojsky. Hrstka templářů uniká podzemními chodbami do přístavu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tažení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tažení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tažení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tažení.pdf (EUR-0.00)

  Tažení.epub (EUR-0.00)

  Tažení.doc (EUR-0.00)

  Tažení.txt (EUR-0.00)

  Tažení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tažení.PDF – (EUR 0.00);

  Tažení.MOBI – (EUR 0.00);

  Tažení.EPUB – (EUR 0.00);

  Tažení.DOC – (EUR 0.00);

  Tažení.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bratrstvo (Robyn Young) (2.)

  Originální název:

  Crusade (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , NLN – Nakladatelství Lidové noviny
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  petym

  03.08.2017odpad!

  Tak bohužel velke zklamání. Nezazivne a zdlouhave. Dočteno pouze na str.125. Pořád se nic nedělo zadna akce jen vyprávění. Tak to vzdávám a třetí díl ani nezačnu číst. Škoda ,přitom prvni se libil a plny pocet hvězd. Tak snad se vám bude líbit kniha více nez mě.

  Richie1

  30.12.2015

  Druhý díl pokračuje v dobré kvalitě příběhu, byť se mi místy zdál poněkud překombinovaný. Zápletky a především činy padouchů byly občas na hranici únosnosti, což trochu sráží dobrý dojem z knihy. Historické reálie jsou nicméně velmi dobře popsané, boje o poslední pozice křižáků ve Svaté zemi jsou přiměřeně napínavé i zajímavé. Uvítal jsem možnost sledovat popisovanou historii jak ze strany křesťanů, tak ze strany mamlúckých muslimů. Je dobře, že na konci knihy jsou vysvětlivky autorky k historickým událostem i popis postav s vyznačením toho, která je historicky doložená a která fiktivní. Četba příběhu z tohoto období byla příjemná, a tak se mohu těšit na třetí díl. 75%

  Martin1974

  08.08.2013

  Výpravne napísaný román o posledných rokoch existencie Templárov vo Svätej zemi, ktorý nadväzuje na prvý diel a v ničom nezaostáva. Povedal by som, že skôr predčí. Opis bitiek autorka profesionálne zvládla a plynulé prechádzanie deja zo strany Frankov na stranu mamelukov taktiež. O Templároch toho v posledných rokoch vychádza neúrekom, ale táto kniha patrí k tým, ktoré môžem odporučiť.

  ferda

  17.01.2012

  Myslím si že pokračování je ještě lepší než první díl A člověk se asi nemůže divit, že křes
  ťané byli poraženi, když neustále bojovali o moc mezi sebou . .Ale i jejich protivníci mamlůci na tom nebyli o nic lépe.Pěkně popsaná bitva o Akkon a taky co všechno člověk udělá , aby se udržel u moci Je zde i zmínka o tajemných assasínech.Ale hlavní děj se stále točí kolem temláře Willa a jeho snahy o udržení míru.  TAGS:

  Online Tažení ebook, Kniha Tažení FB2, Download Tažení PDF , Download Tažení MOBI, Online Tažení kniha, Zdarma Stažení Tažení IPhone, Online kniha Tažení PDF, Zdarma Tažení DJVU, Zdarma Stažení Tažení TXT, Stažení Tažení RTF, Online Tažení FB2 , e-kniha Tažení stažení TXT, Zdarma Tažení stažení kniha, e-kniha Tažení download MOBI, Stažení Tažení IPad, Číst Tažení MOBI, Číst Tažení DOC, Zdarma Tažení AWZ, Download e-kniha Tažení iPad , Zdarma Tažení DJVU, Download Tažení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tažení DVD, Číst Tažení TXT, Book Tažení stažení DJVU, Tažení stažení kniha zdarma, Tažení stažení kniha pdf zdarma, Tažení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tažení pdf zdarma, Tažení stažení kniha epub zdarma, Tažení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply