Temná strana slunce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Temná strana slunce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Temná strana slunce


Kniha v českém jazyce!


Stažení Temná strana slunce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Temná strana slunce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Temná strana slunce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Temná strana slunce.pdf (EUR-0.00)

  Temná strana slunce.epub (EUR-0.00)

  Temná strana slunce.doc (EUR-0.00)

  Temná strana slunce.txt (EUR-0.00)

  Temná strana slunce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Temná strana slunce.PDF – (EUR 0.00);

  Temná strana slunce.MOBI – (EUR 0.00);

  Temná strana slunce.EPUB – (EUR 0.00);

  Temná strana slunce.DOC – (EUR 0.00);

  Temná strana slunce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Dark Side of the Sun (1976)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Magnet-Press (Praha)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  BeaTheBeats

  26.05.2017

  Co ty komentáře tady čtu …

  šílíte ????

  Pro mně jedna z knih, které změnili moje chápání světa ! Inteligentní tekutina, android naprogramovaný na "štěstí" – co je brzká budoucnost výstupů kvantových počítačů mimojiné,
  samotný pojem "temná strana slunce" je metaforický termín, který inspiruje vědecké diskuze o tom jak přinutit chápat umělé algoritmy takovéto abstraktní pojmy..
  a to nejdu zmiňovat v románu danou nejstarší rasu, která už "jen tak žije" a sleduje všechno kolem… co říkal Kristus ???

  takže za mně, extraordinerní dílo, jeden z důvodů, proč jsem dal druhé jméno svému synovi "Terry"

  😉

  Eigis

  18.04.2017

  Jediné opravdové pozitivum této knihy je její délka. Delší příběh bych vzdal. Děj mě vůbec nezaujal, podobně jako námět, nevybavuji si jediný poutavější okamžik, humor nebyl můj šálek kávy, mytologie vesmíru mě rovněž neoslovila. Postavy sice měly určitý potenciál, ale to samo o sobě nestačí.

  czpilar

  13.09.2016

  Kniha mě moc nebavila, před půlkou jsem s ní téměř seknul. Protože má ale docela málo stran, tak jsem ji dočetl.

  Ke kvalitě Zeměplochy má kniha hodně daleko. Ale už i zde byly na Zeměplochu odkazy, např. Svátek prasečí hlídky.

  Kabátice

  02.12.2015

  Jedna ze slabších knih od Pratchetta, ale i tak jsem si početla.

  daudurhundur

  06.09.2015

  Nejsem super fanoušek Zeměplochy, ale několik knih jsem přečetl a všechny mě bavily. Bohužel to neplatí pro jiné ("nezeměplochové" knihy). Spíš nuda.

  lucie0951

  05.08.2015

  Kniha je velmi náročná na představivost čtenáře, ale propojení matematiky pravděpodobnosti, kvantové fyziky i jemného humoru tyto zdánlivé nedostatky hravě převáží, takže nemohu jinak, než opět hodnotit pěti hvězdami.

  LucieRej

  12.06.2013

  Tak tohle mi opravdu moc nesedlo. Nápad byl dobrý ale finální pojetí dost chaotické, nedokázala jsem si téměř nic z okolí představit, ani samotné aktéry. Chvílemi jsem měla pocit, jak kdybych četla Stopařova průvodce ale hodně nepovedeneou verzi. Ale zamilovala jsem si Iga, ten se poved a Issac byl taky bezva.

  lanusinka

  13.02.2013

  Na mě moc divoké a v závěru jsem myslím ani pořádně nepochopila, o čem to celé bylo… Ale místy jsem se zasmála a bylo zajímavé si přečíst, kde asi byl zrod některých myšlenek, na kterých Pratchett postavil Zeměplochu…

  valda

  08.03.2011

  Podle přesných statistických výpočtů p-matiky má být mladík Dom Sabalos v den svého jmenování do funkce prezidenta správní rady na planetě Protitoč zavražděn. Pokusí se tedy nalézt tajemnou rasu Žolíků společně s Hrs-Hgnem, vědcem z rasy phnobů žijících v bažinách, nalezeným bažinným tvorečkem Igem a robotem páté třídy Isaacem. Na cestách se setká například s kmotrem Bankou – počítačem planetou, vodní podstatou Chatogastrem…
  Jedno z mála Terryho sci-fi, které napsal v roce 1976, a je docela škoda, že podobných knížek nenapsal víc. Kniha je trochu temnější, stejně jako Kobercové s naprosto povolenou uzdou fantazie. Vesmír plný roztodivných ras, tvarů a robotů, p-matika pomocí, které je možné předpovídat budoucnost, vesmírní psi… Vůbec celkový popis jiných civilizací, je hodně oproštěný od klasické reality a velmi blízký mému vnímání, jak by to třeba mohlo být. Pratchett vyprávění prokládá silnými filozofickými úvahami, ale i klasickým humorem.
  Jinak kniha má sem tam hluché místo, a je krátká, takže není čas se dostat do větší hloubky jednotlivých postav.
  Už v této knize se objeví např. svátek prasečí hlídky, možná, že prapůvodní verze Bendera z Futuramy, stejně tak jako hodně věcí připomíná Douglase Adamse. Např. rozhovor Isaaca s roboty nižších tříd je dokonalá sranda.

  st.me

  27.02.2011

  Mě se knížka líbila. Není to Zeměplocha. Je to absolutně jiný příběh, ale četl se mi dobře a já se u ní nenudila.  TAGS:

  Online Temná strana slunce ebook, Kniha Temná strana slunce FB2, Download Temná strana slunce PDF , Download Temná strana slunce MOBI, Online Temná strana slunce kniha, Zdarma Stažení Temná strana slunce IPhone, Online kniha Temná strana slunce PDF, Zdarma Temná strana slunce DJVU, Zdarma Stažení Temná strana slunce TXT, Stažení Temná strana slunce RTF, Online Temná strana slunce FB2 , e-kniha Temná strana slunce stažení TXT, Zdarma Temná strana slunce stažení kniha, e-kniha Temná strana slunce download MOBI, Stažení Temná strana slunce IPad, Číst Temná strana slunce MOBI, Číst Temná strana slunce DOC, Zdarma Temná strana slunce AWZ, Download e-kniha Temná strana slunce iPad , Zdarma Temná strana slunce DJVU, Download Temná strana slunce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Temná strana slunce DVD, Číst Temná strana slunce TXT, Book Temná strana slunce stažení DJVU, Temná strana slunce stažení kniha zdarma, Temná strana slunce stažení kniha pdf zdarma, Temná strana slunce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Temná strana slunce pdf zdarma, Temná strana slunce stažení kniha epub zdarma, Temná strana slunce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply