Temná věž 3: Zrada Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Temná věž 3: Zrada Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Temná věž 3: Zrada


Kniha v českém jazyce!


Stažení Temná věž 3: Zrada zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Temná věž 3: Zrada (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Temná věž 3: Zrada zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Temná věž 3: Zrada.pdf (EUR-0.00)

  Temná věž 3: Zrada.epub (EUR-0.00)

  Temná věž 3: Zrada.doc (EUR-0.00)

  Temná věž 3: Zrada.txt (EUR-0.00)

  Temná věž 3: Zrada.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Temná věž 3: Zrada.PDF – (EUR 0.00);

  Temná věž 3: Zrada.MOBI – (EUR 0.00);

  Temná věž 3: Zrada.EPUB – (EUR 0.00);

  Temná věž 3: Zrada.DOC – (EUR 0.00);

  Temná věž 3: Zrada.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Temná věž (komiks) (3.)

  Originální název:

  Dark Tower 3: Treachery (2009)

  Žánr:
  Komiksy, Sci-fi
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  LordSnape

  17. ledna

  Po předchozím díle mám opět pocit, že se v komiksu něco děje. Osvětluje určité momenty, které v knihách nebyly nebo byly jen lehce naznačeny, což je fajn. Osobně se mi velmi líbí, jak je vykreslený Středosvět a úděl všech pistolníků v čele s filosofujícím Rolandem. Kresba opět parádně ponurá a příběh napínavý. Konec překvapivý s wau efektem. Těším se na další.

  P.S. Ty, co ke komiksu přivedl film, musí být z vylíčení Rolanda jistě nadmíru zklamaní.

  michal3736

  02.12.2017

  Skvělé, tyto knihy mi trvají déle přečíst, protože velkou část procesu jenom sedím a koukám na jednu stránku a nechávám to na sebe působit.

  ubiq

  27.11.2017

  Bravo !!! Po minulem dile opet nahozeni na tu spravnou linku.

  jarynek

  24.08.2017

  První díl byl skvělý, u druhého se trochu ubralo na tempu a dramatičnosti, aby se třetí díl vrátil do kolejí prvního. Ka-tet hrdiny obklopuje zlo ve všech možných podobách a svírá kolem nich smyčku stále úžeji.

  smazenaryba

  22.08.2017

  Neviem, či mám byť viac vďačný, že komix takýmto skvelým spôsobom rozširuje knižnú sériu, alebo či dumať, ako by to asi bolo, keby King tento rozšírený príbeh pôvodne zahrnul do kníh. Viem, asi trochu zbytočné úvahy. A ktoho vie, možno sa dočkáme aj ďalšej knihy, King predsa už raz sériu úspešne rozšíril. Tak či tak, Zrada je ďalším výborným pokračovaním, ktoré ponúkne fanúšikom série ďalšiu porciu neopakovateľnej atmosféry príbehu o Temnej veži.

  3DD!3

  08.06.2017

  Úchvatná westernová atmosféra a naturalisticky ztvárněný svět, který odhalují, je s každou další stránkou propracovanější, ale také nebezpečnější. Obrazy z vidoucí koule oživují mrtvé a živí trpí v nevýslovných mukách. Ve chvíli nepatrného záchvěvu naděje vize končí a nastupuje horor, jaký umí přinést pouze skutečný život a skutečný svět. Nejděsivější právě v tom, že ze skutečnosti se nelze probudit. Nejhorší na tom je, že díky tomu že jsem to už kdysi dávno četl jako knihu a už vím jak to dopadne. Sledovat cestu ke děsivému konci pak může být pěkně ponuré.

  martinstefko

  07.06.2017

  "Temná věž 3: Zrada" je rozhodně vhodným pokračováním série v její komiksové podobě a já jsem si na ní spravil chuť po druhém dílu, který mě tolik nedostal. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/06/1453-temna-vez-3-zrada-75.html

  michalmatousek

  26.05.2017

  Terva – komentář viz níže – to napsal krásně!
  Nezbývá, než se těšit na další díl…

  borknagar

  26.05.2017

  Komiksová Temná věž je jedním slovem boží. Temná a ještě temnější, zrůdná a ještě zrůdnější, drsná a ještě drsnější. Líbí se mi ta statická kresba, působící na první pohled strašně uměle, líbí se mi ty překrásně zvolené barvy, slintám u galerie obálek. Pevná vazba, super přebal a plný počet hvězd je na světě……

  Terva

  18.05.2017

  Temná věž: Zrada
  Scénář: Peter David
  Kresba: Jae Lee a Richard Isanove.
  Kreativní režie: Stephen King

  Vůně knihy opět nezklamala. Hned po svlečení z té průhledné fólie, začala čuchací orgie.
  Knihu otevřete, vemte všechny stránky do prstů a pomalu je pouštějte mezi palcem, přiložte k nosu a čuchejte – neexistuje lepší vůně promíchaná tuží, barvou a v tomto případě oživlými obrázky Temné věže.

  Jednu z hlavních rolí v tomto ka-tet má Aileen Ritterová – budiž jsou její dny dlouhé a noci příjemné, tak pravím já. A ačkoli každý mladík, co za něco stojí – bez ohledu na své místo v životě – sní pistolnický sen, i zde v Gileadu se najde víjimka.
  Žena.
  Poslyšte její příběh………
  …………….a ještě něco vám povím, ta holka ví, co dělá.

  Ale neopomeňme Rolanda, který je stále pod vlivem Maerlynova Grapefruitu a nikdo netuší v jakém světě se právě pohybuje.

  Malá ochutnávka:
  Vítej, ty z Gileadu, ty z Eldů.
  Nechceš se zastavit a přivonět k těm růžím?
  Připadá ti jejich vůně jako pach hnijícího masa?
  To není nic ve srovnání s pachem hnijících duší.
  Čeká tě mnohem víc hádanek, než si zatím zdolal…..

  Opět je příběh goticky laděný, temný a Karmínově rudý.
  Není to příběh podobný v knihách, je to příběh paralelní, který se sem tam s tím původním překříží, nebo prolíná, leč dlouho v něm nezůstane a pak hned odkráčí jiným směrem, za svým jiným cílem. Inu je to příběh žijící svým vlastním životem………
  ………………….nebo smrtí?

  Mě se to líbí, tak pravím já. Příběh je to vskutku zajímavý.
  Rozhodování nechám na vás, snad vaše ka-tet nebude názoru jiného…….
  ………………inu, posuďte sami a nezapomeňte tváře svých otců.

  Ale…..málem jsme zapomněli….na dívku jménem Aileen Ritterová.
  Pozoruje chlapce z dálky, dívka, která by taky chtěla být chlapcem, přinejmenším nevypadá nadšená z toho, že je děvče…………….
  ……………….její sny jsou typické pro budoucího pistolníka.

  Nemíří rukou. Ta, která míří rukou, zapomněla tvář své matky. Miří svým zrakem.
  Nestřílí rukou. Ta, která střílí rukou, zapomněla tvář své matky. Střílí svou myšlenkou.
  Nezabíjí pistolí. Ta, která zabíjí pistolí, zapomněla tvář své matky.
  ………………..zabíjí srdcem.

  Začíná nám sem prolínat jiný příběh. Příběh ne nepodobný chlapcům pistolníkům.
  Leč toto je žena, říká si Aileen a je neteří Corta. Obávaného učitele pistolníků.
  Ta dívka se měla od koho učit…………
  Snad se přidá k Rolandovu ka-tet, a nebo možná půjde svou cestou, to necháme na ní.

  CITÁT – Každý je ve svých příbězích vždy hrdinou a nikdo si nehraje na to, že padne zločincům za kořist.

  Na konci příběhu je několik nádherných kreseb. Je to několik skic a variant obálek na všech pět kapitol. Věřte, že tento příběh opravdu je rozdělen na pět částí. Kresby jsou to nádherné a těžko vybrat, která je nejhezčí……….
  …….ale každá má své temné kouzlo.

  Z Temné věže jsem vystřílel několik citátů. Peter David je již dávno má ve svém ka-tet.

  Kolo se točí, rozumíte? A hromu strom!

  DennisMoore

  16.05.2017

  Pokud to takhle půjde dál a komiksová Temná věž bude díl od dílu lepší a lepší, vůbec mi to nebude vadit. Třetí kniha Zrada přirozeně propojuje nové příběhy s dobře známými (zásadními) událostmi v životě Rolanda Deschaina a zaujala mě především zdánlivou lehkostí vyprávění. Je jedno, jestli si ze sebe zrovna mladí pistolníci utahují a klukovsky se pošťuchují, jestli Dobrý muž Farson provádí něco (fakt hodně, hodně) hnusného nebo jestli Marten osnuje zákeřnou vraždu, všechno to je věrohodné a čte se to úplně samo.  TAGS:

  Online Temná věž 3: Zrada ebook, Kniha Temná věž 3: Zrada FB2, Download Temná věž 3: Zrada PDF , Download Temná věž 3: Zrada MOBI, Online Temná věž 3: Zrada kniha, Zdarma Stažení Temná věž 3: Zrada IPhone, Online kniha Temná věž 3: Zrada PDF, Zdarma Temná věž 3: Zrada DJVU, Zdarma Stažení Temná věž 3: Zrada TXT, Stažení Temná věž 3: Zrada RTF, Online Temná věž 3: Zrada FB2 , e-kniha Temná věž 3: Zrada stažení TXT, Zdarma Temná věž 3: Zrada stažení kniha, e-kniha Temná věž 3: Zrada download MOBI, Stažení Temná věž 3: Zrada IPad, Číst Temná věž 3: Zrada MOBI, Číst Temná věž 3: Zrada DOC, Zdarma Temná věž 3: Zrada AWZ, Download e-kniha Temná věž 3: Zrada iPad , Zdarma Temná věž 3: Zrada DJVU, Download Temná věž 3: Zrada e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Temná věž 3: Zrada DVD, Číst Temná věž 3: Zrada TXT, Book Temná věž 3: Zrada stažení DJVU, Temná věž 3: Zrada stažení kniha zdarma, Temná věž 3: Zrada stažení kniha pdf zdarma, Temná věž 3: Zrada pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Temná věž 3: Zrada pdf zdarma, Temná věž 3: Zrada stažení kniha epub zdarma, Temná věž 3: Zrada ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply