Temné hory Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Temné hory Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Temné hory


1. kniha série Elyonova země.
Dvanáctiletá Alexa tráví s otcem léto v městečku Bridewell. Těší se, že ho důkladněji prozkoumá, hlavně jeho pozoruhodnou knihovnu a labyrint chodeb a místností v domě, kde jsou ubytovaní. Také touží zjistit, co se skrývá za hradbami, které byly vystavěny kolem města i přístupových cest na obranu před neznámým zlem z okolních Temných pahorků, zlem, kterého se obávají všichni obyvatelé města.
Podaří se jí poodhalit tajemství a zjistí, že se jedná o události vztahující se hluboko do minulosti. Získá nečekané nové schopnosti a s jejich pomocí se snaží odvrátit nebezpečí, které by mohlo zničit všechno, co je jí drahé, a navždy změnit Elyonovu zemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Temné hory zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Temné hory (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Temné hory zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Temné hory.pdf (EUR-0.00)

  Temné hory.epub (EUR-0.00)

  Temné hory.doc (EUR-0.00)

  Temné hory.txt (EUR-0.00)

  Temné hory.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Temné hory.PDF – (EUR 0.00);

  Temné hory.MOBI – (EUR 0.00);

  Temné hory.EPUB – (EUR 0.00);

  Temné hory.DOC – (EUR 0.00);

  Temné hory.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Elyonova země (1.)

  Originální název:

  The Dark Hills Divide (2005)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Taliane

  13. ledna

  Celá série je pro mne asi důvod, proč jsem se jako malá zamilovala do fantasy a dobrodružných příběhů. Mám ji celou přečtenou nesčetněkrát a dodnes si ji v knihovně půjčím, pokud ji vidím (pokud už ji mám půjčenou, jen se pousměji a nenápadně ji vysunu dopředu, aby si ji dítě, které si bude vybírat knížky, všimlo). Rozhodně nelituji času, který jsem s knížkami strávila v dětství ani dnes. Každý prostě jednou za čas potřebujeme trochu vystoupit za naše hradby a porozhlédnout se po tom, co úžasného pro nás má život připraveno.

  Lenny33

  30.09.2017

  Asi jsem tu výjimka, ale mě 1. díl moc nebavil a další zkoušet ani nehodlám. Nedokázala jsem se ponořit do děje ani si vytvořit vztah k jakékoliv postavě. 2,5*

  abelmoony

  09.07.2017

  Celou sérii jsem nalezla v levných knihách a jelikož mě zaujala obálka tak jsem si sebou rovnou nesla všech pět dílů. Ačkoli kniha je určena pro mladší věkovou kategorii, tak jsem si ji ve svých dvaadvaceti rozhodně užila. Pokud hledáte něco milého, nenáročného a přesto něco co Vás dokáže odloudit od reálného života našli jste to pravé.
  Pro děti okolo devíti – desíti to bude naprosto dokonalé. Rozhodně doporučuji!

  Hoshi

  11.06.2017

  Knihu jsem objevila v levných knihách a mnoho jsem od ní neočekávala. Po přečtení musím uznat, že jsem byla velmi mile překvapená. Příběh je příjemný, milý, oddechový a hlavně pohádkový. Ideální pro děti, ale najde si cestu do i srdcích dospělých.

  pichova.veru

  27.05.2017

  Z počátku (asi 100 stran :() jsem knize nemohla přijít na chut, pak mě začala bavit 🙂 Ještě mi přišlo, že se tam toho moc neděje..asi jsem zhýčkaná jiným druhem fanatsy 🙂

  any333

  22.05.2017

  Tuhle knihu bych označila jako oddechovou, hlavně pokud jste již odrostli věku té knihy, protože se vám, stejně jako mě, může zdá bez nějaké závratné akce. Alespoň na konci jsem očekávala nějaký boj o Bridewell, ale autor to pro mě nezáživným způsobem shrnul do jedné kapitoly. Taky bych vytkla, že nadcházející okamžiky jsou ve většině případů velmi předvýdatelné, alespoň pro někoho, kdo je zvyklý na složitější zápletku. Ale rozumím. Je to teprve první díl série a Alexa nemůže zažívat nějaké krvavé bitky, když je teprve dítě.
  A tady jsem byla spokojená. Hlavní hrdinka se chovala na svůj věk, takže plus. Dále bych taky pochválila styl, jakým je kniha napsaná. Četlo se to téměř samo, ale díky těm předvídatelným situacím se to někdy neskutečně táhlo. A další plus i za Pervise Kotchera, že byl vyveden v černobílém světle.
  Jsem teď docela zvědavá, jak to bude s druhým dílem. Zda-li budou podobného rázu nebo tamten trochu akčnější, posoudím někdy v budoucnu.

  Elulilinka1

  12.05.2017

  Naprosto skvělá a úžasná kniha, která vtáhne jakkoli starého čtenáře do děje. Nevím, co dál napsat. Pět hvězdiček a také samozřejmě doporučení.

  berka4151

  20.04.2017

  Určitě pro mladší čtenáře, té akce tam není tolik, ale čte se příjemně. Jako úvodní díl je dostačující. Uvidíme, jak to bude pokračovat.

  Sidonie

  10.01.2017

  Pro mě špatná kniha. Ničím zajímavá pohádka s pomalým tempem. Žádná akce. Asi jsem nebyla cílová skupina, někomu sednout může, proto nedávám příliš nízké hodnocení.

  tsal

  14.07.2016

  Jaké by bylo žít celý život za zdí? Bydlet ve městě a nikdy nedohlédnout za jeho hradby. Cestovat do sousedních obcí a nikdy neopustit cesty obehnané vysokými valy. Svět jakoby se smrsknul na nepatrnou část a neznámý vesmír začínal za půl metrem kamene.

  Zdi byly rozhodně nejvýraznějším prvkem příběhu. Ohraničovaly nám svět vnímaný očima dvanáctileté Alexy, vytvářely napětí, chvílemi vzbuzovaly hrůzu, jindy zvědavost. Vedle zdí zkrátka bledlo vše ostatní. Ždibec magie, který okořenil příběh, byl osvěžující, ale ne důležitý. Mluvící zvířata nám z všedního, byť poněkud zvláštního světa udělaly svět magický, ale s jejich objevem vše ztratilo významnou část zajímavosti a tajuplnosti (já opravdu chtěla nějaké obludy). A hlavní nebezpečí bylo… nudné. Vše zkrátka stálo a padalo s hradbami.

  Vzato kolem a kolem je ovšem kniha dobře napsaná a bavila mě, byť se pomalu vytrácela atmosféra, která mě na začátku zaujala. Alexa byla milé dítko. Statečná, svérázná, ale zároveň také vychovaná a na dětského hrdinu věděla, kde je její místo. Tedy žádný rozjívený spratek. Navíc měla ráda knihy a to se k dobru přičíst musí. Dospělým milujícím pohádky doporučuji pouze jako oddychovku, dítě by knihu mohlo bez výhrad milovat.

  jaja1989

  07.01.2016

  Kniha zajímavá přečetla jsem ji jedním dechem, už se těším na další díl.

  andulinka1

  10.07.2015

  Celkom dobrá a zaujímavá kniha. ✩✩

  Norea

  23.03.2015

  Toto dielko som čítala…uf asi ešte na strednej, kedy si to požičala segra a kniha mi úplne vyhovovala, je to milé fantasy, hovoriace, zvieratá, ľahšia myšlienka a veľa dobrodružstva. Nehanbím sa za to, že som čítala knihu určenú pre deti, ktoré vtedy boli o nejaké 4 roky mladšie odo mňa. Skôr ma potešila, e tá kniha je pútavá a plná fantasy prvkov, ktoré vám dávajú možnosť pretrvávať v očarujúcom tranze plnom vnemov.

  Elis.161

  28.02.2015

  Velmi pěkná knížka, hlavně hodně napínavá. 🙂

  teri-s

  29.09.2014

  Tato kniha se mi velice líbila. Asi taky proto, že té hrdince bylo stejně jako mně. 🙂

  Alex.Barunka

  08.07.2014

  Začátek byl nudnější, což je škoda. Jinak je to skvělá oddechová knížka, která mě delší dobu dokázala držet v očekávání. A vůbec si nemyslím, že je vhodná jen pro mladší čtenáře 😉 …

  Nikolka001

  14.03.2014

  Skvělá kniha, která je vhodná jak pro mladší, tak pro starší čtenáře. 🙂 Čte se jedním dechem a zavede vás do světa mluvících zvířat plného dobrodružství. 🙂

  anibeni

  29.12.2013

  Kniha byla docela zajímavá, dobrodružná, měla hlavu i patu, ale nějak mě nenadchla… Nevím…

  Adele02

  24.10.2013odpad!

  A dost, sice jsem u konce, ale tohle je děs. Odkládám a už se nevrátím.

  Mišíí

  30.09.2013

  Super knížka !!!! Zrovna jí čtu 🙂 :p

  Eneo

  02.08.2012

  Čteno přibližně ve 12ti, pro tuto věkovou kategorií ideální 🙂

  keroro

  26.07.2012

  Možná bych to hltala víc, kdyby mi bylo méně. Bohužel mě knížka ani nenavnadila, abych si ze série přečetla něco dalšího.

  Teola

  09.07.2012

  Četla jsem ji, když mi bylo stejně jako Alexe. Dokonale jsem se s hlavní hrdinkou ztotožnila, v každém potůčku jsem hledala jocasty. Pro mě jasná srdcovka z dětství.

  Tcica

  13.03.2011

  Škoda, že jsem k týhle knížce nepřišla dřív. Teď by to mohla číst moje sestra, já už jsem tomu odrostla – přesto jsem to ale přečetla, a myslím, že pro čtenáře od 8-12 let výborné čtení…

  izabelle

  11.03.2011

  Četla jsem ji jako jedinou a jako maličká. Pamatuju si jak sem s ní ležela v posteli a svoje pocity. A to je všechno.

  Esmit

  Začátek nudný, nezáživný, nezajímavý. Obrátky dostala kniha někde za 150 stranou, kde to brzy v zápětí skončilo. Zdá se mi, že autor má trošku komplexy z centimetrů, protože dává všem velikostem velkou váhu. To, že poté vznikají nelogičnosti už jde mimo něj. U mě 2 hvězdičky za postavu Yipese a napínavý konec.  TAGS:

  Online Temné hory ebook, Kniha Temné hory FB2, Download Temné hory PDF , Download Temné hory MOBI, Online Temné hory kniha, Zdarma Stažení Temné hory IPhone, Online kniha Temné hory PDF, Zdarma Temné hory DJVU, Zdarma Stažení Temné hory TXT, Stažení Temné hory RTF, Online Temné hory FB2 , e-kniha Temné hory stažení TXT, Zdarma Temné hory stažení kniha, e-kniha Temné hory download MOBI, Stažení Temné hory IPad, Číst Temné hory MOBI, Číst Temné hory DOC, Zdarma Temné hory AWZ, Download e-kniha Temné hory iPad , Zdarma Temné hory DJVU, Download Temné hory e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Temné hory DVD, Číst Temné hory TXT, Book Temné hory stažení DJVU, Temné hory stažení kniha zdarma, Temné hory stažení kniha pdf zdarma, Temné hory pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Temné hory pdf zdarma, Temné hory stažení kniha epub zdarma, Temné hory ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply