Temnota Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Temnota Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Temnota


Jason McCormack je slepý, ale tento handicap ho nemůže zastavit. S pomocí svého průvodce, vlčáka Errolla, a přítelkyně Cissy, pátrá po tajemných záhadách opuštěné indiánské Vesnice stínů (Shadow Village). Ale jeho pátrání může přinést nebezpečí a snad i smrt. A Erroll se záčíná chovat podivně, ohrožuje svého pána i ostatní. Jason se stává obětí podivných, děsivých náhod. Podaří se mu zvítězit nad Zlem, které na něj číhá v temnotě?Kniha v českém jazyce!


Stažení Temnota zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Temnota (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Temnota zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Temnota.pdf (EUR-0.00)

  Temnota.epub (EUR-0.00)

  Temnota.doc (EUR-0.00)

  Temnota.txt (EUR-0.00)

  Temnota.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Temnota.PDF – (EUR 0.00);

  Temnota.MOBI – (EUR 0.00);

  Temnota.EPUB – (EUR 0.00);

  Temnota.DOC – (EUR 0.00);

  Temnota.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Údolí přízraků (2.)

  Originální název:

  The Dark (1991)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Studio dobré nálady – nakladatelství Kredit
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Ookmalej

  20.06.2017

  Napínavé, ale Posedlá byla lepší. Na druhou stranu tématicky mě kniha dojala, protože pokud v jakékoliv knize vystupuje pes, jsem z toho "naměkko".

  Klára2216

  14.03.2017

  Vyloženě odpočinková kniha, na nic víc se člověk nemusí soustředit v té četbě. Zkrátka pro zabití času, zhruba tak jedné hodiny, vzdy sahnu po této edici. :)Ale ze série stopy hrůzy tato kniha bohužel slabší kousek. Proto v ramci teto serie tři hvězdičky pro tento příběh.

  Vampirosa

  05.09.2016

  Moje druhá knížka z řady a oproti Posedlé mě tolik nezaujala.

  vikikl

  27.03.2015

  Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou – z nostalgie :o)

  trynitrix

  01.04.2014

  Ale jo fajne na zahnání nudy za 3h přečteno. Takova oddechovka, příběh nebyl špatný.

  oolinkaa

  13.01.2014

  Celkem dobrý díl. Kdyby mi bylo asi o 10let méně, vnímala bych knihu jako horor, teď je to pro mě odpočinkový četba. Zajímavé, jak se tato série knih mění z pohledu věku :)))

  Terezk-a

  12.06.2013

  Není co dodat. Prostě skvělá !

  sabanka

  23.04.2013

  Vynikající kniha .Napínavá,zajímavá zkrátka jak jí jednou začnete číst nemůžete přestat.

  h.anuli.k

  12.04.2012

  Je taková spíš pro děti, ale dobrá. Hezky se čte  TAGS:

  Online Temnota ebook, Kniha Temnota FB2, Download Temnota PDF , Download Temnota MOBI, Online Temnota kniha, Zdarma Stažení Temnota IPhone, Online kniha Temnota PDF, Zdarma Temnota DJVU, Zdarma Stažení Temnota TXT, Stažení Temnota RTF, Online Temnota FB2 , e-kniha Temnota stažení TXT, Zdarma Temnota stažení kniha, e-kniha Temnota download MOBI, Stažení Temnota IPad, Číst Temnota MOBI, Číst Temnota DOC, Zdarma Temnota AWZ, Download e-kniha Temnota iPad , Zdarma Temnota DJVU, Download Temnota e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Temnota DVD, Číst Temnota TXT, Book Temnota stažení DJVU, Temnota stažení kniha zdarma, Temnota stažení kniha pdf zdarma, Temnota pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Temnota pdf zdarma, Temnota stažení kniha epub zdarma, Temnota ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply