Tessia: Zrození čarodějky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tessia: Zrození čarodějky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tessia: Zrození čarodějky


Další román z pera spisovatelky Trudi Canavan, tentokrát o vzniku Společenství čarodějů a o dějinách sachakanské války, jež se odehrála stovky let před událostmi Trilogie o černém mágovi.

Tessia se touží stát léčitelkou a zachraňovat lidské životy, stejně jako to dělá její otec, vesnický léčitel v Mandrynu na jednom z okrajových panství Kyralie. Její velký sen se však rozplývá v jediném okamžiku. Při ošetřování pacienta v domě lorda Dakona, místního čaroděje, se jí pánův host, sachakanský mág Takado, pokusí násilně zmocnit. Tessia se brání a instinktivně při tom použije magii – ukazuje se, že je předurčená…
Stává se Dakonovou učednicí a stěhuje se do jeho přepychového domu, nosí překrásné šaty a k dispozici má početné služebnictvo. Nové poslání však s sebou nese také dlouhé hodiny studia a tvrdé sebekázně. Přináší jí velký díl zodpovědnosti, a jak se později ukáže, také bolesti. Takado se totiž hodlá za ponížení, které mu uštědřila, mstít. Události nezadržitelně směřují k válce mezi dvěma zeměmi – k magické válce, jež navždy změní životy všech zúčastněných.
Dobrodružný a poutavý příběh o sachakanské válce je plný nečekaných zvratů a událostí, o nichž kyralijské kroniky dosud mlčely nebo lhaly: Co se stalo se Zásobním kamenem, zdrojem nepředstavitelné ničivé síly, a kdo má na svědomí vznik pustin na sachakansko-kyralijské hranici? Jak ve skutečnosti vzniklo Společenství čarodějů? Především se však ukazuje, že nejtěžší nemusí být porazit nepřítele, ale vyhrát nad sebou samým.

1. vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tessia: Zrození čarodějky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tessia: Zrození čarodějky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tessia: Zrození čarodějky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tessia: Zrození čarodějky.pdf (EUR-0.00)

  Tessia: Zrození čarodějky.epub (EUR-0.00)

  Tessia: Zrození čarodějky.doc (EUR-0.00)

  Tessia: Zrození čarodějky.txt (EUR-0.00)

  Tessia: Zrození čarodějky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tessia: Zrození čarodějky.PDF – (EUR 0.00);

  Tessia: Zrození čarodějky.MOBI – (EUR 0.00);

  Tessia: Zrození čarodějky.EPUB – (EUR 0.00);

  Tessia: Zrození čarodějky.DOC – (EUR 0.00);

  Tessia: Zrození čarodějky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dějiny sachakanské války (1.)

  Originální název:

  The Magician´s Apprentice (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Zoner Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Viviana-Mori

  08.08.2016

  Pěkně napsaná fantasy o čarodějích. Už trilogie o Sonee se mi hrozně líbila a doslova jsem jí hltala a tato kniha byla taky moc dobrá, líbí se mi, že to není nijak přemrštěné různýma potvorama a jsou tam jen lidé, obyčejní a nebo čarodějové. A je v tom i dost z reality, hlavně co se týče té války, něco mi to dosti připomíná.

  Jekysek

  14.11.2015

  Moje první kniha od Trudi, takže nemohu porovnávat s jinými.
  Každopádně, první polovina se mi četla lépe, než ta druhá. Postavy byly dobře vykreslené, jen časté přeskakování mezi nimi mě rušilo – zrovna jsem se do někoho "vžila" a už se příběh přesunul jinam.
  Oblíbila jsem si především Jayana a lorda Dakona.
  Příběh se mi ale pod kůži nevryl tak, jak jsem od fantasy zvyklá. Normálně se nemohu dočkat, až najdu chvilku a začtu se, třeba i ve škole při hodině; k téhle knize jsem ale šla jen, když jsem prostě neměla co jiného dělat. Čekala jsem víc.
  Celkově – nenadchne, ani neurazí.

  Klarv

  11.10.2015

  Chtěla jsem dát původně 5 hvězd, ale posledních 5 kapitol jsem neuměla dočíst. Nějak mě to nebavilo.

  LiLLu

  05.09.2015

  nemuzu se prokousat, nevim, těšila jsem se na magii kouzla a prostě nevim

  Leiah

  16.11.2014

  Uzasna knizka! Prvni, kterou jsem od teto autorky cetla a diky ni jsem jejim kniham naprosto propadla.

  1bastinka

  20.10.2014

  Velmi zajímavý příběh a jako vždy skvěle napsáno.Jsem opravdu ráda,že jsem objevila tuto vyjímečnou autorku.A těším se na další knihu

  ph-m4367

  08.07.2014

  Tessiu jsem dostala k narozeninám jinak bych si jí asi nekoupila… Obálka mě moc nezaujala… Jinak na začátku mi dala zabrat a v jednom momentu jsem si myslela že jí snad nedočtu ale nakonec se to rozproudilo a mě se to začalo číst lépe takže jsem jí dočetla a docela se mi i líbíla. 🙂

  Nikita04

  10.02.2014

  Tato kniha je skvělá, stejně jako triologie Černý mág a Zrádkyně. Doporučuji si ji přečíst mezi těmito dvěma triologiemi, osvětlí to věci z Černého mága a lehce připraví na na další dění.
  Na knize je skvělé, že ačkoliv je hlavní hrdinkou Tessie, nezabývá se děj jen jí, ale je částečně vyprávěn z pohledu sachakanského otroka, kyralijského účedníka i čaroděje a dalších postav. Opravu vtáhne do děje…

  LenaDonan

  28.07.2012

  Česť jej rozprávačskému talentu, ktorý ma dokázal udržať v absolútnom čitateľskom napätí, hoci táto kniha má od hororu ďaleko. V každom prípade, od dokonalosti ju v tomto prípade (a podľa môjho úsudku) delí väčší priestor ako to bolo v prípade trilógie o Čiernom Mágovi. Ale to len preto, že vzťah kľúčových dvoch postáv (hoci v tejto výpravnej, epickej fantasy ich bolo nepomerne viac) bol redukovaný vo viacerých smeroch len na domnienky, nepriameho rozprávania a spol.
  Rozprávanie má aj vedľajšie dejové línie, tie nás zavedú priamo do sachakanskej rodiny… najprv som nevedela, čo tým chce autorka docieliť, ale vyšlo mi z toho, že ozrejmila nielen priebeh celej vojny, spoločenstva čarodejov, ale aj zrod Zradkýň. Tie sú hlavnými postavami ďalšej trilógie, trilógie Zradkýň. Tak aspoň viem, na čom stavala.
  A hádam, že kniha má viaceré ďalšie aspekty, ktoré som nestihla premyslieť, ale dodávajú knihe ten správny ráz. Vskutku, dobré čítanie.
  PS: anotácie je len slabý odvar toho, čo čitateľa naozaj čaká… 🙂

  Kikušák

  16.06.2012

  popis vypadá zajímavě…uvidíme,až si přečtu  TAGS:

  Online Tessia: Zrození čarodějky ebook, Kniha Tessia: Zrození čarodějky FB2, Download Tessia: Zrození čarodějky PDF , Download Tessia: Zrození čarodějky MOBI, Online Tessia: Zrození čarodějky kniha, Zdarma Stažení Tessia: Zrození čarodějky IPhone, Online kniha Tessia: Zrození čarodějky PDF, Zdarma Tessia: Zrození čarodějky DJVU, Zdarma Stažení Tessia: Zrození čarodějky TXT, Stažení Tessia: Zrození čarodějky RTF, Online Tessia: Zrození čarodějky FB2 , e-kniha Tessia: Zrození čarodějky stažení TXT, Zdarma Tessia: Zrození čarodějky stažení kniha, e-kniha Tessia: Zrození čarodějky download MOBI, Stažení Tessia: Zrození čarodějky IPad, Číst Tessia: Zrození čarodějky MOBI, Číst Tessia: Zrození čarodějky DOC, Zdarma Tessia: Zrození čarodějky AWZ, Download e-kniha Tessia: Zrození čarodějky iPad , Zdarma Tessia: Zrození čarodějky DJVU, Download Tessia: Zrození čarodějky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tessia: Zrození čarodějky DVD, Číst Tessia: Zrození čarodějky TXT, Book Tessia: Zrození čarodějky stažení DJVU, Tessia: Zrození čarodějky stažení kniha zdarma, Tessia: Zrození čarodějky stažení kniha pdf zdarma, Tessia: Zrození čarodějky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tessia: Zrození čarodějky pdf zdarma, Tessia: Zrození čarodějky stažení kniha epub zdarma, Tessia: Zrození čarodějky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply