The Brave and the Bold: Vládci štěstí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

The Brave and the Bold: Vládci štěstí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

The Brave and the Bold: Vládci štěstí


Někdo ukradl knihu osudu, všemocný artefakt, který poskytuje svému držiteli kompletní vědomosti o minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Batman a Green Lantern musí vytvořit spojenectví s mnoha statečnými šampiony, včetně Supergirl, Blue Beetla, Loba a Legie superhrdinů, aby získali knihu zpátky a napravili tkanivo reality. Obsahuje: The Brave and the Bold (Vol 3) č. 1-6 (2007) a The Brave and the Bold (Vol 1) č. 50 (1963).Kniha v českém jazyce!


Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:The Brave and the Bold: Vládci štěstí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.pdf (EUR-0.00)

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.epub (EUR-0.00)

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.doc (EUR-0.00)

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.txt (EUR-0.00)

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.PDF – (EUR 0.00);

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.MOBI – (EUR 0.00);

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.EPUB – (EUR 0.00);

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.DOC – (EUR 0.00);

  The Brave and the Bold: Vládci štěstí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  DC komiksový komplet (21.)

  Originální název:

  The Brave and the Bold: Lords of Luck (2007)

  Žánr:
  Komiksy
  Vydáno: , Eaglemoss Collections
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  OldaB

  02. ledna

  Z hlediska DC kompletu spíše slabší kousek, na druhou stranu se můžeme setkat s novými hrdiny.

  fvalek

  27.12.2017

  Začnu kresbou, která byla skvělá, ale tím nějaké extrémy končí. U samotných "Vládců štěstí" jsem tak nějak nepochopil ani jejich záměr, natož vůbec jejich existenci. Batman byl stejný jako vždycky, nemám ho rád, byl takový přehnaně skeptický a arogantní (v žebříčku boháčů s vysokým egem u mě stále vede Oliver Queen). Green Lanturn a obzvláště jeho smilné myšlenky o Supergirl mě bavily hodně. Co se samotné Supergirl týče, ta byla skvělá, poměrně volnomyšlenkářská, ale vždycky věděla co dělat, hodně nad věcí, nýbrž nepostradatelná. Blíže k ději, moc jsem z toho nepobral, nebo jakoby ano, ale nepřišel mi nijak unášející. Cestování vesmírem bylo fajn, jiné planety super, setkání s osudem takové zvláštní, cestování časem matoucí… Ale zase jsem se při svém čtení poprvé setkal s Legií superhrdinů, která mě extrémně nenadchla, ale vzhledem k tom, že se teď objeví v seriálu Supergirl, tak to bylo obohacující. Rád bych se někde v budoucnosti setkal i s Fatální pětkou, která mi přišla možná i zajímavější.

  Celkově mám z komiksu dobrý pocit, i když jako crossover mnoha hrdinů to bylo slabé. Děj mě nijak neodvázal, ale nuda to vyloženě nebyla. Rád si ho někdy přečtu znovu, třeba lépe pochopím tu zápletku. 😉

  Kopta

  25.12.2017

  Vlastně o ničem. Když se nad tím tak zamyslím, ani nevím o čem ten komiks vlastně byl. Příběh mimořádně nezáživný a takový nijaký až to bolí. Další slabý kousek.

  Lenka.Vílka

  17.11.2017

  Knihu bych označila jako průměr, ale jsou tam nějaké věci, které to táhnou trochu víš. Postupně prolezeme hodně planet a super týmů, ale klasika je klasika. Stejně jako v Krizi, nemusíte mít naštudované všechny postavy a budete vědět. Ale i tak mi to dělá problém. Mám raději, když je všeho míň. A ne že se "každej staví na chvilku, ať je tam všeho a všech hodně". Kresba je nádherná. Není třeba LSD, přečtěte si tohle. Vizuálno je v tomhle kousku na jedničku. Nebudu říkat, že děj je špatný, to mě chraň, ale je na dvojku. Při čtení jsem se bavila a to beru jako hlavní.
  Starý komiks jako vždy "pobavil".

  MC87

  02.11.2017

  Zápletka Brave and the Bold nepatří mezi ty nejsilnější a proto ji hravě přebije ta část komiksu, kde spolupracují Lobo a naivní Supergirl. Loba si užijeme proto, že je to jeho možná poslední vystoupení před "faceliftem", díky kterému je v dalších komiksech mladší, androgynní, méně "motorkářský" a hlavně mu není vidět jeho politicky nekorektní tetování.

  Supergirl naopak symbolizuje dnešní dobu, kdy sice sympaticky odmítne flirty Loba, ale pak je v jednom stripu plně zachycena v duhovém oparu s mladými superhrdiny (který vypadá jak z propagandy Kim čong Una) a komentuje Loba jako smradlavce.

  Závěr je naštěstí strhující a Batmanovi se ho podaří vytáhnout na 3,5 hvězdy. Opravdu se ale nejedná o komiks, který si budete pamatovat, nebo který dokonce uvidíte na filmových plátnech.

  FireOfFilth

  21.10.2017

  Zápletka tohoto příběhu není vůbec špatná, ale to zpracování scénáře už pokulhává. Co se mi nejvíc líbí na tomto komiksu je jeho kresba, která je opravdu ale opravdu detailní a jednotlivé stránky jsou plné.
  Nejvíc se mi líbilo zpracování oněch Vládců štěstí.

  Bonusový retro komiks my přišel poměrně fajn i když z velmi podivnými a vtipnými momenty.

  Celkově hodnotím lehce nadprůměrně 3,5*

  P1tr

  19.10.2017

  Vládci štěstí bohužel příliš štěstí nepobrali a nešíří ho ani na čtenáře, což je obrovská škoda, neboť samotný námět je velice lákavý a v knize navíc začíná nadějně. Prvních pár desítek stran dokáže vtáhnout jak šikovně rozehranou premisou, tak hezkou a velmi pestrou kresbou. Nicméně jak se začne příběh rozehrávat a postav přibývat, najednou se děj rozplyne v nechytlavý, nevýrazný a často nesrozumitelný mišmaš, který naprosto zazdívá veškeré naděje do něj vkládané. Se zhoršováním příběhu jako by se kazila i kresba, která postupem času přestává působit modernějším dojmem a občas ztrácí na detailnosti a stylem se vrací do 80. let a dost začne připomínat taktéž Perézovu Krizi na nekonečnu zemí, což samo o sobě není špatně, ale vzhledem k odlišnému stylu na startu vyvolává nekonzistentní dojem. Přehršel postav působí mnohdy nemístně a spousta z nich nemá pořádně co dělat, ovšem často díky jejich přítomnosti vznikají zajímavé a neobvyklé interakce a ve výsledku je právě několik zajímavých hrdinů hlavním esem v rukávu tohoto díla, které tahá Vládce štěstí do lepšího průměru a udržuje jejich jistou atraktivitu, ovšem pocitu zklamání a promarněného potenciálu se nelze zbavit.

  Gordonlord

  16.10.2017

  Příběh to nemá špatný – od začátku je děj knihy docela zajímavý, plejáda superhrdinských postav, která se k základní dvojici Batman-Green Lantern začíná přidávat je tak akorát, má tam svůj smysl a interakce mezi nimi je dobře jiskřivá a zajímavá (zejména Supergirl a GL a později Supergirl a Lobo), neustále se něco poutavého děje a vcelku solidně a zábavně to odsýpá zhruba do poloviny knihy.

  Potom se to zlomí, možná i díky základní myšlence, která tvoří páteř série "Brave and Bold" – a tou je týmové spojení více superhrdinů dohromady v jednom příběhu. Zde se navíc jednalo o první díly této znovu-obnovené série, takže se nás Mark Waid snaží totálně uzemnit těžkotonážní kanonádou superhrdinů, kterých je tu za chvíli víc než červů v plesnivém buřtu, a celý příběh začíná být podřízen tomu, aby jich na stránkách totoho příběhu prodefilovalo co nejvíce, ať už to příběh potřebuje, a nebo ( v tomto případě) ne. Většina z nich samozřejmě posléze zmizí a do děje se už nevrátí, tudíž je jejich přítomnost skutečně potvrzena jako zbytečná.

  Takže někde v průběhu moje nadšení rychle opadlo a začalo mě to celé docela obtěžovat, protože to byl ukrutný guláš miliardy superhrdinů, kde jsou všichni k ničemu (bohatě by stačili tak tři !!!), tuny superpadouchů,, superrobotů a další mizerné havěti, do toho totální bordel plný laserů, anti-paprsků rušících časové paprsky z minulosti a magnetické pole vržené z minulosti a dalších kravin…a tady už mám chuť z toho vrhnout, protože to celé sklouzlo do totální sci-fi retardované blbosti pro náctileté fakany, kde musí být všeho hrozně moc a všechno děsně přehnané.

  K čemu se ještě musím vrátit, je krátká epizodka s Lobem, který dokázal dát příběhu neskutečnou porci zábavnosti i na tak malém, prostoru. Jeho charakter zde byl prvotřídně vystižen !

  hroubek

  15.10.2017

  Opět velmi dobrá práce. Stále mě DCKK dost hodně baví a jsem zvědaví na další komiksy, které přijdou. Co se týče Vládců štěstí, tak ty mě sedli velmi dobře. Začátek s Green Lanternem a Batmanem je super, příchod a zapojení do příběhu Supergirl je opravdu povedený a zábavný, totéž platí pro Loba i Blue Beetla(s oběma jsem setkal víceméně poprvé na stránkách komiksu). Jediné co mě dost nesedlo a kazilo mě to zážitek ze čtení je Legie superhrdinů. Ty postavy mě vůbec nebaví a ani nemám možnost si k nim vybudovat nějaký vztah a pak je mi prakticky jedno co se jim stane. Třeba takový Adam Strange byl pro mě úplně nová postava a hned si získal mé sympatie. Mark Waid napsal velmi dobrý komiks a kresba od Péreze je krásná. Stary komiks je parádní jednohubka, která rozhodně neurazí.

  martinstefko

  12.10.2017

  Průměrná mainstreamová jednohubka, která ve vás moc nezanechá.  TAGS:

  Online The Brave and the Bold: Vládci štěstí ebook, Kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí FB2, Download The Brave and the Bold: Vládci štěstí PDF , Download The Brave and the Bold: Vládci štěstí MOBI, Online The Brave and the Bold: Vládci štěstí kniha, Zdarma Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí IPhone, Online kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí PDF, Zdarma The Brave and the Bold: Vládci štěstí DJVU, Zdarma Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí TXT, Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí RTF, Online The Brave and the Bold: Vládci štěstí FB2 , e-kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení TXT, Zdarma The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení kniha, e-kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí download MOBI, Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí IPad, Číst The Brave and the Bold: Vládci štěstí MOBI, Číst The Brave and the Bold: Vládci štěstí DOC, Zdarma The Brave and the Bold: Vládci štěstí AWZ, Download e-kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí iPad , Zdarma The Brave and the Bold: Vládci štěstí DJVU, Download The Brave and the Bold: Vládci štěstí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení The Brave and the Bold: Vládci štěstí DVD, Číst The Brave and the Bold: Vládci štěstí TXT, Book The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení DJVU, The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení kniha zdarma, The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení kniha pdf zdarma, The Brave and the Bold: Vládci štěstí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha The Brave and the Bold: Vládci štěstí pdf zdarma, The Brave and the Bold: Vládci štěstí stažení kniha epub zdarma, The Brave and the Bold: Vládci štěstí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply