Thonis Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Thonis Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Thonis


Podle čeho si vrah vybírá své oběti, kterým likviduje mozek, aniž by jim poškodil lebku? K vraždám přitom dochází na nejbezpečnějším území Euro-Ruské unie, a to v Thonisu, který vzdává poctu starověkému Egyptu.

Detektivní příběh se odehrává v reáliích světa 23. století, které po Velkém úpadku změnila technologie SuanPchan. Čínská technologie z lidí udělala živoucí počítače. Ze znalostí se stala komodita, lidé si znalosti už nepamatují, ale kupují si je ve formě měsíčního pronájmu. Proto se ústřední dvojice může pustit do detektivního vyšetřování, aniž by s ním měla dříve zkušenost. Jak technologie změnila život a sexualitu lidí? Jak lidé vnímají existenci náboženského korporátu? A co se stane, když se při virtuálním sexu nedopatřením potkají lidé, kteří by neměli?

Dvojice amatérů, Nefertiti a její nemocný otec Benedikt, se dobrovolně vrhá do vyšetřování, při kterém se dovídá nejednu dekadentní stránku svých současníků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Thonis zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Thonis (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Thonis zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Thonis.pdf (EUR-0.00)

  Thonis.epub (EUR-0.00)

  Thonis.doc (EUR-0.00)

  Thonis.txt (EUR-0.00)

  Thonis.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Thonis.PDF – (EUR 0.00);

  Thonis.MOBI – (EUR 0.00);

  Thonis.EPUB – (EUR 0.00);

  Thonis.DOC – (EUR 0.00);

  Thonis.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Thrillery, Sci-fi, Erotika
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Martin Koláček – E-knihy jedou
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  jan1671

  11.07.2017

  Je to přesně ten typ knihy, kterou když si přečtete, tak nevíte, kam ji vlastně zařadit. Sci-fi podle prostředí, psycho-thriller podle toho jak jsou vystavěny hlavní postavy nebo krimi díky zločinu a zápletce? A nejste-li fanoušek všech tří žánrů současně, tak se vám prostě některé části líbit nemusí a každý názor bude subjektivní. Aby moje hodnocení bylo alespoň trochu objektivní, tak jsem to rozdělil. Kulisy a prostředí, ve kterém se celý příběh odehrává – originální, nápadité a uvěřitelné. Za mne 5. Konání a pohnutky hlavních postav – dobře vystavěné, i když to nebyl ten typ postav, se kterými bych se mohl ztotožnit. Za mne 4. Zápletka a především napětí, které bych očekával od krimi, asi byly nejslabší částí této knihy – 3. Závěr. I když to není kniha, ke které bych se vrátil, tak řemeslně dobře provedeno a moje hodnocení je aritmetickým průměrem.

  Nikolaoss

  23.09.2016

  Hodně dlouho jsem váhala, jak knihu hodnotit, jestli trojhvězdou nebo více. Je to totiž jedna z těch, kterým je potřeba dát šanci, přenést se přes začátek a nechat děj rozvinout a postavy se projevit. Potom už je to zajímavé čtení. Rozhodně se nejedná o žádný mainstream, ale bavilo mě to. A vraha jsem neuhodla, i když tady by to měl těžké každý 🙂 Jestli to čte pan autor, prosila bych pokračování, nejlépe o tom, jak se dařilo Živě 🙂 a jestli se stalo to, co pan vědec předvídal.  TAGS:

  Online Thonis ebook, Kniha Thonis FB2, Download Thonis PDF , Download Thonis MOBI, Online Thonis kniha, Zdarma Stažení Thonis IPhone, Online kniha Thonis PDF, Zdarma Thonis DJVU, Zdarma Stažení Thonis TXT, Stažení Thonis RTF, Online Thonis FB2 , e-kniha Thonis stažení TXT, Zdarma Thonis stažení kniha, e-kniha Thonis download MOBI, Stažení Thonis IPad, Číst Thonis MOBI, Číst Thonis DOC, Zdarma Thonis AWZ, Download e-kniha Thonis iPad , Zdarma Thonis DJVU, Download Thonis e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Thonis DVD, Číst Thonis TXT, Book Thonis stažení DJVU, Thonis stažení kniha zdarma, Thonis stažení kniha pdf zdarma, Thonis pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Thonis pdf zdarma, Thonis stažení kniha epub zdarma, Thonis ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply