Tichá modlitba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tichá modlitba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tichá modlitba


Ztratily se dvě.
Vrátí se jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička
zemře…

Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým.
Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tichá modlitba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tichá modlitba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tichá modlitba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tichá modlitba.pdf (EUR-0.00)

  Tichá modlitba.epub (EUR-0.00)

  Tichá modlitba.doc (EUR-0.00)

  Tichá modlitba.txt (EUR-0.00)

  Tichá modlitba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tichá modlitba.PDF – (EUR 0.00);

  Tichá modlitba.MOBI – (EUR 0.00);

  Tichá modlitba.EPUB – (EUR 0.00);

  Tichá modlitba.DOC – (EUR 0.00);

  Tichá modlitba.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Případy Kim Stoneové (3.)

  Originální název:

  Lost Girls (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (117)

  Přidat komentář

  vladka1695

  26. ledna

  Kniha čtivá, ale další díl na chvíli odložím. Styl psaní a chování postav je ve všech knihách stále stejné a předvídatelné, takže člověk má pocit, že čte pořád jednu stejnou knihu. Ale za přečtení určitě stojí!

  barusak1

  23. ledna

  Skvělý příběh, ale Kim mi trochu pije krev. I přesto si přečtu další díl

  Kotlice

  19. ledna

  Pěkná detektivka. Kim me jako vyšetřovatelka bavi.

  Majulda8

  18. ledna

  Čtivá a napínavá od začátku až do konce. Takové knihy mám nejraději.

  irefir

  17. ledna

  Třetí díl série a opět super! Tentokrát opravdu "drsné" téma, běhal mi mráz po zádech…

  maxx

  13. ledna

  příběh, který mě pohltil hned od prvních stránek.. A párkrát i zmátl když už jsem si myslel, že vím kdo za tím je – jedním slovem doporučuji přečíst vše co tato spisovatelka napsala…..

  Jitulle

  05. ledna

  Přečetla jsem tři díly, tento zatím nejlepší! Vtáhne do děje, čte se jedním dechem, opravdu pěkně napsané. Vřele doporučuji. Nedá se od toho odtrhnout.:)

  kasavubu

  04. ledna

  Další velice čtivý a napínavý díl série. Vlastní dějová linie byla skvěle propracovaná. Jediné, co mi vadilo, byly občasné nelogičnosti, zejména v úplném finále. Některé mě vyloženě pobavily. Proč šla Kim do sklepa beze zbraně? To jezdí policie v Anglii na výjezdy vždy neozbrojená? A jak mohla Charlie být zároveň zakousnutá v končetině únosce a současně křičet na svoji kamaradku, aby utíkala? Některé působily až úsměvně. Jako celek ale knihu hodnotim kladně.

  Lotka

  03. ledna

  Výborná napínavá detektivka. Vyšetřování má spád a policistka Kim se nám čtenářům zase trochu víc přiblížila.

  Kristy21

  02. ledna

  Moje první kniha od A. Marsonsové a klobouk dolů. Bála jsem se, co to zase bude za příběh, slaný a nemastný, ale upřímně, jsem se spletla!
  Od začátku mě Inspektorka Kim vtáhla do případu, který vyšetřovala. Zmizení dvou malých holčiček Charlie a Amy byl plný emocí, hádek, napínavého děje.
  Byl vidět i rozdíl mezi oběma děvčátky, Charlie, dcera Karen a Roberta, je statečnější, chytřejší a většina nápadů jde převážně z její hlavy. Amy dcera Liz a Stephana, je bojácnejší a raději poslouchá svou nejlepší kamarádku. Ty dvě jsou nerozlučná dvojka, jsou ochotné jedna pro druhou udělat cokoliv. Tomu se říká pravé přátelství.
  V průběhu vyšetřování Kim a jejímu vyšetřovacímu týmu dojde, že únos souvisí s únosem, který se stal před rokem a čtvrt. Příběh malé Emily a Suzie.
  I přesto, že bylo vydáno embargo před tiskem a zbytek celého policejního sboru, tým pronásleduje novinářka Tracy, která Kim nejednou zatopí.
  Knihu mohu vřele doporučit, opravdu vtáhne do děje. Kratičké kapitoly jsou psány v přehledných odstavcích, takže jsem knihu měla přečtenou skoro hned.
  Doporučuji!

  Jack333

  01. ledna

  Konečně se mi thriller s hlavní hrdinkou Kim Stoneovou líbil, pořádně totiž uháněl jako rychlík. Nenechal nás ani na chvilku vydechnout, dokonce v člověku vyvoval silné emoce. Jediná vada na kráse ale přeci jen je, a to slabší začátek, který pak ale ten konec zachrání a předčí! Ani mi tolik nevadilo, že jsme protentokrát eliminovali osobní život vyšetřující detektivky. Jen tak dál!

  Zuzka222

  30.12.2017

  Pro mě zatím nejlepší díl.

  agatha2

  29.12.2017

  Kim mi přirostla k srdci, tato série je jedním slovem výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Drsné, surové, prostě mě to baví a přečtu každý díl jedním dechem, čtu klidně do noci, dokud to nepřečtu a to si, myslím, hovoří za vše.

  munzarovalucie

  27.12.2017

  Přečtena za jeden jediný den! Perfektní.

  maikie

  20.12.2017

  Thriller vynikajici, ale popis psychickeho tyrani devcatek na me byl moc…

  Forest66

  18.12.2017

  Vynikající příběh napsaný velmi dobrým vypravěčským způsobem. Anglická tvorba opět prokazuje své nesporné kvality tohoto žánru.

  bagel

  12.12.2017

  Velmi dobrý thriller, vyhovovaly mně krátký kapitoly, mělo to spád. Ale na 5 hvězdiček to ještě nebylo.

  Ben Nevis

  08.12.2017

  Nemůžu říct, že by příběh byl bez chyb. Vyšetřování se schválně vyhýbá bodům, které si autorka šetří na závěr. Nebo bylo špatně vysvětleno, proč se vyšetřování neubíralo hned tím směrem. Chování zločinců je taky občas divné. Nicméně musím zatleskat tempu a dobře udržovanému napětí, kde není místo na vatu.

  Jane417

  06.12.2017

  Angela Marsons zvyšuje svoji vlastní laťku s každým dalším případem detektivky Kim Stoneové. Třetí příběh byl, pro mě, zatim nejlepší. První polovina knihy byla sice slabší, než druhá… ta to ovšem dokonale dohnala. Děj vypráví o dvou unesených 9tiletých holčičkách. Kdo všechno je zapletený v únosu, který se nápadně podobá případu, který už se jednou stal a nedopadl dobře. Mají zločin na svědomí ti samí únosci, jako tenkrát? Jsou to ti samí jako tenkrát nebo je jen někdo napodobil? V příběhu je několik dějových linek. Knihu jsem nemohla odložit. Děj byl čtivý, napínavý a konec překvapivý.

  SimonaM86

  05.12.2017

  Do třetice Kim Stoneova a zase skvělá. Pro mě zatim nejlepší díl! Na konci i slza ukápla a to je u kriminálky co říct 🙂

  Květ

  04.12.2017odpad!

  Když se tak dívám na hodnocení a pročítám komentáře, tak si říkám, jestli jsem četla vůbec stejnou knížku? Jsem snad jediná, komu to připadalo blbé?? Nevím, jak ty první knihy ze série, ale tohle pro mě bylo zklamání. Málo uvěřitelné, nepropracované, opakování stejných frází… No nevím… zřejmě jen já nevidím tu úžasnost :-/

  ArwenAragorn

  03.12.2017

  Skvělý, strhující thriller, napínavý od začátku do hodně překvapivého konce, přečtený za den. Kim i celý vyšetřovací tým jsou mně sympatičtí, ale v kůži rodičů unesených děvčátek bych nechtěla být ani vteřinu. Angela Marsons nasadila vysokou laťku a drží se jí. Označení bestseller si tato kniha určitě zaslouží a je asi zatím z celé série nejvydařenější.

  85prcek

  03.12.2017

  Úžasná kniha. Jen těžko se odrthnout.

  Pavcitko

  27.11.2017

  Na knihu jsem se těšila a nezklamala. Velice pěkně se čte, krátké svižné kapitoly. Zápletka je zajímavá, děj není zbytečně dlouhý, jen mi trošku vadila druhá dějová linie, týkající se jiného případu, která pro mě ve finále neměla žádnou pointu. Proto hodnotím čtyřmi z pěti.

  Jana65

  22.11.2017

  Perfektně napsaná kniha, jako i ty ostatní. Tato spisovatelka patří k mým oblíbeným spisovatelům jako i hlavní hrdinka detektivka Kim Stoneová.

  Pav

  21.11.2017

  Pro mě, jako pro matku, to je hodně těžké téma a obvykle se takovým knihám vyhýbám. Ale je to nervák až do konce. Doporučuji.

  aleza1

  19.11.2017

  Další, velmi čtivý díl. Napínavé do posledních stran. Neuhodla jsem, kdo za vším stojí, i když jsem měla jiné adepty. Postava detektiva Kim Stoneové je stále oblíbenější.

  Ajinka126

  14.11.2017

  Dobrá detektivka. Není to úplně originální nápad. Takže to bylo pro mě takové "ach jo :(". To už tady v několika knihách bylo. I když třeba jen okrajově. Ale Kim je prostě dobrá postava a baví. To je pro mě silný bod. Rozhodně si koupím další díl :). Jsem v tom lapená.

  Tynule

  14.11.2017

  Jako WAU snad ani lépe bych knihu jinak nepopsala.
  Angela píše velice pěkně, ale tato poslední kniha mě dostala do kolen. Výborné napětí a konečné překvapení. Velice se mi líbí i myšlenka celé knihy "Jak se člověk zachová", "Instinkt", "Ochranna dítěte"
  Už nyní se těším na další knihu, která tu bude co nevidět
  T.

  Kacule88

  13.11.2017

  Pro mě začíná být tahle série srdcovka! 🙂
  TAGS:

  Online Tichá modlitba ebook, Kniha Tichá modlitba FB2, Download Tichá modlitba PDF , Download Tichá modlitba MOBI, Online Tichá modlitba kniha, Zdarma Stažení Tichá modlitba IPhone, Online kniha Tichá modlitba PDF, Zdarma Tichá modlitba DJVU, Zdarma Stažení Tichá modlitba TXT, Stažení Tichá modlitba RTF, Online Tichá modlitba FB2 , e-kniha Tichá modlitba stažení TXT, Zdarma Tichá modlitba stažení kniha, e-kniha Tichá modlitba download MOBI, Stažení Tichá modlitba IPad, Číst Tichá modlitba MOBI, Číst Tichá modlitba DOC, Zdarma Tichá modlitba AWZ, Download e-kniha Tichá modlitba iPad , Zdarma Tichá modlitba DJVU, Download Tichá modlitba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tichá modlitba DVD, Číst Tichá modlitba TXT, Book Tichá modlitba stažení DJVU, Tichá modlitba stažení kniha zdarma, Tichá modlitba stažení kniha pdf zdarma, Tichá modlitba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tichá modlitba pdf zdarma, Tichá modlitba stažení kniha epub zdarma, Tichá modlitba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply