Tisíc kousků tebe Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tisíc kousků tebe Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tisíc kousků tebe


Rodiče Marguerite Caineové jsou geniální vědci, jejichž převratný vynález zvaný Ohnivák umožňuje cestování do různých dimenzí. Ale potom je Margueritin otec zavražděn a jeho vrah – hezký a tajemný Paul, asistent obou rodičů – stačí před zákonem uniknout do jiné dimenze. Marguerite nepřipustí, aby zůstal bez trestu, takže se ho vydá pronásledovat. Dívka se zde pokaždé vtělí do alternativní verze sebe sama, ale setkává se také s alternativními
verzemi lidí, které zná – včetně Paula, jehož život se s tím
jejím čím dál více proplétá. Marguerite brzy začne pochybovat nejen o Paulově vině, ale i o vlastních citech k němu. A vzápětí odhaluje, že pravda o smrti jejího otce je mnohem hrozivější, než předpokládala.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tisíc kousků tebe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tisíc kousků tebe (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tisíc kousků tebe zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tisíc kousků tebe.pdf (EUR-0.00)

  Tisíc kousků tebe.epub (EUR-0.00)

  Tisíc kousků tebe.doc (EUR-0.00)

  Tisíc kousků tebe.txt (EUR-0.00)

  Tisíc kousků tebe.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tisíc kousků tebe.PDF – (EUR 0.00);

  Tisíc kousků tebe.MOBI – (EUR 0.00);

  Tisíc kousků tebe.EPUB – (EUR 0.00);

  Tisíc kousků tebe.DOC – (EUR 0.00);

  Tisíc kousků tebe.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ohnivák (1.)

  Originální název:

  A Thousand Pieces of You (2014)

  Žánr:
  Sci-fi, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Clarrisa

  26. ledna

  Skvělá kniha! rozhodně doporučuji přečíst..

  Leanis

  19. ledna

  Knihou jsem byla překvapená. V dobrém slova smyslu.
  Příběh nepodléhá žádnému klišé. Naopak. Je vyprávěný vtipnou, čtivou a příjemnou formou a téma nabízí spoustu dalšího originálního zpracování. V tomto díle jsme se setkali s carským Ruskem, moderním Londýnem a podvodním světem, ale co nás čeká dál? Musím se přiznat, že příběh mě tak nadchl, že jsem dočetla zbytek v angličtině. Nelituju. Máte se na co těšit.
  Těšilo mě, že jsem se dokázala sžít s hlavní hrdinkou. Nebyla dětinská, ani příliš sebevědomá, taková normální holka, která vyrůstala ve funkční rodině, zahrnovaná zdravou láskou obou rodičů. Což bylo skvělý, protože se jednou v knížce neřešila složitá rodina hrdinky. Jediná chvíle, kdy se Marguerite zachovala naivně byla ta věc s Theem, když byla opilá. Ale to byla opilá, tak se to nepočítá, ne?
  Moc se mi líbí zápletka s Paulem. Paul není úplně typický hrdina na bílém koni, na jakou mají obvykle crush hlavní hrdinky. Paul není tolik sebevědomý. Je tichý a stručný. Ale geniální a dobrosrdečný. Autorka popisuje jeho chyby, stejně jako jeho klady a proto působí mnohem reálněji, přirozeněji. Nedivila bych se, kdybych vyšla na ulici a opravdu Paula potkala.
  Theo mi zase tak moc k srdci nepřirostl, narozdíl od Paula mi nepřipadal tak skutečný. Ale co víme. Možná, že Theo z Margueritiny dimenze je ve skutečnosti trochu zodpovědnější, než Theo se kterým se setkáváme celý díl.

  Za mě čtyři hvězdičky za příběh a ta pátá za skvělou obálku. Musíte uznat, lepší jsme se dočkat nemohli. 🙂

  Rebarbora22

  18. ledna

  Podle mě je to perfektní kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem. Způsob popisování různých dimenzí je skvělý, obzvlášť pak carské Rusko!
  rozhodně doporučuji a nemůžu se dočkat dalších dílů!

  Hazell

  06. ledna

  K Tisícům kousků tebe jsem se dostala náhodou a jsem za to opravdu vděčná. Myšlenka je skvělá, velmi zajímavá a neotřelá. Věda jako námět pro mě není zrovna lákavá, ale v tomhle provedení mě to bavilo od začátku do konce. Líbilo se mi vytvoření světa, ve kterém existují dimenze a hrdinové mohou zažít sami sebe v úplně jiném prostředí, zemi a situaci. Nejvíc se mi líbila ta část, která se odehrávala v Rusku a to nejen díky tomu, že šlo o úplně jiné staletí. Na začátku není jasné, jestli Meg vůbec bude s nějakým z kluků a s jakým. Já jsem nadšená, celé jsem si to užila a určitě si přečtu, jak to bude dál.

  dominika5965

  05. ledna

  Souhlasím s tím, že je kniha psaná pro dívky 14 – (cca) 18 let. A dokážu pochopit, že starší už nezaujme, jak se tu v komentářích často píše. No na druhou stranu stejně tak nezaujme desetileté dítě kniha o čtyřicetileté ženě. Nemyslím si, že je to známka toho, že by kniha byla špatně napsaná. Protože svoji cílovou skupinu převážně baví.
  Nechybí v ní nic: (pro mě) originální myšlenka, láska, zápletka, překvapivé rozuzlení. Několik skvělých prostředí (Rusko, podmořský svět, moderní Londýn). Za mě rozhodně super knížka, u které se těším na další díly:)

  Veronicess

  05. ledna

  Táto kniha mala tak veľa potenciálu a nič z toho… pripadalo mi že cieľové publikum sú 13 ročné dievčatá. Čo možno aj sú, a myslím že môjmu trinásťročnému ja by sa kniha naozaj páčila. Môjmu 27-ročnému ja, rozmaznanému krásne napísanými originálnymi knihami, nie až tak. Hlavná myšlienka bola naozaj unikátna a veľmi sa mi páčila. Dostali sme ale tisíc kúskov niekoho? Nie, dostali sme štyri? Päť?

  Samozrejme, knižka mala svoje pekné momenty. Veľmi sa mi páčila časť odohrávajúca sa v starom Rusku a táto verzia Paula. Tiež sa mi páčili dejové zvraty a ako kniha skončila.

  Nebolo to zlé čítanie, ale nebolo ani dobré. Moja malá sestrenica by z nej ale určite bola nadšená.

  pink_ivy

  02. ledna

  Tahle knížka mě hodně překvapila. Moc jsem od ní nečekala a pak jsem z toho byla docela nadšená. Zajímavý nápad, který nezůstal jen u zajímavého nápadu, ale autorka to dokázala rozepsat tak, že mě příběh nezklamal.

  Postavy byly skrze sympatické, zápletka byla sice od určité chvíle mírně předvídatelná, ale zážitek z knihy mi to vůbec nezkazilo.

  Každá dimenze měla něco do sebe a všechny byly zajímavé, i když u mě jasně vede ta poslední, podmořská. 🙂

  kata5121

  29.12.2017

  Jednoduše young adult fantasy román. Kdyby mi bylo 16, asi by se mi extrémně líbil, teď mě bohužel hodně vytáčela hloupoučká hlavní hrdinka a klasicky patetický milostný trojúhelník. Krčila jsem nos zástupným studem co dvě stránky. Každopádně jsem i tak knížku dočetla, protože hlavní zápletce se určitá "nekoncepčnost" upřít nedá. Škoda, že spisovatelka víc nerozpracovala část s carským Ruskem.

  Iginkaa

  28.12.2017

  Naprosto skvělá knížka, úplně jsem si ji zamilovala, už se těším na další:)

  Dani3

  21.12.2017

  Hlavní hrdinka Marguerite pronásleduje vraha svého otce do alternativních světů, ale postupně odhaluje, že pravda bude trochu jiná. Při každém skoku do jiné dimenze poznává jiné své já i jiné já svých blízkých. Zjišťuje, že jsou jiní, ale přece tak nějak stejní. Kromě akce a napětí tu nechybí ani romantická linka, kde Meg řeší dilema, zda láska k jednomu já, je stejná napříč dimenzemi. Koho vlastně miluje? Může milovat jen jedno já, nebo všechny?

  Rozhodně je to originální a čtivý příběh. Autorka navíc skvěle vystihla atmosféru jednotlivých alternativních světů, ať už to byl futuristický Londýn, carské Rusko, nebo oceánografická stanice uprostřed oceánu.

  Lokina

  26.11.2017

  Tisíc kousků tebe na mě udělalo velmi velký dojem. Příběh je originální, svižný a čtivý. Hlavní hrdinka byla sympatická a byla fajn. S dimenzí se mi nejvíce líbilo carské Rusko, s těmi všemi bály, plesy, krásnými šaty a šperky a hlavně nezaměnitelnou zimní krajinou. Romantická linka zde byla tak okouzlující, hezká a smutná. Thea mám radši, ale Paul zde byl prostě roztomile milý.
  Ke konci začal příběh pěkně gradovat a našlo se místo i pro zvraty, které se mou pěkně zamávaly.
  Doufám, že na druhý díl nebudeme muset dlouho čekat a pevně doufám, že autorka nás zavede do dalších dimenzí, které přinesou nové světy a nová napínavá dobrodružství, se kterými se naši hrdinové budou muset vypořádat 🙂

  dqenisa

  19.11.2017

  Naprosto skvele cteni. Knizku jsem doslova hltala a stranky ubyvaly sami. Je to napinave, romanticke a zajimave. Hodne se tesim na dalsi dil.

  Adush

  13.11.2017

  Knihu jsem četla jako odpočinkovou mezi ne příliš pozitivními knihami do školy. Příběh měl ze začátku pomalý rozjezd, ale poté jsem se do něj dostala. Líbilo se mi carské Rusko a jeho způsoby. Od té doby co odjeli z Londýna mé sympatie k Theovi se přesunuly k Paulovi a zůstalo to tak až do konce. Příběh prostě chytne a nepustí. Těším se na pokračování. 🙂

  Elizabeth747

  12.11.2017

  To je absolutně nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Je občas dost napínavá a děje se nečekaně mění.
  Nejlepší je dimenze s carským Ruskem. Fakt doporučuju přečíst

  barca8336

  07.11.2017

  Po dlouhé, opravdu dlouhé době kniha, která mě zaujala. Hltala jsem každou stránku, super. Těším se na pokračování. 🙂

  DariDerek

  01.11.2017

  Autorku znám díky sérii Akademie Evernight, takže jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude tato kniha. A opravdu, podařila se. Jsem spokojená! 🙂 A překvapená. Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/tisic-kousku-tebe-claudia-gray.html

  Barča 008

  31.10.2017

  Kniha mě příjemně překvapila, naprosto předčila má očekávání. 🙂

  DasaN

  25.10.2017

  Pěkný příběh, který mě překvapil svou originalitou a i samotným vývojem děje. Nejvíce mě zaujala část odehrávající se v carském Rusku.

  Arianne

  20.10.2017

  Rozhodně to bylo originální. Je pravda, že fyzikální teorie měly jisté mezery a rozhodně bych na toto téma nechtěla diskutovat s někým, kdo tomu alespoň trochu rozumí, protože by zmíněnou teorii roznesl na kopytech. Příběh jako takový je do jisté míry dost předvídatelný a pak tu máme spoustu momentů, kdy si řekneme "Cože? jak na to přišli?"
  Ale mě se to líbilo. Nejsem nijak velký fanoušek fyziky, abych se během čtení zamýšlela nad tím, co je možné a co není, raději jsem si užívala příběh. Námět je neotřelý, žádné sci-fi, čte se skoro sama. Prostě pohodová YA na dlouhé večery.

  Ladasom

  13.10.2017

  Prvních několik desítek stránek jsem se do čtení musela trochu nutit. Poté se děj řádně rozjel. Některé dimenze byly okouzlující (carské Rusko), jiné bych klidně vynechala (futuristický Londýn). Nejsem si úplně jistá, jestli chci číst další díl.  TAGS:

  Online Tisíc kousků tebe ebook, Kniha Tisíc kousků tebe FB2, Download Tisíc kousků tebe PDF , Download Tisíc kousků tebe MOBI, Online Tisíc kousků tebe kniha, Zdarma Stažení Tisíc kousků tebe IPhone, Online kniha Tisíc kousků tebe PDF, Zdarma Tisíc kousků tebe DJVU, Zdarma Stažení Tisíc kousků tebe TXT, Stažení Tisíc kousků tebe RTF, Online Tisíc kousků tebe FB2 , e-kniha Tisíc kousků tebe stažení TXT, Zdarma Tisíc kousků tebe stažení kniha, e-kniha Tisíc kousků tebe download MOBI, Stažení Tisíc kousků tebe IPad, Číst Tisíc kousků tebe MOBI, Číst Tisíc kousků tebe DOC, Zdarma Tisíc kousků tebe AWZ, Download e-kniha Tisíc kousků tebe iPad , Zdarma Tisíc kousků tebe DJVU, Download Tisíc kousků tebe e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tisíc kousků tebe DVD, Číst Tisíc kousků tebe TXT, Book Tisíc kousků tebe stažení DJVU, Tisíc kousků tebe stažení kniha zdarma, Tisíc kousků tebe stažení kniha pdf zdarma, Tisíc kousků tebe pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tisíc kousků tebe pdf zdarma, Tisíc kousků tebe stažení kniha epub zdarma, Tisíc kousků tebe ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply