Tisíc oken Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tisíc oken Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tisíc oken


Ve verších tohoto vietnamského básníka se snoubí tradiční i moderní tvář vietnamské literatury. V jeho textech lze cítit určité uvolnění formy – oproti klasické vietnamské poezii, jakož i poučenost moderní evropskou poezií. Přesto jeho básnické kořeny zůstávají pevně zapuštěny v národní tradici. Binh Nguyen (1918–1966) patří k nejčtenějším vietnamským básníkům posledního století.
Edice Květy poezie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tisíc oken zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tisíc oken (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tisíc oken zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tisíc oken.pdf (EUR-0.00)

  Tisíc oken.epub (EUR-0.00)

  Tisíc oken.doc (EUR-0.00)

  Tisíc oken.txt (EUR-0.00)

  Tisíc oken.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tisíc oken.PDF – (EUR 0.00);

  Tisíc oken.MOBI – (EUR 0.00);

  Tisíc oken.EPUB – (EUR 0.00);

  Tisíc oken.DOC – (EUR 0.00);

  Tisíc oken.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Marquis

  06.02.2016

  Človek má priam pocit, že sedí pred západom slnka na rieke Dong Nai, žuje betel, vníma krásu prírody Vietnamu a do nosa mu stúpa sladká vôňa marhúľ… V diaľke sa o pozornosť hlásia zvuky bảng bu, do duše sa vnárajú motívy smútku, nostalgie a magickosti z neveľkej zbierky básní rodáka Nguyena Binha… Pre ľudí, ktorí dokážu oceniť kvalitnú poéziu a pochytiť atmosféru orientálnych reálii ako stvorené.

  elfos

  10.11.2010

  Nguyen Bing
  HODNĚ

  (přeložil Petr Komers)

  K vesnici Doai čísi loďka měsíc svádí
  Noc chystá se svou hloubku otevřít
  Měsíc je tu S ním stín A já Jsme tři
  S tebou v mém srdci je to hodně dohromady  TAGS:

  Online Tisíc oken ebook, Kniha Tisíc oken FB2, Download Tisíc oken PDF , Download Tisíc oken MOBI, Online Tisíc oken kniha, Zdarma Stažení Tisíc oken IPhone, Online kniha Tisíc oken PDF, Zdarma Tisíc oken DJVU, Zdarma Stažení Tisíc oken TXT, Stažení Tisíc oken RTF, Online Tisíc oken FB2 , e-kniha Tisíc oken stažení TXT, Zdarma Tisíc oken stažení kniha, e-kniha Tisíc oken download MOBI, Stažení Tisíc oken IPad, Číst Tisíc oken MOBI, Číst Tisíc oken DOC, Zdarma Tisíc oken AWZ, Download e-kniha Tisíc oken iPad , Zdarma Tisíc oken DJVU, Download Tisíc oken e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tisíc oken DVD, Číst Tisíc oken TXT, Book Tisíc oken stažení DJVU, Tisíc oken stažení kniha zdarma, Tisíc oken stažení kniha pdf zdarma, Tisíc oken pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tisíc oken pdf zdarma, Tisíc oken stažení kniha epub zdarma, Tisíc oken ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply