To na tobě doschne Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

To na tobě doschne Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

To na tobě doschne


Kniha v českém jazyce!


Stažení To na tobě doschne zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:To na tobě doschne (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení To na tobě doschne zdarma kniha:

  MIRROR-2

  To na tobě doschne.pdf (EUR-0.00)

  To na tobě doschne.epub (EUR-0.00)

  To na tobě doschne.doc (EUR-0.00)

  To na tobě doschne.txt (EUR-0.00)

  To na tobě doschne.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  To na tobě doschne.PDF – (EUR 0.00);

  To na tobě doschne.MOBI – (EUR 0.00);

  To na tobě doschne.EPUB – (EUR 0.00);

  To na tobě doschne.DOC – (EUR 0.00);

  To na tobě doschne.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura česká, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Rozmluvy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  PetK

  05. ledna

  Povídky nejsou úplně moje parketa, ale suchý humor ano. Nevím, jestli bych se kdy přinutila to číst, ale audio bylo bezva. Podání Jana Krause umocňuje celkový dojem, když víme, že historky, ze kterých povídky vychází, sám prožil.

  Chesterton

  13.12.2017

  První kontakt s autorem a celou svéráznou rodinkou, který postupně přerostl v neskutečný obdiv a sympatie. nedávno jsem poslouchala tyto a jiné povídky čtené oběma bratry :))Úžasné! Něčím mi vzdáleně připomíná Durrellovic rodinu. Hlavně maminka :))

  bleska

  16.10.2017

  Jeden z nejlepších českých humoristů.

  frantisek8863

  22.09.2017

  Autor vtipně vypráví v krátkých povídkách o velké a rozmanité rodině Krausových. Překvapuje mě jeho otevřené vyprávění a soukromích věcech okolo rodiny. Zřejmě se to celé musí brát trochu s rezervou.

  lenulitah

  28.08.2017

  Pobavila jsem se. Nejvíc u titulní povídky, ta mi přijde skoro geniální.

  vejnar

  25.08.2017

  Humorně vylíčené situace nelehkého soužití sedmičlenné rodiny Krausových. Oddechová četba u které se pobavíte a říkáte si, že leckteré roztržky vám vůbec nejsou cizí:)

  kob

  18.04.2017

  Tahle útlá knížka už mě pobavila několikrát, a nemyslím, že to bylo naposledy.

  StihOMam

  02.04.2017

  Chvile stravene s Krausovymi se mi staly vtipnym zpestrenim a proto bylo na miste zvazit i davkovani jednotlivych pribehu. Vzdycky mi byly odmenou a zaslouzilou chvilkou odpocinku. Trochu me take napadalo, jak asi vnimaji nas rodinny zivot moje deti. A vzapeti nasledovala myslenka, ze je především nesmi napadnout zamknout se na zachode. Skutecne dumyslny vydiraci nástroj..

  denib

  30.01.2017

  Je to milé a vtipné. Celkem by mě zajímalo, co knize říkala jeho rodina 🙂

  martas79

  28.01.2017

  Vrchol jsem našel v kapitole s názvem Klíče!!!

  Jája92

  29.11.2016

  Má první kniha od tohoto autora a bylo to velice fajn čtení 🙂 Těším se na dalši …

  xxtom

  09.08.2016

  Vtipné povídky o Krausovic rodině. Klaciký Ivan Kraus.

  Zorka

  29.07.2016

  Je pravda, že Betty MacDonaldová to není, ale jako odpočinková četba ok. Žádná velká literatura, člověk to musí brát trošku jako nadsázku a pak se i pobaví. Koneckonců – kdo z nás neměl v dětství nebo mládí pocit, že se rodiče chovají (oproti nám, "normálním lidem") nějak divně…

  happy-smile

  21.07.2016

  Skvělá knížka krátkých povídek ze života. Aneb jak se žije ve velké rodině a s hašteřivými rodiči. Zaručeně pobaví a máte to přečteno za jedno odpoledne.

  učtese

  05.06.2016odpad!

  Trampoty této rodiny spočívají v naprosto neadekvátním a iracionálním ( rozuměj dementním) přístupu k občejným situacím se kterými se setkáváme všichni téměř každý den. Nedokázal jsem to dočíst celé. Povídky jsou všechny psány podle jedné šablony. Stačí název a už zhruba víte jak to celé bude. Já se tomuhle smát nemůžu.

  Gooverka

  23.04.2016

  Další z velmi krátkých a hodně vtipných kousků pojednávajících o rodině Krausů. Znovu jsem si ji pustila jako audioknihu a celou dobu se hodně smála. Skvělá oddechovka!

  Pišingr

  08.02.2016

  Srandy kopec:-)

  Kašpar007

  22.11.2015

  Knížka u které si odpočinete od vašich starostí, protože ty cizí starosti jsou mnohem zábavnější 🙂

  MichelleS

  12.11.2015

  Chtěla jsem se zasmát, ale nějak jsme se s autorem nenaladili na stejnou vlnu. Historky, které se stávají skoro v každé rodině, a občas je ta komika situace nepřenositelná. Nejvíc mě pobavil Mikuláš.

  Janičta

  23.08.2015

  Docela jsem se pobavila. Některé příběhy jsou vtipné, ale jiné působí dojmem, jako když vyprávíte příběh vašich přátel/rodiny a místo kýženého smíchu vás posluchači odmění strojenými úsměvy, jelikož příběh není tak vtipný jak předpokládáte….

  alfinha2321

  06.06.2015

  Tak jsem se na základě doporučení dostala k téhle útlé knížečce, kterou jsem četla kdysi dávno v dětství, na kterou jsem zapomněla a až při čtení tipů na humoristické knihy matně rozpomněla. Bohužel musím konstatovat, že jsem si opět potvrdila to, co už několikrát – k filmům a knihám z dětství se člověk nemá vracet v dospělosti, pokud si chce uchovat bombastickou vzpomínku na super vtipnou nebo zajímavou knihu (nebo film – tohle se mi stalo i u Nekonečného příběhu). Protože je (alespoň pro mě) jen málo knih, které jsou tak super naspané, že přečtením v dospělosti nijak nevybledne vzpomínka na čtení v dětství.
  Za ta léta se mi asi změnil smysl pro humor a marně hledám knihu, co by mě rozesmála, rozřehrala na celé kolo. A ani tahle povídková knížka to nebude, je sice místy úsměvná, ale záchvaty smíchu jsem nad ní fakt neměla. Takže prosím, až si zase budu chtít příště osvěžit nějaký bombastický kulturní zážitek z dětsví, vymluvte mi to…

  leoni555

  19.03.2015

  Úžasná kniha, která dokáže pobavit i v krušných časech 🙂

  motolka

  11.03.2015

  Fajn oddychovka a jedna z jeho nejlepších knih. Pobavila mě a rozesmála :o)

  andy1436

  02.02.2015

  Super kniha, hrozně jsem se u ní nasmála. Mám v plánu si ji přečíst znovu. 🙂 Za mě doporučuji!

  Chana

  04.01.2015

  Velmi pěkně napsaná kniha, svým jemným humorem mě mnohokrát rozesmála. Autorův styl (alespoň zde) není chladný a krutý ani výsměšný, určitě si přečtu i další jeho knihy.

  hadak

  24.12.2013

  Moc fajn čtení pro pobavení a pro zasmání. Ivan Kraus jednoduše nezklame a ve svých povídkách rozdává dobrou náladu a humor plnými hrstmi.

  Hanka Rose

  05.11.2013

  Bavila mě!

  studentice

  18.07.2013

  Veselé povídky, které potěší a okamžitě zlepší náladu:)

  Skjaninka

  08.06.2013

  Humor mám rada a na túto knihu som sa tešila, ale musím priznať, že som čakala viac. Rodinné príbehy, nad ktorými sa človek pousmeje, ale aby sa pri tom váľaľ od smiechu, to nehrozí. Radšej siahnem po Saturninovi, než po tejto knihe.

  juvelinokivi

  24.01.2013

  Nejlepší povídková kniha Ivana Krause, jakou jsem od něj četla.
  TAGS:

  Online To na tobě doschne ebook, Kniha To na tobě doschne FB2, Download To na tobě doschne PDF , Download To na tobě doschne MOBI, Online To na tobě doschne kniha, Zdarma Stažení To na tobě doschne IPhone, Online kniha To na tobě doschne PDF, Zdarma To na tobě doschne DJVU, Zdarma Stažení To na tobě doschne TXT, Stažení To na tobě doschne RTF, Online To na tobě doschne FB2 , e-kniha To na tobě doschne stažení TXT, Zdarma To na tobě doschne stažení kniha, e-kniha To na tobě doschne download MOBI, Stažení To na tobě doschne IPad, Číst To na tobě doschne MOBI, Číst To na tobě doschne DOC, Zdarma To na tobě doschne AWZ, Download e-kniha To na tobě doschne iPad , Zdarma To na tobě doschne DJVU, Download To na tobě doschne e-kniha zdarma, Zdarma Stažení To na tobě doschne DVD, Číst To na tobě doschne TXT, Book To na tobě doschne stažení DJVU, To na tobě doschne stažení kniha zdarma, To na tobě doschne stažení kniha pdf zdarma, To na tobě doschne pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha To na tobě doschne pdf zdarma, To na tobě doschne stažení kniha epub zdarma, To na tobě doschne ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply