Topíme se v sobě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Topíme se v sobě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Topíme se v sobě


Becca de Rossová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno. Potýkají se s mnohým trápením ve svém okolí a oba by rádi pro sebe ukradli alespoň kousek štěstí. Becca se snaží být nablízku své nejlepší kamarádce Nell, v jejím zármutku poté, co přišla při tragické nehodě o přítele Kylea. Nell se ale uzavřela do své samoty a cestu k ní nenacházel lehce ani Kyleův starší bratr Colton. Právě díky němu se ale Becca seznamuje s Jasonem, sympatickým talentovaným hráčem amerického fotbalu. Jason chtěl původně pozvat na rande Nell, ale osud tomu chtěl, že se tak nikdy nestalo, a na rande pozval Beccu. Když už se zdá, že by mohli být oba o trochu šťastnější… spolu, opět narážejí na barikády ve svém nejbližším okolí.
Becčin přísný otec nesouhlasí, aby Becca začala chodit s chlapcem v tak mladém věku. A Jasonův otec zase bojuje se závislostí na alkoholu. Když se opije, svůj hněv si vybíjí právě na svém synovi. Jason i Becca hledají své místo ve složitém světě, v kterém se smutek a trápení střídají s radostí, nadějí a láskou.
Topíme se v sobě volně navazuje na předchozí knihu Topím se v tobě, přináší ale nový příběh a nové hrdiny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Topíme se v sobě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Topíme se v sobě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Topíme se v sobě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Topíme se v sobě.pdf (EUR-0.00)

  Topíme se v sobě.epub (EUR-0.00)

  Topíme se v sobě.doc (EUR-0.00)

  Topíme se v sobě.txt (EUR-0.00)

  Topíme se v sobě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Topíme se v sobě.PDF – (EUR 0.00);

  Topíme se v sobě.MOBI – (EUR 0.00);

  Topíme se v sobě.EPUB – (EUR 0.00);

  Topíme se v sobě.DOC – (EUR 0.00);

  Topíme se v sobě.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Falling (2.)

  Originální název:

  Falling Into Us (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  janyska13

  22.12.2017

  První díl se mi líbil o trochu víc. Tento měl však také něco do sebe.

  helenkan

  13.07.2017

  Samotný příběh je docela dobrý a celkem čtivý. Ale…. Nejsem sice puritán,ale čtvrtka knížky byla jen o popisování postelových scén a to hodně podrobně. Celkový dojem mi to pokazilo,proto dávám jen za dvě.

  cukrovka

  25.06.2017

  Oddechové čtení které vnímám jako doplněk předešlého dílu. Rozhodně autorka mohla více rozvinout problémy s fyzickým týráním, maniodepresivní sy a další problémy. Jsem ráda za propojení s minulým dílem a posunutí vztahu předešlé dvojice.

  luciefeix

  29.05.2017

  první půlka nabitá ale druhá mi uz přišla natahovaná a taková pohádka ikdyž tam byli vážná témata , libilo se mi vidět i hrdiny z prvního dílu

  avalonek

  23.03.2017

  Moc jsem si to užila.Příjemný příběh,který mě pohltil a utekl jako voda..Milé postavy,které jsem si oblíbila a s radostí jsem s nimi prožívala jejich příběhy..Je mi zase moc líto,že jsem knihu přečetla tak rychle a zase musím opustit toto krásné čtení.

  kik68

  12.01.2017

  První díl série mě zaujal víc. Dlouho jsem se musela do čtení nutit a už v půlce knihy jsem přemýšlela, co budu číst příště, což se mi nestalo už dlouho. Když se příběh rozjel a začal být zajímavý tak byl najednou konec knihy.
  Líbilo se mi ukončení příběhů obou dvojic.

  Elčokča

  04.11.2016

  Do str. cca 170 nuda. Musela jsem se ke čtení vyloženě nutit a chtěla jsem knihu odložit. Pak překvapivý zvrat a konečně se dalo pořádně začíst. Ale v obou dílech smrt, těhotenství, předpoklad, že otec dítě nepřijme, útěk… Příběh se prolínal s prvním, ale místo toho, aby se první rozvíjel a pokračoval, spíš byl převyprávěn z jiného pohledu. Za mě nic moc. Topím se v tobě se mi líbilo víc.

  Lenka.Vílka

  30.08.2016

  Prvních 200 stran je o tomhle: kluk pozná holku, zamilují se do sebe a…to je všechno… nepochopila jsem, proč Becca tolik prožívá své rodiče (přesněji otce), když řešení bylo tak snadné (nechci spoilerovat)…a štvalo mě, že to, co se děje v Jasonově rodině je zmíněno hned na začátku a je to bráno, jako kdyby se dělo něco úplně běžného a je to vlastně ok a celé se to vyřešilo až moc jednoduše (opět, nechci spoilerovat)… když dám tyhle věci pryč, zbyde mi jednoduchý příběh na téma, jak se do sebe zamilovali dva krásní středoškolaci. A to jsme stále v ději anotace. Na dvousté stránce. Tajně jsem doufala, že mi část "o dva roky později" dá odpovědi na to, co nebylo v prvním díle. Ve výsledku mě to nebavilo. Nejspíš jsem byla otrávená z první části a i hodně zklamaná. Na mě až moc sluníčkovy, roztomilý, na duze. Jenom jsem nepochopila, komu je kniha určená. Od dvanácti do šestnácti? Ale kdybych měla dceru, tak text procenzuruju lihovkou. Ale že by starším ženám dala něco víc, než příjemné odreagování na pár hodin k vodě? Pochybuji (což je také můj případ, čtu venku na sluníčku), že je určena k něčemu víc (knih na "nepřemýšlení" je hodně a mám je ráda, ale tahle je mezi nimi kůň s handicapem).
  Ale ten konec a propojení mi udělalo radost a já dávám o hvězdu víc.

  KleaM

  25.08.2016

  nedočetla jsem…nějak mě to už nebavilo

  sabinaK

  26.07.2016

  rozhodně lepší než 1. díl

  veronika9143

  30.05.2016

  Je to divné, ale tento díl byl o malinko lepší. A obsahovat trošičku víc děje. Myslím si, že jsou to ideální odpočinkové knihy, když nechceme nad ničím přemýšlet. http://cteme-s-laskou.blogspot.cz/2016/05/topime-se-v-sobe.html

  Karolína18

  18.05.2016

  Tento díl byl rozhodně jiný než ten předešlý, ale ne nutně lepší. Autorka zde nedávala tak mocný a depresivní důraz na problémy hlavních hrdinů, ale přeci se zde nějaké objevily a stejně tak byly hlavním důvodem existence knihy, protože právě jejich překonání zde tvořilo hlavní linii příběhu.
  Líbilo se mi, že se od sebe jazykově lišily pasáže o puberťácích a dospívající dvojici.
  Ze začátku se zdálo, že kniha pojednává i vztahu Jasona a Becci, ale postupně se děj přestal týkat jich samotných, ale pojednával spíše o zkouškách, které museli překonat.
  Před posledními cca 30 stránkami jsem si říkala, že autorka pěkně vystihla konec tak, aby odpovídal celému rázu knihy. Předbíhala jsem. Zkazila mi to tou nehodící se sladkostí tolik, že jsem tuto knihu četla asi naposledy. Působilo to velmi nereálně, strojeně a cíleně.

  KleaM

  18.04.2016

  jsem teprve na 110 straně, tedy na začátku vztahu Beccy a Jasona, ale už teď můžu říct, že se mi tahle kniha líbí mnohem víc, než Topím se v Tobě. Jason je velmi sympatický kluk a Becca má rozhodně správný smysl pro humor. Knížku si zatím užívám a na chvíli čtení se vždy těším

  LilianaFalcon

  12.04.2016

  Začátek mě docela bavil. Myslím, že každý, kdo četl první díl, tak se na Jasona vážně těšil… Ale stejně jako u prvního dílu mě i tady bavil jen ten začátek. I když mi to tentokrát připadalo uvěřitelnější než příběh "bezdomovce" Colta.

  muchomurka

  01.04.2016

  Druhý díl mi přišel poklidnější, mírumilovnější. Líbilo se mi, že se nekonaly veliké dramatické zvraty mezi Jasonem a Beck, ale že jednali rozumně a komunikovali spolu. Sice když jim bylo 16, občas mi přišlo, že se chovají jako starší, ale proč ne. Líbila se mi ta něžnost, láska a porozumění, které mezi sebou měli. Je pravda, že bych snesla trochu kratší část o jejich dospívání a víc si užila to, jak jsou na vysoké a pak spolu žijí, ale i takto, při zpětném pohledu, mi to nevadí tolik. Jen jsem doufala, že se také dozvím víc, jak to dopadlo s rodiči Jasona. Vím, odstřihl je, ale přesto mi tam chybělo nějaké uzavření.
  A jsem moc ráda, když autorka zmíní postavy z předchozích dílů, že vím, co se s nimi stalo po poslední přečtené stránce.

  Zusaninka

  24.03.2016

  Tentokrát je to príbeh lásky Becky a Jasona. Je veľmi emotívna, lahučko sa číta, sexi sceny su na moj vkus až moc dopodrobna opisované, páčilo sa mi ako je ich spoločný život písaný postupne s časovým odstupom, je rozprávaný súbežne s príbehom Nell a Coltona z prvej knihy, takže niektoré veci sú jasnejšie. Viac sa mi páčila táto knižka ako jednotka. Hlavné postavy majú problémy s rodičmi, rieši sa alkoholizmus, drogy, násilie, a reálne problémy dvoch zamilovaných ľudí. Vôbec by som nepovedala že táto istá autorka napísala Alfu a spol, toto je o inom. Verím, že preložia aj dalšie časti tejto serie.

  Milášek

  22.03.2016

  Pokračování je také strhující. Kniha o prostém životě. Řešení. Rozhodování. Líbilo se mi jak autorka na konci spletla ty dva příběhy dohromady. Prostě série: Falling je strhující, vyjímečná a ke čtení dokonalá.

  Samira

  11.03.2016

  Knihu jsem vnímala především jako doplněk k prvnímu dílu. Vzhledem k tomu, že oba pohledy hlavní dvojice byly použity, tady náhled na jejich společnou historii zprostředkovával pár jejich přátel. Oni sami prožívali i svůj vlastní příběh. I ten měl veliký potenciál, ale zase ho vyváděly z rytmu sexuální scény, ne že by byly špatné, ale bylo jich na takový typ knihy zbytečně moc.
  Celkově si, ale stejně velkou část knihy ukradla dvojice z první knihy. Čtenáři, který by první díl nečetl, by nedávaly některé scény smysl, ale fanoušky bonusové scény, které v prvním díle chyběly potěší.

  Šánka

  03.03.2016

  Velmi se mi líbil první díl, takže jsem se na pokračování těšila….. a jsem docela zklamaná. Příběh by se dal rozdělit do dvou částí – první 2/3 knihy mnohostránkový hodně podrobný popis sexu ústřední dvojice, nástin nějakého problému či děje, a opět sex. Až v poslední třetině se mi dostalo krásného a dojemného zamilovaného příběhu.
  Myslím, že do románů pro ženy erotika (v rozumné míře ) určitě patří, a mám ji tam ráda !!!, ale tady to bylo na úkor děje a vážná témata jako drogy, domácí násilí, špatné rodinné vztahy se jen nastínily a šlo se dál. Strašná škoda, protože příběh na to měl, aby chytil za srdce.

  Ditules

  24.02.2016

  Tentokrát se setkáváme s kamarády hlavních postav z prvního dílu. Příběh je rozložen do několika let, takže můžeme sledovat zajímavé změny v životě postav. Obě hlavní postavy mají opět svá temná tajemství, na která během příběhu přicházíme. Na konci opět nevynechejte seznam skladeb.

  smejkalova.m

  23.02.2016

  První díl se mi moc nelíbil. Druhý byl o dost lepší. 🙂

  Mikik

  21.01.2016

  Jako oddechovka docela dobré. Rozhodně ne tak nerealistické jako první díl, takže mě kniha ani nezklamala, ale ani extra nijak nenadchla.:-)

  SindyEM

  28.11.2015

  Z prvej knihy tejto série som bola nadšená…a druhá ma vôbec nesklamala. Možno nebola dejovo toľko zaujímavá, ale ono to tak krásne a prirodzene plynulo, až som knihu opäť nevedela odložiť. Becca a Jason sú pre mňa typickým "nudným" a veľmi reálnym zamilovaným párom. Žiadne rozchody a opätovné vracania sa k sebe. Raz sa do seba zamilovali, našli jeden v druhom oporu, a vy sa už len pozeráte na to, ako krásne spolu zvládajú všetky strasti života. Autorka sa tiež neustále vracala k Nell, Kyleovi a Coltnovi, takže smútok a bolesť, ktoré sprevádzali prvú knihu, ma neminuli ani tu. Krásne ukončenie oboch príbehov mi však všetky vyronené slzičky zaručene vynahradilo.

  martiiinkajjj

  10.11.2015

  Od této knihy jsem čekala mnohem víc…bohužel jsem se nemohla začíst, proto jsem knihu musela odložit v polovině. Takže za mě pouze: *.

  dikyna

  08.11.2015

  Krasny.Nekdo treba rekne,ze ne,ale pro me je to krasny pribeh.Hodne smutku,ale o tom je zivot a nekdo ho ma docela dost kruty.Za me uzasny.

  EvaSupovic

  04.11.2015

  Dávám 4 hvězdy, opět proto, že první díl byl rozhodně lepší 😀 Ale kniha se mi celkově taky líbila 🙂  TAGS:

  Online Topíme se v sobě ebook, Kniha Topíme se v sobě FB2, Download Topíme se v sobě PDF , Download Topíme se v sobě MOBI, Online Topíme se v sobě kniha, Zdarma Stažení Topíme se v sobě IPhone, Online kniha Topíme se v sobě PDF, Zdarma Topíme se v sobě DJVU, Zdarma Stažení Topíme se v sobě TXT, Stažení Topíme se v sobě RTF, Online Topíme se v sobě FB2 , e-kniha Topíme se v sobě stažení TXT, Zdarma Topíme se v sobě stažení kniha, e-kniha Topíme se v sobě download MOBI, Stažení Topíme se v sobě IPad, Číst Topíme se v sobě MOBI, Číst Topíme se v sobě DOC, Zdarma Topíme se v sobě AWZ, Download e-kniha Topíme se v sobě iPad , Zdarma Topíme se v sobě DJVU, Download Topíme se v sobě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Topíme se v sobě DVD, Číst Topíme se v sobě TXT, Book Topíme se v sobě stažení DJVU, Topíme se v sobě stažení kniha zdarma, Topíme se v sobě stažení kniha pdf zdarma, Topíme se v sobě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Topíme se v sobě pdf zdarma, Topíme se v sobě stažení kniha epub zdarma, Topíme se v sobě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply