Totalitní světovláda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Totalitní světovláda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Totalitní světovláda


Dne 4. listopadu 1998 otřásla Českou republikou naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v České republice oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice. Do roku 1993 se na území USA nacházelo již 43 koncentračních táborů. Dnešní situace je neznáma.

"Nacisté v Německu přišli nejprve pro komunisty, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid. Pak přišli pro odboráře, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář. Přišli pro katolíky, ale já jsem se neozval, protože jsem byl protestant. Nakonec přišli pro mě, ale nezbyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat."Kniha v českém jazyce!


Stažení Totalitní světovláda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Totalitní světovláda (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Totalitní světovláda zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Totalitní světovláda.pdf (EUR-0.00)

  Totalitní světovláda.epub (EUR-0.00)

  Totalitní světovláda.doc (EUR-0.00)

  Totalitní světovláda.txt (EUR-0.00)

  Totalitní světovláda.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Totalitní světovláda.PDF – (EUR 0.00);

  Totalitní světovláda.MOBI – (EUR 0.00);

  Totalitní světovláda.EPUB – (EUR 0.00);

  Totalitní světovláda.DOC – (EUR 0.00);

  Totalitní světovláda.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Eko-konzult
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  misa1607

  04. ledna

  Snůška nesmyslů,díky Bohu nacisty a diktátory už máme za sebou.. ikdyž Číslo šelmy je název konceptu, který je zmiňovanán v knize Zjevení svatého Jana Nového zákona, podle něhož je určité konkrétní číslo charakteristickým označením Antikrista.
  Většina rukopisů uvádí v této souvislosti číslo 666, některé však číslo 616. Místo, kde je toto číslo uvedeno, zní:
  „ A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest. “ , ale Bible se může také mýlit..

  Mufko

  22.08.2017

  Bral by som to ako osobný názor autora ktorý je určite v mnohom zaujímavý a mnohým môže pomôcť pozerať na svet inak – tvrdšie a reálnejšie. S niečim súhlasím, s niečim pomenej a niekedy nesúhlasím úplne. No určite viem že spoločnosť potrebuje viac ľudí ako pán Herzán. Určite autora rešpektujem a rozhodne aj to že mal odvahu vyliať svoje názory do sveta.

  ch.p.korb

  15.06.2017odpad!

  Blbost ani jako konspiračni teorie to nestoji za nic

  miloslav0631

  21.10.2016

  Vývoj politického uspořádání světa (Nastolení demokratické světovlády, viz NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html ) je v pravdě globální problém, který je možné účinně řešit pouze v součinnosti všech dotčených států. Tuto součinnost států stávající politické uspořádání světa prakticky znemožňuje. Nastolení nového politického uspořádání světa vyžaduje realizovat postupně řadu kroků, přičemž prvním krokem by měla být náprava nespravedlivého globálního finančního systému. To bude obtížné především proto, že aktivity Billa Gatese, Warrena Buffetta, George Sorose a všech dalších lidí velkých peněz odvádí pozornost od skutečných problémů současného světa, mezi které patří zejména totálně nespravedlivý globální finanční systém, který umožňuje těmto lidem nekontrolovaně vládnout světu. Tito lidé velkých peněz vládnou světu především k vlastnímu prospěchu, a to s minimálním ohledem na existenci všech současných naléhavých globálních problémů.
  Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především lidem velkých peněz, kterým umožňuje ve výsadním postavení v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ PROBLÉMY LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/10/globalni-problemy-lidstva.html

  pobijecmuch

  05.02.2016odpad!

  Nevím, kde se v oblasti Jelenice u Brněnské přehrady nacházel americký koncentrační tábor, ale vím, že v uvedené lokalitě je rekreační zóna, kde je řada penzionů, chatek a hlavně hotel. Informace pana Herzána považuji za určitou mystifikaci a snůšku ničím nepodložených fantasmagorií a nesmyslů.
  Pan Herzán by se měl dát dohromady s panem Cibulkou, nebo raději psát knihy o UFO.

  alexpo

  04.02.2016

  Tak rozporuplné hodnocení se jen tak nevidí. Ráda bych se na nějakou stranu přiklonila. Proč se vydávají knihy, které se nedají koupit? Kdo je financuje?

  GrasselováL

  06.01.2016

  Zajímavá kniha, kterou rozhodně stojí za to přečíst. Skvělé témata jako zkorumpovaná a vražedná OSN ukrývající se pod pláštěm humanity, zotročení lidstva pomocí čipů apod. Člověk se zamyslí, kdo nad náma stojí….

  peter1940

  22.12.2014

  Žánr – ostatní, štítky: konspirace, manipulace, spekulativní literatura. Nic vážného, pravdivého, žádná opravdová literatura faktu, jenom mistifikace, fantasmagorie a ničím nepodložené bláboly.

  vladceTyran

  28.09.2014

  Neřekl bych že se jedná o konspirační teorii (kromě toho že nás chtěji vyhladit, to oficiální neni), kniha je zpracována na základě výpovědí důvěryhodných lidí (tedy ne žádné "prý", nebo "kdysi někdo říkal že") a oficiálních a neoficiálních informacích. Rozhodně stojí za přečtení.

  whack

  12.04.2014

  Asi najkontroverznejšie konšpiračné teórie zo všetkých, zhrnutie: identifikačné karty – špionáž; čiarkový kód – otroci v totalitnom systéme; mikročip – mozgy ľudí riadené z jedného svetového centra; psychologické zbrane – technológie ovládania mozgu; testovanie drog na ľuďoch – získanie kontroly nad vedomím ľudstva; fluór a očkovanie – povinný jed pre ľudí; psychiatria – ovládanie ľudského myslenia; výroba otrokov – psychochirurgické zmeny vzorcov správania; únosy ľudí – obete vládnych pokusov; Area 51 – psychologické a genetické experimenty na ľuďoch; ľudské klony; vládne registre ľudských vzoriek; manipulácia s ľudskou DNA; vedecký rasizmus v USA; HIV a AIDS – najúčinnejšie biologické zbrane vyrobené vládou USA… Teoreticky je všetko z toho možné, či je to tak aj prakticky, to nevie nikto, na konci knihy sú síce vypísané zdroje (použité knihy a iná tlač a dokumenty), no údaje sa nedajú len tak ľahko overiť / vygoogliť. Nie som žiadny fanatik, beriem to samozrejme všetko s nadhľadom, ale pred rokmi, keď som to čítal, si pamätám, ako ma to šokovalo.

  Meggii

  12.12.2013

  Výborná kniha nadupaná fakty a hlavně podloženými fakty – odkazy na konkrétní čísla dokumentů přímo v textu a podobně. Někdy odkazy pravda chybí, ale pravdivost lze dohledat dnes již na internetu nebo v archivech. Kniha, která už v roce 2000 předpověděla 11. září 2011 a veškeré praktiky a obludnosti, které po tomto dni D nastanou ve světě. Kdybych věřila v nadpřirozeno, řeknu, že autor je skutečný věštec. Ale protože jsem realista, tak jen dávám hlubokou poklonu a díky za odvahu toto sepsat a vydat.

  Kapis

  27.09.2013

  Shiva: ale to autor psal, že to nemá ambici být zdrojem k vědecké/studijní práci.
  No a ke knize: musím říct, že je to docela divočárna. Je tam sice pár zajímavých věcí, které jsem schopen akceptovat, např. přesun nacistických vědců do USA/Ruska, musím taky plně souhlasit s tvrzením, že vládám světa jsou lidé ukradení a jednají pouze pro své zájmy nebo spíš zájmy ještě někoho v pozadí. Spousta věcí je docela zajímavá, ale nebyly předloženy žádné důkazy – v knize se přitom mluví jako o naprosté jistotě. Je taky otázkou jestli se právě až přehnanými teoriemi autor nesnaží podkopat fungující a na pevných základech stojící teorie, které jsou dehonestovány názvem "konspirační".
  Nicméně kdyby se více věcí z této knihy ukázalo pravdivými, nemáme jako lidstvo moc pěkné vyhlídky.

  Shiva

  24.05.2012odpad!

  Jedná se o konspirační teorii, která není podložena žádnými relevantními a objektivními daty, ač autor tvrdí, že důkazů je mnoho. Práce je velmi špatně zpracována, a to především faktograficky. Dochází zde dokonce ke zkreslování informací ve prospěch autorovi "pravdy". Na začátku autor tvrdí, že nás nechce o ničem přesvědčovat, avšak jazyk, který je zde použit, tíhne k tomu nás utvrzovat v předkládané "pravdě".
  Jediným, avšak zanedbatelným plusem jsou některá data a čísla s ohledem na OSN.
  Rozhodně tuto knihu nedoporučuji. Nelze ji použít jako zdroj informací k žádné vědecké, či studijní práci.

  Komnenos

  30.03.2011

  Ano, tato kniha je postavena na konspiracnych teoriach, ale koniec koncov, co je na nich zle. Donutia nie jednotlivca, ale doslova davy premyslat, diskutovat a vymienat si nazory a postoje, ktore by inak boli hlboko skryte a nedotknute kdesi v odpadovej kanalizacii. Nezalezi na tom, ci je tam za jeden hrncek pravdy alebo za desiatky futbalovych ihrisk. Ide o princip, ze kazdy sam za seba sa zamysli.

  holubTN

  odpad!

  Ovláda nás totalitná svetovláda? Podľa tejto "knihy" áno, mimo iné aj jodidovaním soli, pridávaním iných prvkov do pitnej vody, podprahovou hypnózou vysielanou tv prijímačmi… Jediná verejne známa osobnosť, ktorá sa pod tento titul bola ochotná podpísať bol exprezident SR Rudko Schuster, ktorý počuje ako jediný strelbu na ulici, kde býva a dokázal ako hlava štátu zažalovať lekárske kapacity, ktoré mu zachránili život – poslaním pochvalného listu na hlavičkovom papiery prezidentskej kancelácie definitívne dokázal, že pre bezpečie svoje i okolia by mal byť izolovaný od spoločnosti a pod stálym lekárskym dohľadom.

  Komnenos

  Túto knihu by si mal prečítať každý, aby vedel, čo s nami plánujú mocní tohto sveta a tiež tí, ktorých za mocných ani vo sne nepovažujeme… Kniha o tom, že 1984 nebolo až tak ďaleko od pravdy.  TAGS:

  Online Totalitní světovláda ebook, Kniha Totalitní světovláda FB2, Download Totalitní světovláda PDF , Download Totalitní světovláda MOBI, Online Totalitní světovláda kniha, Zdarma Stažení Totalitní světovláda IPhone, Online kniha Totalitní světovláda PDF, Zdarma Totalitní světovláda DJVU, Zdarma Stažení Totalitní světovláda TXT, Stažení Totalitní světovláda RTF, Online Totalitní světovláda FB2 , e-kniha Totalitní světovláda stažení TXT, Zdarma Totalitní světovláda stažení kniha, e-kniha Totalitní světovláda download MOBI, Stažení Totalitní světovláda IPad, Číst Totalitní světovláda MOBI, Číst Totalitní světovláda DOC, Zdarma Totalitní světovláda AWZ, Download e-kniha Totalitní světovláda iPad , Zdarma Totalitní světovláda DJVU, Download Totalitní světovláda e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Totalitní světovláda DVD, Číst Totalitní světovláda TXT, Book Totalitní světovláda stažení DJVU, Totalitní světovláda stažení kniha zdarma, Totalitní světovláda stažení kniha pdf zdarma, Totalitní světovláda pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Totalitní světovláda pdf zdarma, Totalitní světovláda stažení kniha epub zdarma, Totalitní světovláda ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply