Továrna na sny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Továrna na sny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Továrna na sny


Kniha v českém jazyce!


Stažení Továrna na sny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Továrna na sny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Továrna na sny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Továrna na sny.pdf (EUR-0.00)

  Továrna na sny.epub (EUR-0.00)

  Továrna na sny.doc (EUR-0.00)

  Továrna na sny.txt (EUR-0.00)

  Továrna na sny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Továrna na sny.PDF – (EUR 0.00);

  Továrna na sny.MOBI – (EUR 0.00);

  Továrna na sny.EPUB – (EUR 0.00);

  Továrna na sny.DOC – (EUR 0.00);

  Továrna na sny.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  New Age, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , vlastním nákladem
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (66)

  Přidat komentář

  JmenujiSeZuzla

  předevčírem

  Anie jsem před její knihou tolik nesledovala. Věděla jsem, že tato slečna dělá to, co dělá, ale více jsem se do toho neangažovala. Kniha mě ale natolik zaujala, že jsem si ji musela pořídit. Snažila jsem se držet toho, že jsem knihu četla vážně pomalu. Četla jsem ji zrovna v době, kdy jsem té motivace měla málo, všechno se bořilo a stálo za nic. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a já si knížku užila. Anie je hrozně milá a chytrá slečna, nebojí se být upřímná a dokázala vše krásně vystihnout. Její cestu obdivuju, obdivuju i Anie jako samotnou. Její kniha vznikla vlastně z ničeho. Nevydává pod žádným nakladatelstvím, takže si mohla knihu psát, opravdu jak ona chtěla. Nad těmi ilustracemi jsem žasla. Vím, že kniha byla od toho, abychom si s ní dělali co chceme (vybarvovali, dělali záznamy apod.), ale z té knihy, jak vlastně ze všem, jsem měla hrozný respekt. Něco tak krásného jsem nemohla ”zničit” mými náčrtky a blbůstkami co se mi mihly hlavou. Celkový styl té knihy se mi moc líbil. Autorka zakomponovala jak typické příběhy ze života, tak trochu toho snílka v sobě, což ohromě oceňuji. Samozřejmě díky tomuto se kniha neobešla bez těch několika hrubek, ale tady šlo o poslání. Mé hodnocení je možná nízké, ale kdybych knihu srovnala s jinými motivačními knihami, třeba i mnohem staršími, asi by to nemělo cenu hodnotit. Budu se snažit řídit tím vším, co jsem přečetla a myslet na to, že to v životě není vždycky jen pohádka. Ale my to z něj můžeme udělat…a hlavně SNÍT!

  peterkovasona

  22. ledna

  Tak krásnou a upřímnou knihu jsem nikdy nečetla. Můžu jen napsat Klobouk dolů Anie

  Petief

  21. ledna

  Knížka super . Jedná z těch co musí být doma.

  catherinee94

  21. ledna

  Kniha je prostě dokonalá, jako sama autorka. Čte se tak dobře, že nejde jen tak přestat. ♥ Určitě se k ní nejednou vrátím.

  annasglamour034

  17. ledna

  Knížku jsem si velmi užila, je plná myšlenek a příběhů ze života. Už po pár stránkách jsem se usmívala na každého člověka a nejspíše jsem trošku vypadala jako blázen. Nabyla mě velmi příjemnou energií a doporučuji na zimní počasí s čajem 🙂

  DragonflyT

  15. ledna

  Příjemná knížka plná krásných myšlenek. Místy jsem se i upřímně zasmála. Děkuji.

  Luluhappy

  13. ledna

  Anie je o rok mladší než já a na svůj věk má dobré názory a na spoustě věcech se s ní shodnu. Knihu jsem přečetla poměrně rychle, jen některé pasáže byly trochu nezáživné a někdy až moc slunickove.

  Aaliyan

  05. ledna

  Dávám pět hvězdiček, i když za ty hrubky bych neměla 🙂 Ale čert to vem. Napřed jsem nad knihou kroutila hlavou … pak o ní zjistila víc … a pak se ke mně naprosto speciálním způsobem dostala. A mezi námi, to už něco znamená. 🙂 Dlužím autorce omluvu za prvotní pohrdání její knihou. Je úžasná. Tak si ji přečtěte, ty, ty i ty, protože to má smysl. Všechno, o čem Anie píše, má smysl. A kdo nevěří, ať tam běží.

  SakuraLuci

  03. ledna

  Hezká inspirativní knížka, Anie je moc milá, ale nemohu se zbavit pocitu, že je to další motivační kniha v naší knihovně – dost podobná, jako ty ostatní. 4 *

  Safienka

  30.12.2017

  Moc milá kniha, která mě dostala do dobré nálady, donutila zase trochu popřemýšlet a zavzpomínat. Moc jsem si ji užila, věřím, že se k ní budu často vracet. Škoda jen, že nemá víc stran 🙂

  pavlina9305

  29.12.2017

  Milá slečna, milá kniha, pěkné čtení, motivační, výroky k zamyšlení- ano.Na její věk i vyspělé názory – ano- ale jak můžu dát této knize 5 hvězd a Jeffrey Deaverovi 5 hvězd za Sběratele kůží? To nejde přece.. i když se jedná o naprosto rozdílný žánr, a nechci tu srovnávat jablka a hrušky, tak prostě jinak nemůžu .
  Co se mi líbilo: místa, která si člověk mohl dopsat sám, vybarvit si obrázky, to mě taky bavilo – dobrá odreagovačka.
  Celkový názor – Anie, maluj, tvoř, vyráběj, foť a bloguj,..ale knížku, i když byla čtivá a milá, už nepiš..

  eliskaavavrova

  15.12.2017

  Stačilo pár stránek a knížka se stala jednou z mých zlatých grálů 🙂

  heslarova

  07.12.2017

  Velmi inspirativní a motivující knížka, ideální na klidné podzimní/zimní večery. Akorát ve druhé polovině už mi to vše přišlo jako velké klišé, ale přesto jsem dočetla.

  Simmminek

  06.12.2017

  Zajímavá kniha, ve které se střídají hluboké myšlenky a vtipné až neuvěřitelné příběhy ze života. Na to že autorkou je mladá žena a jedná se o její první knihu, tak si myslím, že se nemá za co stydět.

  Fanny-nka

  19.11.2017

  Motivačních knížek, které člověka vybízí ke změně pohledu na svět a na sebe samého je spousta. Tahle však vyniká úžasným propojení s životním příběhem autorky. To se jinak čte, když máte důkaz, že to tak opravdu jde. Navíc je tato knížka tak nádherně napsaná a zkonstruovaná, že si musí získat snad každého. Já v ní našla spřízněnou duši. Dostala jsem jí jako dárek a četla ji pro odlehčení od povinné četby a musím říct, že by své místo měla mít i tam.

  Gabetina

  28.10.2017

  Byla jsem velmi zvědavá, Annie chvíli už sleduji na sociálních sítích a knížku jsem si chtěla přečíst. Kamarádka mi ji půjčila stím, že jí nedočetla, nezaujala jí a přišlo jí že se autorka v některých částech protiřečí. Tak jsem se do ní pustila s malým očekáváním ale mě mile překvapila! Líbilo se mi vyprávění, životní moudra a hlavně ty malůvky! Chci si jí přečíst minimálně ještě jednou znovu a vychutnat si tu milou a lehkou atmosféru provoněnou Bali. Za mě super! Každý by si měl plnit sny..

  Kaetana

  25.10.2017

  Miluju tuhle knihu…Anie je skvělá.Libí se mi kapitola jak si spravně přát….tak jsem si přála a vyplatilo se.Jeden ze snů se mi splnil…

  Analady

  19.10.2017

  Tato kniha mě v knihovně zaujala svým názvem i krásnou, romanticky laděnou obálkou. Uvnitř knihy mě překvapilo titěrné písmo, kvůli kterému se mi kniha hůř četla. Autorka se zde s námi podělila o své zážitky a poznatky, přidala i pěkné obrázky. Ráda se nechávám inspirovat lidmi, kteří se nebojí uskutečnit svoje sny, dokáží přijmout výzvu, postavit se obavám i neúspěchům. Obdivuji jejich odvahu a přeji jim úspěch.

  DanyGlover

  02.10.2017

  Holka si splnila sen a napsala knihu. Líbí se mi jak žije a jak uvažuje. Pěkná kniha ke kávě.

  Stephanie92

  01.10.2017

  Knihu bych popsala dvěma slovy .. velká inspirace.

  IvusP

  29.09.2017

  Tak tahle knížka se okamžitě vyšvihla mezi mé srdeční záležitosti. Annie přes rok sleduju jak na instagramu, tak na facebooku, od knížky jsem věděla, co čekat. I přesto ale daleko předčila moje očekávání!
  Na začátku byl účel – u knížky se usmívat – splněno, u mně navíc jako bonus hřát u srdíčka – splněno, nechat se kutálet slzy – splněno. Já tleskám a slovy ani neumím vyjádřit, jak moc vděčná za tuhle úžasnou knížku jsem! Takže se klaním a upřímně děkuju!!!

  Marčullkas

  28.09.2017

  milé pohlazení na duši

  Leniii

  24.09.2017

  WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít 🙂

  PaluškaB

  19.09.2017

  Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ.
  Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno.
  Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.

  lenamor

  16.09.2017

  Krásně napsaná kniha plná vlastních zkušeností ale i rad, jak se ničeho nebát a jít si za svým

  Deena_

  13.09.2017

  Precetla jsem ji tak rychle! Nemohla jsem se odtrhnout..prectu si ji znova a pomalu..aspon 10x! Neskutecne inspirativni..nektere pasaze vam otevrou oci! Dekuju Anie 🙂

  Veeria

  04.09.2017

  Jedinečná kniha, pohlazení po duši, jako kdyby k vám promlouvala kamarádka…. při čtení jsem cítila spřízněnost a podporu. Víc takových milých knih!

  hana.hanigerova

  02.09.2017

  Ano, dá se koupit zde – https://www.tovarnanaradost.cz

  iveta0686

  02.09.2017

  Dá de knížka zakoupit v tištěné podobě? Nikde jsem ji nenašla

  Ver-ča

  01.09.2017

  Po celou dobu čtení jsem se musela usmívat a měla jsem pocit ,jako by mi to vyprávěla kamarádka 🙂 A co si z knihy odnesu ? Ať děláte cokoliv,nevzdávejte to,jednou to vyjít prostě musí 🙂
  TAGS:

  Online Továrna na sny ebook, Kniha Továrna na sny FB2, Download Továrna na sny PDF , Download Továrna na sny MOBI, Online Továrna na sny kniha, Zdarma Stažení Továrna na sny IPhone, Online kniha Továrna na sny PDF, Zdarma Továrna na sny DJVU, Zdarma Stažení Továrna na sny TXT, Stažení Továrna na sny RTF, Online Továrna na sny FB2 , e-kniha Továrna na sny stažení TXT, Zdarma Továrna na sny stažení kniha, e-kniha Továrna na sny download MOBI, Stažení Továrna na sny IPad, Číst Továrna na sny MOBI, Číst Továrna na sny DOC, Zdarma Továrna na sny AWZ, Download e-kniha Továrna na sny iPad , Zdarma Továrna na sny DJVU, Download Továrna na sny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Továrna na sny DVD, Číst Továrna na sny TXT, Book Továrna na sny stažení DJVU, Továrna na sny stažení kniha zdarma, Továrna na sny stažení kniha pdf zdarma, Továrna na sny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Továrna na sny pdf zdarma, Továrna na sny stažení kniha epub zdarma, Továrna na sny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply