Transmetropolitan #9 – Lék Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Transmetropolitan #9 – Lék Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Transmetropolitan #9 - Lék


Jde do tuhého. Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci i o všechno, co měl, mozek mu ničí nevyléčitelná choroba a v patách má nájemné vrahy, které si platí samotný prezident Spojených států.

I tak má ale Spider úsměv na tváři a v srdci smích. Proč? Protože společně se svými ohavnými asistentkami narazil na pořádně prohnilou stopu, kterou za sebou prezident nechal. Protože skládanka podvodů a vražd se dá konečně složit. A protože Spider má na své straně pravdu a ztratit už nemá co.

Legendární scenárista Warren Ellis (The Authority, Planetary) a kreslíř Darick Robertson (Banda, Wolverine) zvyšují kreativní radiaci až někam na sterilizační úroveň; kniha Transmetropolitan: Lék shrnuje čísla 49–54 jejich toxické komiksové série.Kniha v českém jazyce!


Stažení Transmetropolitan #9 – Lék zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Transmetropolitan #9 – Lék (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Transmetropolitan #9 – Lék zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Transmetropolitan #9 – Lék.pdf (EUR-0.00)

  Transmetropolitan #9 – Lék.epub (EUR-0.00)

  Transmetropolitan #9 – Lék.doc (EUR-0.00)

  Transmetropolitan #9 – Lék.txt (EUR-0.00)

  Transmetropolitan #9 – Lék.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Transmetropolitan #9 – Lék.PDF – (EUR 0.00);

  Transmetropolitan #9 – Lék.MOBI – (EUR 0.00);

  Transmetropolitan #9 – Lék.EPUB – (EUR 0.00);

  Transmetropolitan #9 – Lék.DOC – (EUR 0.00);

  Transmetropolitan #9 – Lék.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Transmetropolitan (9.)

  Originální název:

  Transmetropolitan 9: The Cure (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Kapis

  16.12.2013

  Transmetropolitan ne že můžu, ale musím. Samosebou tu nejsou vůbec žádné paralely s naší současností, jak píše u sedmého dílu této vynikající série G.Bush a kdo by si to myslel, tak je pošukaný blázen. ÁÁááno, přesně tak, a drogy jsou špááátnéé… Díl je to dobrý, vše směřuje k finále, kterého se doufám dočkáme příští rok a nečeká nás dlouhá pauza, to by byla škoda.

  Co mi kazilo dojem z výborného Ellisova scénáře a neměné výborné Robertsonovy kresby je otřesný, přímo hrůzostrašný překlad pana Šmída. Měl by zvednout prdel a zajet se podívat za Černý most, možná až za Kolín nebo Českou Třebovou, kolik lidí takhle mluví. Ale budiž, ať si každý mluví jak mu zobák narost, to je v naprostém pořádku, ale proč takhle dělat psaný text, který bohužel pak, pro svátečního čtenáře, celé dílo sráží do úrovně braku? Vopravdu hele moje voko, který není pod brejlema bylo skoro uplakaný ty krabe. FUJ, jen tu buzíkovskou poslední větu po sobě čtu a zase mně otřepává přetlakovým šokem.

  Jo a abych jen nehanil, na závěr pozitivněji, strašně mě pobavila, až ke smíchu, reklama umístěna na baráku, kterou lze najít na straně 82, nevšiml jsem si ji hned, ale ta je naprostým odrazem dnešní doby.

  Carnifex

  12.12.2013

  Kyberpunkový ráj pro zoufalé jedince, kteří potřebují svojí dávku ”Callahanovské ejakulace” :))

  spdb

  04.12.2013

  Příběh se bíží k finále, děj je ucelenější. Prostředí je nastíněno v předchozích dílech a tady se hlavně vysvětluje zápletka, takže sešit nenadchne spoustou nových nápadů a cyber specialitek, ale zábava stále perfektní.  TAGS:

  Online Transmetropolitan #9 – Lék ebook, Kniha Transmetropolitan #9 – Lék FB2, Download Transmetropolitan #9 – Lék PDF , Download Transmetropolitan #9 – Lék MOBI, Online Transmetropolitan #9 – Lék kniha, Zdarma Stažení Transmetropolitan #9 – Lék IPhone, Online kniha Transmetropolitan #9 – Lék PDF, Zdarma Transmetropolitan #9 – Lék DJVU, Zdarma Stažení Transmetropolitan #9 – Lék TXT, Stažení Transmetropolitan #9 – Lék RTF, Online Transmetropolitan #9 – Lék FB2 , e-kniha Transmetropolitan #9 – Lék stažení TXT, Zdarma Transmetropolitan #9 – Lék stažení kniha, e-kniha Transmetropolitan #9 – Lék download MOBI, Stažení Transmetropolitan #9 – Lék IPad, Číst Transmetropolitan #9 – Lék MOBI, Číst Transmetropolitan #9 – Lék DOC, Zdarma Transmetropolitan #9 – Lék AWZ, Download e-kniha Transmetropolitan #9 – Lék iPad , Zdarma Transmetropolitan #9 – Lék DJVU, Download Transmetropolitan #9 – Lék e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Transmetropolitan #9 – Lék DVD, Číst Transmetropolitan #9 – Lék TXT, Book Transmetropolitan #9 – Lék stažení DJVU, Transmetropolitan #9 – Lék stažení kniha zdarma, Transmetropolitan #9 – Lék stažení kniha pdf zdarma, Transmetropolitan #9 – Lék pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Transmetropolitan #9 – Lék pdf zdarma, Transmetropolitan #9 – Lék stažení kniha epub zdarma, Transmetropolitan #9 – Lék ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply