Třetí dvojče Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Třetí dvojče Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Třetí dvojče


Jeannie Ferramiová, krásná, mladá a ctižádostivá genetička, se snaží odhalit, nakolik jsou dědičné zločinecké sklony a agresivita. Při výzkumu narazí na překvapivé skutečnosti. Pomocí speciálního vyhledávacího programu najde v databankách jedné zdravotní pojišťovny a FBI dva mladé muže, kteří mají všechny znaky jednovaječných dvojčat, ale narodili se v různé době, nikdy se neviděli, žijí stovky kilometrů od sebe a každý má jinou matku. Jeannie se rozhodne, že záhadě přijde na kloub, a najednou zjistí, že se kolem ní začínají dít zvláštní věci.…Kniha v českém jazyce!


Stažení Třetí dvojče zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Třetí dvojče (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Třetí dvojče zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Třetí dvojče.pdf (EUR-0.00)

  Třetí dvojče.epub (EUR-0.00)

  Třetí dvojče.doc (EUR-0.00)

  Třetí dvojče.txt (EUR-0.00)

  Třetí dvojče.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Třetí dvojče.PDF – (EUR 0.00);

  Třetí dvojče.MOBI – (EUR 0.00);

  Třetí dvojče.EPUB – (EUR 0.00);

  Třetí dvojče.DOC – (EUR 0.00);

  Třetí dvojče.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Third Twin (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  Kerberos

  17.06.2017

  V době kdy to psal scifi,dnes možné.

  Jane100

  16.04.2017

  Kniha plná napětí od začátku do konce. Rozhodně doporučuji k přečtení.

  JPBelmondo

  12.04.2017

  Velmi napínavé čtení, které s přibývajícími léty nabírá na stále větší aktuálnosti. Téma "lékařská věda versus etika" vyvolává stále spoustu otázek.

  Gábina231

  08.03.2017

  Zajímavá oddechovka…doporučuji na dovolenou…

  Meri47

  10.02.2017

  Ken Follett mě opět nezklamal. Velmi čtivá a napínavá kniha.

  Endy17

  19.06.2016

  Děj je místy trošku, ale vážně jen trošku, přitažený za vlasy, větší výhrady bych měl k překladu. Ale protože Ken Follett psát opravdu umí a vybral si zajímavý a neotřelý námět, výsledkem je výborně čtivá, zajímavá a napínavá kniha.

  DejnaDee

  24.05.2016

  Za mně jasných 5 hvězdiček. Mělo to grády, mělo to napětí i lásku. Mělo to správnou dávku adrenalinu.

  Evišťátko

  21.05.2016

  Pro mě zklamání,což mě mrzí,protože je první kniha od tohoto autora . Námět zajímavý,ale celý příběh a jeho popis mi připadá hodně laciný.

  dominikB951

  07.04.2016

  Velmi dobrá kniha, bavila mě od začátku do konce.

  Mark

  01.09.2015

  Naprosto skvělá kniha. Mohu jen doporučit.

  pif69

  03.03.2015

  Vcelku uvěřitelná zápletka , i když vše je předvídatelné .Na dovolenou dobré.

  fina3210

  25.03.2014

  Vynikající kniha. Ken Follett dokáže o každém tématu psát velice věrohodně a současně se stále jedná o smyšlený román. Spletitý příběh s ještě spletitějším závěrem.

  verunkanet66

  09.11.2013

  Ráda bych tuto knihu sehnala, ale bohužel ji nikde nemají. Poradíte?

  Vojslava

  07.09.2013

  Výborné, čtivé, strhující – zajímavý nápad a jak "dvojčata" přibývají, nedá se od knížky odtrhnout. Ještě že jsem ji měla na dovolené a mohla jsem se jí dostatečně věnovat… 🙂

  simonabr

  06.08.2013

  Strhující a napínavé od první do poslední stránky, zároveň mrazivé při představě, jak snadno se dá zneužít lékařská věda ve jménu "dobra". Výborně vystižené charaktery jednotlivých postav, člověk je úplně viděl před sebou.

  Disease

  04.07.2013

  Tak tohle bylo snad ještě přihlouplejší než dílka Robina Cooka a jako třešnička na dortu velmi špatný překlad. Nějak mě sice masochisticky zajímalo, jak to skončí, ale nebyl problém přerušit čtení a věnovat se něčemu smysluplnějšímu. Ale do dopravního prostředku v pohodě.

  Shardlake

  17.02.2013

  Velmi čtivá kniha, děj je napínavý a strhující. Autor mě opět nezklamal a knihu mohu jen a jen doporučit.

  Rou

  12.02.2013

  Super knížka, moc se mi líbila. Připomíná mi knihy od A. Haileyho – lékařské prostředí, výzkum, tajemství, které se jedna strana snaží odhalit, druhá skrýt pomocí úplatků, kontaktů na vlivné lidi, výhružkami smrtí… Včera večer jsem sedla k poslední třetině knihy a četla až do konce.

  mysterygirl

  03.03.2012

  tato knížka se čte jedním deche.Skvělá.

  MoMa

  06.09.2011

  Vynikající knížka, rozhodně doporučuju k přečtení!

  Joges

  10.05.2011

  Další výborná kniha Kena Folletta. Děj pozvolna nabírá tempo, vrcholí a graduje. Závěr thrilleru je opět excelentní. Posledních sto stran musíte zkrátka dočíst na jeden zátah. Postavy jsou věrně popsané, plastické, takže si je po nějaký čas uchováte v paměti.  TAGS:

  Online Třetí dvojče ebook, Kniha Třetí dvojče FB2, Download Třetí dvojče PDF , Download Třetí dvojče MOBI, Online Třetí dvojče kniha, Zdarma Stažení Třetí dvojče IPhone, Online kniha Třetí dvojče PDF, Zdarma Třetí dvojče DJVU, Zdarma Stažení Třetí dvojče TXT, Stažení Třetí dvojče RTF, Online Třetí dvojče FB2 , e-kniha Třetí dvojče stažení TXT, Zdarma Třetí dvojče stažení kniha, e-kniha Třetí dvojče download MOBI, Stažení Třetí dvojče IPad, Číst Třetí dvojče MOBI, Číst Třetí dvojče DOC, Zdarma Třetí dvojče AWZ, Download e-kniha Třetí dvojče iPad , Zdarma Třetí dvojče DJVU, Download Třetí dvojče e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Třetí dvojče DVD, Číst Třetí dvojče TXT, Book Třetí dvojče stažení DJVU, Třetí dvojče stažení kniha zdarma, Třetí dvojče stažení kniha pdf zdarma, Třetí dvojče pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Třetí dvojče pdf zdarma, Třetí dvojče stažení kniha epub zdarma, Třetí dvojče ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply