Tři minuty věčnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tři minuty věčnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tři minuty věčnosti


Kniha v českém jazyce!


Stažení Tři minuty věčnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tři minuty věčnosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tři minuty věčnosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tři minuty věčnosti.pdf (EUR-0.00)

  Tři minuty věčnosti.epub (EUR-0.00)

  Tři minuty věčnosti.doc (EUR-0.00)

  Tři minuty věčnosti.txt (EUR-0.00)

  Tři minuty věčnosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tři minuty věčnosti.PDF – (EUR 0.00);

  Tři minuty věčnosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Tři minuty věčnosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Tři minuty věčnosti.DOC – (EUR 0.00);

  Tři minuty věčnosti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Der Samenbankraub (1983)

  Žánr:
  Detektivky, Povídky, Sci-fi
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  gonga

  15.01.2016

  Autor bohužel spáchal sebevraždu, což vzhledem k tomu, jak výborné knihy dokázal napsat , je veliká škoda. Tři minuty věčnosti je soubor vynikajících sci-fi povídek přetékajících originalitou a imaginací, v mnoha případech zcela nadčasových. U závěrečné mám pocit, že se autor inspiroval u Stephena Kinga a jeho románu The Running Man, což je ovšem vzhledem k autorově místě pobytu v NDR velmi nepravděpodobné a o to víc zajímavé. Je s podivem, že kniha mohla v tehdejší NDR vyjít.

  helmiczka

  21.10.2012

  Zdalo sa mi to trošku lepšie, než "Nohy", občas trochu naivné technologické predstavy, ale veľmi sa mi páčil dystopický svet.

  Tulenik

  09.07.2012

  Nezklamala – výborné detektivní sci-fi s dávkou psychologické studie zhroucené civilizace. Místy mrazivé, místy k pláči….
  Jazyk překladu je sice už lehoučce zastaralý, ale řekla bych, že dojmu z knihy to rozhodně neškodí – naopak.
  Škoda, že tento autor zapadl.  TAGS:

  Online Tři minuty věčnosti ebook, Kniha Tři minuty věčnosti FB2, Download Tři minuty věčnosti PDF , Download Tři minuty věčnosti MOBI, Online Tři minuty věčnosti kniha, Zdarma Stažení Tři minuty věčnosti IPhone, Online kniha Tři minuty věčnosti PDF, Zdarma Tři minuty věčnosti DJVU, Zdarma Stažení Tři minuty věčnosti TXT, Stažení Tři minuty věčnosti RTF, Online Tři minuty věčnosti FB2 , e-kniha Tři minuty věčnosti stažení TXT, Zdarma Tři minuty věčnosti stažení kniha, e-kniha Tři minuty věčnosti download MOBI, Stažení Tři minuty věčnosti IPad, Číst Tři minuty věčnosti MOBI, Číst Tři minuty věčnosti DOC, Zdarma Tři minuty věčnosti AWZ, Download e-kniha Tři minuty věčnosti iPad , Zdarma Tři minuty věčnosti DJVU, Download Tři minuty věčnosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tři minuty věčnosti DVD, Číst Tři minuty věčnosti TXT, Book Tři minuty věčnosti stažení DJVU, Tři minuty věčnosti stažení kniha zdarma, Tři minuty věčnosti stažení kniha pdf zdarma, Tři minuty věčnosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tři minuty věčnosti pdf zdarma, Tři minuty věčnosti stažení kniha epub zdarma, Tři minuty věčnosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply