Tři v háji Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tři v háji Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tři v háji


Kniha v českém jazyce!


Stažení Tři v háji zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tři v háji (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tři v háji zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tři v háji.pdf (EUR-0.00)

  Tři v háji.epub (EUR-0.00)

  Tři v háji.doc (EUR-0.00)

  Tři v háji.txt (EUR-0.00)

  Tři v háji.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tři v háji.PDF – (EUR 0.00);

  Tři v háji.MOBI – (EUR 0.00);

  Tři v háji.EPUB – (EUR 0.00);

  Tři v háji.DOC – (EUR 0.00);

  Tři v háji.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Evžen82

  02.08.2017

  Kniha se mi zpočátku líbila, pohled na jednu situaci z různých pohledů byl zajímavý. Poslední kapitoly však byly zbytečně překombinované. Chyběl mi konec. Přesto šlo o příjemnou, odpočinkovou četbu.

  EvikU.

  07.04.2017

  Dávám jednu hvězdičku za snahu, kterou určitě autoři vynaložili. Fakt mě to nebavilo.

  alnahu

  03.02.2017

  Mám ten samý pocit ,jako čtenáři přede mnou-kniha o ničem .V knize se setkáme s třemi postavami Olgou ( Iva Hercíková) ,Albertem /Michal Viewegh) a Kristýnou ( Halina Pawlowská),kteří se podíleli společně na tomto románu. Tato kniha se mě nelíbila ,dávám jednu hvězdičku za některé humorné pasáže.

  Alaglesia

  14.12.2016

  Kniha mě příliš nezaujala. Místy měla vtipné pasáže, ale to je asi tak všechno. Příběh byl zvláštní, charaktery jednotlivých postav taky. Je poznat, že knihu psali tři autoři. I když má každý svoji postavu, dílo působí neuceleně a roztěkaně.

  Maanna

  18.11.2016

  Tři postavy se nějak objevily na scéně, jejich osudy se prolnuly, měly a neměly spolu sex (který je v knize v zásadě život ohrožující záležitostí) a pak to nějak skončilo, ale vlastně ani nevím, jak… Četlo se to celkem dobře, ale za měsíc nebudu tušit, o co šlo. O čem to bylo, vlastně nevím už teď, a to jsem to dočetla včera…

  lenyleny

  10.06.2016

  Zpočátku příjemné čtení, sledovat názor na jednu situaci ze tří pohledů je hezký prvek. Ale od poloviny knihy se to jaksi dějově "zvrtává", přestává to mít realitu, hlavně poslední kapitoly a navíc to nemá konec. Není to můj "šálek kávy".

  tisha8409

  14.08.2015odpad!

  Tohle se mi nelíbilo už kvůli V. pasážím. On to prostě neumí.

  Kikty

  20.07.2015

  Oddechovka, s mnoha vtipnýma absurdníma situacema, které miluju.
  Takže mně se knížka líbila moc 🙂

  nova8907

  13.10.2014

  Odpočinkové čtení 🙂

  trdlo1

  24.08.2014

  Fajn odpočinková četba, ale konec jaksi chybí…

  Fairiella

  18.06.2014

  Takové lehké čtení na dovolenou, celkem vtipné, neurazí, nenadchne, ale zase proč ne.

  Anna Hubička

  29.01.2014

  Nic proti ničemu, přečetla jsem to raz dva, ale chyběl mi tu (happy?) end.

  Verrrunka

  12.08.2013

  Společný román tří úspěšných autorů – Viewegh, Pawlovská, Hercíková – velká trojka dnešních dnů? 🙂 Nějak moc jim tam kombinace neklape…

  Jiitush

  14.01.2012

  Knihu jsem četla dávno, vím, že jsem se u ní celkem pobavila, ale ty dvě hvězdy dávám za to, že už si nejsem vůbec schopná vybavit děj a zápletku.

  Niki

  18.12.2011

  Sice od nich žádné knihy nečtu, ale tato mě velice zaujala.

  samsara

  15.11.2011

  Dobrá odpočinková četba.

  1alena1

  14.09.2011

  Četla jsem to v době, kdy to autoři na pokračování psali (střídali se) a vycházelo to v nějakém periodiku. Nepochopila jsem význam takového psaní a výsledek mě nijak neoslovil. Nemá to duši ani jednoho autora. Ale to je jen můj názor.

  bookcase

  26.08.2011

  Četla jsem kdysi, teď už si obsah ani nevybavím. Asi by nebylo od věci přečíst si to znovu.

  WEIL

  14.08.2011

  Další z knih, na které se podílí víc autorů.

  Asi se to dobře prodává, když už jich vyšlo tolik.  TAGS:

  Online Tři v háji ebook, Kniha Tři v háji FB2, Download Tři v háji PDF , Download Tři v háji MOBI, Online Tři v háji kniha, Zdarma Stažení Tři v háji IPhone, Online kniha Tři v háji PDF, Zdarma Tři v háji DJVU, Zdarma Stažení Tři v háji TXT, Stažení Tři v háji RTF, Online Tři v háji FB2 , e-kniha Tři v háji stažení TXT, Zdarma Tři v háji stažení kniha, e-kniha Tři v háji download MOBI, Stažení Tři v háji IPad, Číst Tři v háji MOBI, Číst Tři v háji DOC, Zdarma Tři v háji AWZ, Download e-kniha Tři v háji iPad , Zdarma Tři v háji DJVU, Download Tři v háji e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tři v háji DVD, Číst Tři v háji TXT, Book Tři v háji stažení DJVU, Tři v háji stažení kniha zdarma, Tři v háji stažení kniha pdf zdarma, Tři v háji pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tři v háji pdf zdarma, Tři v háji stažení kniha epub zdarma, Tři v háji ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply