Trojúhelník záhad a legend Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Trojúhelník záhad a legend Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Trojúhelník záhad a legend


Jako bermudský trojúhelník anebo také ďáblův trojúhelník je označována oblast ležící mezi Miami na Floridě (případně jižním cípem Floridy), Portorikem (město San Juan) a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku. Zahrnuje tak i část Sargasového moře a protéká jím Golfský proud (resp. systém Golfského proudu). Někteří autoři však trojúhelník protahují dál směrem do Mexického zálivu, Karibského moře nebo dokonce až k Azorám, čímž vzniká méně známý Bermudský čtyřúhelník (kosočtverec). Bermudský trojúhelník není schváleným a uznávaným zeměpisným názvem a měl by proto být psán s malým písmenem na začátku.

Oblast bermudského trojúhelníku má (především mezi příznivci záhad a nevysvětlitelných jevů) pověst oblasti s výrazně zvýšeným výskytem „záhadného“ mizení lodí a letadel nebo případy lodí nalezených bez posádky bez logického důvodu pro opuštění plavidla. Oficiální zdroje (státní orgány, vědecké instituce, pojišťovny) však nic takového nepotvrzují, neexistují ani oficiální statistiky, které by potvrzovaly zvýšený výskyt nehod neobvyklých nebo nevysvětlených.

Kniha Jiřího Bílka popisuje historii vzniku této jedné z nejzáhadnějších legend novodobých dějin.

Kniha obsahuje spoustu černobílých fotografií, kreseb a plánů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Trojúhelník záhad a legend zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Trojúhelník záhad a legend (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Trojúhelník záhad a legend zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Trojúhelník záhad a legend.pdf (EUR-0.00)

  Trojúhelník záhad a legend.epub (EUR-0.00)

  Trojúhelník záhad a legend.doc (EUR-0.00)

  Trojúhelník záhad a legend.txt (EUR-0.00)

  Trojúhelník záhad a legend.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Trojúhelník záhad a legend.PDF – (EUR 0.00);

  Trojúhelník záhad a legend.MOBI – (EUR 0.00);

  Trojúhelník záhad a legend.EPUB – (EUR 0.00);

  Trojúhelník záhad a legend.DOC – (EUR 0.00);

  Trojúhelník záhad a legend.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  pavel80

  18.10.2015

  Moje oblíbená kniha, jednoznačně doporučuji všem milovníkům záhad. Je to v podstatě shrnutí všech záhadných událostí i teorií jejich vzniku v Bermudském trojúhelníku (potažmo podobných jinde ve světě), kdy autor neprotěžuje žádnou teorii, ale nechává na čtenáři, aby si udělal obrázek sám.

  gabrimi

  30.03.2013

  Velmi pěkně propracovaná a čtivá kniha.  TAGS:

  Online Trojúhelník záhad a legend ebook, Kniha Trojúhelník záhad a legend FB2, Download Trojúhelník záhad a legend PDF , Download Trojúhelník záhad a legend MOBI, Online Trojúhelník záhad a legend kniha, Zdarma Stažení Trojúhelník záhad a legend IPhone, Online kniha Trojúhelník záhad a legend PDF, Zdarma Trojúhelník záhad a legend DJVU, Zdarma Stažení Trojúhelník záhad a legend TXT, Stažení Trojúhelník záhad a legend RTF, Online Trojúhelník záhad a legend FB2 , e-kniha Trojúhelník záhad a legend stažení TXT, Zdarma Trojúhelník záhad a legend stažení kniha, e-kniha Trojúhelník záhad a legend download MOBI, Stažení Trojúhelník záhad a legend IPad, Číst Trojúhelník záhad a legend MOBI, Číst Trojúhelník záhad a legend DOC, Zdarma Trojúhelník záhad a legend AWZ, Download e-kniha Trojúhelník záhad a legend iPad , Zdarma Trojúhelník záhad a legend DJVU, Download Trojúhelník záhad a legend e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Trojúhelník záhad a legend DVD, Číst Trojúhelník záhad a legend TXT, Book Trojúhelník záhad a legend stažení DJVU, Trojúhelník záhad a legend stažení kniha zdarma, Trojúhelník záhad a legend stažení kniha pdf zdarma, Trojúhelník záhad a legend pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Trojúhelník záhad a legend pdf zdarma, Trojúhelník záhad a legend stažení kniha epub zdarma, Trojúhelník záhad a legend ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply