Truchlivý Bůh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Truchlivý Bůh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Truchlivý Bůh


Příběh obyčejného knihovníka, kterému se přihodí něco úděsného.

„Po dopsání této knihy jsem si uvědomil, že je to vlastně filmová povídka pro Stanleyho Kubricka nebo Romana Polańského. Jenže Kubrick je už na onom světě a Polański je pro mě zrovna tak nedostupný. Ale za mnohem důležitější považuju, že tento příběh obyčejného knihovníka, kterému se přihodí něco úděsného, je psán k poctě dvou z mých Mistrů, Milana Kundery a J. L. Borgese.“
— J. K.Kniha v českém jazyce!


Stažení Truchlivý Bůh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Truchlivý Bůh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Truchlivý Bůh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Truchlivý Bůh.pdf (EUR-0.00)

  Truchlivý Bůh.epub (EUR-0.00)

  Truchlivý Bůh.doc (EUR-0.00)

  Truchlivý Bůh.txt (EUR-0.00)

  Truchlivý Bůh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Truchlivý Bůh.PDF – (EUR 0.00);

  Truchlivý Bůh.MOBI – (EUR 0.00);

  Truchlivý Bůh.EPUB – (EUR 0.00);

  Truchlivý Bůh.DOC – (EUR 0.00);

  Truchlivý Bůh.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Petrov
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  hammond

  04. ledna

  Zaujímavý príbeh rodinného klanu Jordánovcov, ktorý ale slúži hlavne ako prostriedok pre podľa mňa skutočne výnimočnú pointu na záver, ktorá zabezpečuje tejto knihe najvyššie hodnotenie:

  SPOILER! – Už nie viac ľudia túžiaci po nesmrteľnosti a bohorovnosti, ale naopak bohovia hľadajúci ich vlastný ľudský príbeh, skutočnú identitu a následnú nevyhnutnú smrť.

  *Čitateľská výzva 2018 – kniha, jejíž děj se odehrává v Brně

  AnjaVCL

  16.10.2017

  Tohle pro mne bylo zklamání. Těšila jsem se na brněnské reálie a spřízněnost s Kunderou, o které jsem se kdesi dočetla. Ovšem nenaplňovalo mne to. Byla jsem spíše zhnusená, dočetla jsem rychle a bez požitku, jen aby to bylo za mnou. Bohužel, tohle asi není autor pro mne.

  hana1070

  05.12.2015

  Truchlivý bůh naprosto zapadá do série Kratochvílových knih. Brněnské reálie, které autor tak dobře zná, kombinované s tajemnými a mystickými místy (tchánova vila s rotundou, sklep s mrtvou Dušičkou), prolínání časových rovin, otázky smrtelnosti a nesmrtelnosti, pomíjivost. Aleš je typickým hrdinou Kratochvílových knih – pasivní, nezapadající, neprůbojný a nepřizpůsobivý. Příběh je jako vždy velmi otevřený, autor si se svým čtenářem pohrává, zpochybňuje dosavadní konstrukce a zejména závěr knihy (postmoderní dialog s Bohem, tvůrcem Alešova příběhu) je tak poměrně náročný. Na druhou stranu, je to prostě typický Kratochvíl, kterého buď máte rádi a jeho knihy si užíváte, nebo ho prostě nechápete a nečtete. Patřím k té první skupině:-)

  Belbo

  29.06.2015

  Klasická a poměrně jednoduchá postmoderna; nechápu, jak se někdo mohl v ději ztratit.

  Dryáda

  15.02.2014

  Divné, zmatené, jakoby se to snažilo o něco víc, než ve výsledku vzniklo. Neudělalo to na mě vůbec žádný dojem a nedokázala jsem knihu dočíst. A nebudu se ani pokoušet (proto hodnocení přenechám jiným).

  Skjaninka

  08.06.2013

  Pozoruhodná kniha o rodinnej sekte Jordánovcov. Na čele je vždy jeden člen, ktorého volajú "dušička". Hlavná postava Aleš Jordán, ktorý sa má stať novou "dušičkou", odsudzuje praktiky rodiny a nechce mať s nimi nič spoločné. Zaujímavý príbeh o podivnostiach tohoto rodinného klanu, s veľmi prekvapivým koncom.  TAGS:

  Online Truchlivý Bůh ebook, Kniha Truchlivý Bůh FB2, Download Truchlivý Bůh PDF , Download Truchlivý Bůh MOBI, Online Truchlivý Bůh kniha, Zdarma Stažení Truchlivý Bůh IPhone, Online kniha Truchlivý Bůh PDF, Zdarma Truchlivý Bůh DJVU, Zdarma Stažení Truchlivý Bůh TXT, Stažení Truchlivý Bůh RTF, Online Truchlivý Bůh FB2 , e-kniha Truchlivý Bůh stažení TXT, Zdarma Truchlivý Bůh stažení kniha, e-kniha Truchlivý Bůh download MOBI, Stažení Truchlivý Bůh IPad, Číst Truchlivý Bůh MOBI, Číst Truchlivý Bůh DOC, Zdarma Truchlivý Bůh AWZ, Download e-kniha Truchlivý Bůh iPad , Zdarma Truchlivý Bůh DJVU, Download Truchlivý Bůh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Truchlivý Bůh DVD, Číst Truchlivý Bůh TXT, Book Truchlivý Bůh stažení DJVU, Truchlivý Bůh stažení kniha zdarma, Truchlivý Bůh stažení kniha pdf zdarma, Truchlivý Bůh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Truchlivý Bůh pdf zdarma, Truchlivý Bůh stažení kniha epub zdarma, Truchlivý Bůh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply