Tuhej tulipán Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tuhej tulipán Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tuhej tulipán


Tuhej tulipán-Detektivka pro mladý – napínavý příběh pro starší čtenáře je prvním dílem volné série originálních detektivek pro mládež. Hlavní hrdina, šestnáctiletý Leon, se dostane na šikmou plochu a skončí ve vězení pro mladistvé. Naštěstí je brzy propuštěn na podmínku a získá dokonce i výuční místo v květinářství. Naneštěstí hned první den doslova zakopne o mrtvolu – a pro policii je pochopitelně podezřelým číslo jedna. Naštěstí je tu Laura, dcera jeho šéfa, která mu jako jediná věří. Ti dva se společně rozhodnou vypátrat skutečného vraha a dokázat Leonovu nevinu. Bláznivé dobrodružství může začít…
Jaromír Konečný žije od roku 1982 v Německu, kde působí jako spisovatel, publicista a kabaretní performer s „česko-bavorským přízvukem“. Patří k vůdčím osobnostem poetry slamu. Velmi úspěšné jsou jeho knížky pro mládež.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tuhej tulipán zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tuhej tulipán (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tuhej tulipán zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tuhej tulipán.pdf (EUR-0.00)

  Tuhej tulipán.epub (EUR-0.00)

  Tuhej tulipán.doc (EUR-0.00)

  Tuhej tulipán.txt (EUR-0.00)

  Tuhej tulipán.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tuhej tulipán.PDF – (EUR 0.00);

  Tuhej tulipán.MOBI – (EUR 0.00);

  Tuhej tulipán.EPUB – (EUR 0.00);

  Tuhej tulipán.DOC – (EUR 0.00);

  Tuhej tulipán.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Tote Tulpen

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  MMacicekk

  26.07.2017

  Knižní jednohubka, kterou jsem si přečetla s chutí. Hlavní hrdina Leon je sympatický šestnáctiletý puberťák, který se k jeho smůle přichomýtne k vraždě a jelikož je právě propuštěn z pasťáku a mohl by být z vraždy obviněn, společně s Laurou, dcerou majitele květinářství, v němž k vraždě došlo, se snaží objasnit tento záhadný případ. Jak hlásá kniha, jedná se o detektivku pro mladý, takže nečekejte nějakou oduševnělou detektivku, ale spíše zábavné čtení. Hodnotím velmi kladně a vřele doporučuji.

  MartinaF

  26.05.2017

  Tak toto mě hodně bavilo. Vtipné, napínavé, skvěle napsané. Přečtené během několika málo hodin čistého času. Vřele doporučuji.

  milunka21

  20.05.2017

  Úžasný autor, úžasná kniha a budu to omílat pořád dokola. Jsem ráda, že jsem ho mohla na veletrhu potkat a kniha mě bavila. Je to oddechové, napínavé a zábavné čtení.  TAGS:

  Online Tuhej tulipán ebook, Kniha Tuhej tulipán FB2, Download Tuhej tulipán PDF , Download Tuhej tulipán MOBI, Online Tuhej tulipán kniha, Zdarma Stažení Tuhej tulipán IPhone, Online kniha Tuhej tulipán PDF, Zdarma Tuhej tulipán DJVU, Zdarma Stažení Tuhej tulipán TXT, Stažení Tuhej tulipán RTF, Online Tuhej tulipán FB2 , e-kniha Tuhej tulipán stažení TXT, Zdarma Tuhej tulipán stažení kniha, e-kniha Tuhej tulipán download MOBI, Stažení Tuhej tulipán IPad, Číst Tuhej tulipán MOBI, Číst Tuhej tulipán DOC, Zdarma Tuhej tulipán AWZ, Download e-kniha Tuhej tulipán iPad , Zdarma Tuhej tulipán DJVU, Download Tuhej tulipán e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tuhej tulipán DVD, Číst Tuhej tulipán TXT, Book Tuhej tulipán stažení DJVU, Tuhej tulipán stažení kniha zdarma, Tuhej tulipán stažení kniha pdf zdarma, Tuhej tulipán pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tuhej tulipán pdf zdarma, Tuhej tulipán stažení kniha epub zdarma, Tuhej tulipán ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply