Tulák ve stínech Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tulák ve stínech Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tulák ve stínech


Vítejte v Siale, fantaskním světě, kde žijí v míru lidé, elfové, gnómové a další rasy. Poklid a mírové soužití je křehké, vykoupené válkami v dávných dobách. Nyní se ale ve stínu vysokých hraničních hor plíživě rýsuje další nebezpečí – dávný nepřítel, mág, jehož ze strachu nazývají pouze Bezejmenný, znovu nabírá sil a obnovuje svou obrovskou moc. Celý svět se ocitne ve vážném ohrožení a je jen jediná věc, která může Bezejmenného zastavit – Kouzelný roh, artefakt z dávných dob starších než lidstvo samo, nabitý mocnou magií. Malý problém je, že není snadné se k Rohu dostat. Získat tento mocný artefakt je veledůležitý úkol hodný silného hrdiny či čaroděje. Jak se ale záhy ukáže, jediný, kdo může Kouzelný roh získat, je nějaký velmi šikovný zlodějíček. A tak král a Řád mágů najmou za tímto účelem Harolda Stína, vyhlášeného a hbitého lapku s velkým smyslem pro humor. Harold podivnou zakázku přijme, ale její důležitost mu dochází až o něco později. Za doprovodu podivné skupinky, čítají elfskou princeznu, královského šaška nebo cvičené královské zabijáky, se vydává ukrást Roh. Výpravu ale stíhá jedno dobrodružství za druhým, válečné dusno se stupňuje a Harold už ví, že právě v jeho rukách nyní spočívá osud celé Sialy… Autor Kronik Sialy, ruský spisovatel fantasy Alexej Pechov, je velkým talentem mladé generace autorů literatury tohoto žánru. Jeho romány o zlodějíčku Haroldu Stínovi zaznamenaly ve světě obrovský úspěch. Pechov totiž ve své tvorbě vsadil na čtenáři oblíbenou jistotu – příběhy jsou dobrodružné, plné známých fantasy prvků, avšak neotřelé, velmi čtivé a humorné. Hledáte-li knihu, u níž se pobavíte, ale zároveň ji budete číst se vzrušeným napětím, Pechovovy romány jsou ideální volbou. Jakmile se jednou s Haroldem zatouláte do stínů, už nebudete chtít zpět…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tulák ve stínech zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tulák ve stínech (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tulák ve stínech zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tulák ve stínech.pdf (EUR-0.00)

  Tulák ve stínech.epub (EUR-0.00)

  Tulák ve stínech.doc (EUR-0.00)

  Tulák ve stínech.txt (EUR-0.00)

  Tulák ve stínech.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tulák ve stínech.PDF – (EUR 0.00);

  Tulák ve stínech.MOBI – (EUR 0.00);

  Tulák ve stínech.EPUB – (EUR 0.00);

  Tulák ve stínech.DOC – (EUR 0.00);

  Tulák ve stínech.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kroniky Sialy (1.)

  Originální název:

  Kraduščisja v teni (2010)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Zoner Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Eillen

  03. ledna

  Na této knížce se mi líbil nejvíc její pomalý start. Větší část knihy se seznamujeme s hlavním hrdinou a tak jako jemu, i nám se postupně odkrývá úkol, který musí Harold splnit. Zajímavé byly i snové části, které krásně dokreslovaly atmosféru příběhu. Celé putování Harolda a jeho společníků mi přišlo poklidné. Pomalu jsem začínala zapomínat, že mají cíl a na cestě je čekají samá nebezpečí. A zřejmě proto muselo dojít na poslední dvě kapitoly, kde mě autor připomněl, že nečtu fantasy pohádku a že jestli někdy bude nějaký šťastný konec, rozhodně bude vykoupený ztrátami.

  Svářeč

  02. ledna

  Na první pohled další z řady nudných klasických fantasy, ve skutečnosti však neuvěřitelně čtivá, zábavná a v lecčems originální prvotina svého času talentovaného, dnes již uznávaného ruské autora Alexeje Pechova. Ten v podstatě nepřinesl do žánru nic nového, pouze vzal již zažité motivy a lehce je pozměnil k obrazu svému. Výsledkem je, že první dvě třetiny knihy v podstatě ani nejsou klasickou fantasy, spíše jakoby akčním, městským románem na motivy počítačové RPG hry – kompletních dvě stě stran se totiž odehrává ve městě, přičemž hrdina kromě hlavního úkolu musí splnit také množství vedlejších "questů". V poslední třetině pak Pechov rozehrává klasickou fantasy, jak ji známe. Hrdinové konečně vyráží na dlouhou, strastiplnou pouť, v jejímž průběhu jsou nuceni čelit mnoha nebezpečím. Škoda, že autor vše utne v okamžiku, kdy se hrdinové konečně někam dostanou. Každopádně, těším se na další díly…

  Ayleen

  17.10.2017

  Na první pohled vlastně milionkrát opsané klišé. Kdesi na severu v ledových pustinách se probudilo bezejmenné zlo, existuje jakýsi artefakt co ho může zase do těch pustin zahnat a zase ho tam nějaký čas držet na uzdě, ovšem – je pochopitelně ztracený. Takže co uděláme? Seženeme někoho, kdo ho přinese. A nejjednodušší je sehnat někoho, kdo má se získáváním nezískatelného zkušenosti a v případě nouze nebude nikomu chybět. Pošleme s ním pár frajerů co se umí prát, rozumí magii a jsou ochotní ho doprovodit. V kostce kostra příběhu. Jenže kouzlo tohohle příběhu není v nějaké převratné myšlence. Je v detailech. Elfové nejsou étericky krásné bytosti co jenom chodí po lese, zpívají a objímají stromy. Mají černé rty, tesáky a jsou to bratránci orků. I trpaslíci nemají husté plnovousy (to mají jen gnómové, sice vzdálení příbuzní ale nepřátelé na život a na smrt). Královský šašek je zelený goblin, ve kterém je možná víc než by se zdálo. V hlavním městě zcela (no… téměř) legálně fungují cechy zlodějů a vrahů – dokud platí daně, je vše v pořádku. A "chytrý" démon Vukjaaz? Jeho vychloubání "Vukjaaz chytrý!" jsem měla tak ráda, až mi bylo skoro líto, že ho mágové (samozřejmě že s diplomem z démonologie) chytili.
  Kdo hledá fantasy s nějakou superoriginální zápletkou, asi bude lehce zklamán. Ale kdo hledá milý, víceméně odpočinkový příběh – můžu jen vřele doporučit

  memory

  03.10.2017

  Konečně zase milá a inteligentní fantasy s trochou laskavého humoru i napětím. Jen mi stále dělá potíž představit si hlavního hrdinu, toho popisu sebe sama tam až tolik není a občasné označení ´starouš Harold´ mě stále nechává přemýšlet, s jakou věkovou kategorií tu máme co do činění 🙂
  Jo a ještě.. každá pořádná fantasy má mít mapu!!

  Taumar

  22.09.2017

  Jsem z toho absolutně nadšená. Všem doporučuji. Děj je velmi originální a postavy si zamilujete.

  vlkodlaq

  19.01.2017

  Příjemná hero fantasy se snahou o děj plný zvratů a to je jediné, co příběh trochu kazí a občas nudné rozvláčné popisy bojů, přesto se rád pouštím do druhého dílu.

  trudoš

  04.07.2016

  Klasická spotřební fantasy, solidně napsaná, ale nijak zázračná. Kdyby to byla první kniha, kterou jsem kdy otevřel, pravděpodobně bych byl spokojen. Jenže dvanáct mi už nějaký pátek není, a tak pro mě první díl trilogie Kroniky Sialy zůstal na postu jednoduchého průměru. Zajímavé jsou snad jen hrdinou zlodějem, ale to už taky není nic nového. Páni parchanti, Stíny podsvětí nebo Společnost Riyria v tomhle ohledu nabízejí daleko zajímavější postavy, prostředí i zápletky a i když je Tulák ve stínech čtení vcelku zábavné, negativa zde pro mě převážila nad pozitivy.
  Děj románu totiž na můj vkus až příliš připomíná scénář k počítačové hře. V prvním levelu se poměrně dlouho přešlapuje na místě, ve druhém dojde k dobrodružné výpravě s celkem předvídatelným průběhem a ve třetím, když už se konečně dojde na místo určení, o kterém se od začátku mluví, příběh končí a pokračování příště. A já zjistil, že mě už další vývoj událostí vlastně ani moc nezajímá.

  Aniday

  15.02.2016

  fantazie! naprosto odlišné a přitom tak super 8)

  livres

  06.10.2015

  Nádherná Fantasy, humorné, a osudem doprovázený zloděj, úúúúžasné.

  Pravda.Shin

  01.08.2015

  Jedno z nejlepších fantasy, jaké se mi kdy dostalo do ruky. Originální, promyšlené a s dostatečným zabíjením hlavních hrdinů. Jen až úplně na konci to trošku vrzalo.

  flanker.27

  07.07.2015

  Nadějný začátek série s velmi pěkně vymyšleným světem, který sice mnohdy přebírá zavedené prvky, ale na druhou stranu je umí skvěle modifikovat (elfové s tesáky, holobradí trpaslíci) a především přidává dobré dialogy a charaktery postav. Místy je to trochu syrové, jako kdyby to ještě potřebovalo malinkou korekturu, ale to je spíš tím, že jde o prvotinu. Jako takové je to velmi dobrý zářez.

  Chaos

  28.03.2015

  Velice pěkná kniha,dobře se četla.

  jaakubsykora

  02.01.2015

  Poslední věta obsahuje malý spoiler!
  Skvělá knížka! Harold je fajn chlapík a Kli-kli je postava, bez který by to nebylo ono. Pět hvězdiček si schovávám na jiný knížky, ale čtyři dávám bez výčitek. Jedině bych vytknul samotnou cestu za hranicemi Avendoomu. Klidně to mohl Pechov trochu zkrátit. A smrt Kocoura, docela jsem ho měl rád.

  Krišot

  13.06.2013

  Začátek této knihy mi připadal, jako kdybych pařil Diablo. Než se vydáš zachránit svět, musíš proběhnout město, posbírat předměty a samozřejmě nějakou tu zkušenost. Celkem zajímavý nápad, ale jak družina opustila brány města, stala se z toho místy docela nudná záležitost. Chybělo mi tu víc bojů a magie, prostě trochu víc hrdinství. Nicméně nezatracuji a jdu na druhý díl.

  borknagar

  28.10.2012

  První část celkem povedené fantasy knihy. Vše se teprve rozjíždí, seznamujeme se se světem, hrdiny a příběhem. Postava šaška Kli-Kliho mě dost bavila. I zloděj Harold je sympaťák. Duo trpaslíka Delera a gnóma Hallase je kapitola sama o sobě 🙂 Je čas vytáhnout z knihovničky druhý díl a pustit se do pokračování zajímavého příběhu….

  N10Tikky

  24.09.2012

  Popravdě to na 4 hvězdičky úplně není. Kdyby bylo možné přesnější hodnocení, tak bych to ohodnotil tak 65-70%. 🙂

  Jedná se o čtivý příběh. Po řemeslné stránce není co vytknout. Dialogy jsou mnohdy vtipné, postavy sympatické, zajímavý děj a i něco originality se najde.

  Na druhou stranu jsou knihy vtipnější, originálnější a hrdinové sympatičtější. 🙂

  Jsem zvědavej na další pokračování.

  skyluke.

  10.05.2012

  Super příběh se zajímavou družinou v pestře nejen geograficky propracovaném fantasy světě. Kniha nabírá s každou stránkou na zajímavosti až do poslední stránky. Určitě doporučuji.  TAGS:

  Online Tulák ve stínech ebook, Kniha Tulák ve stínech FB2, Download Tulák ve stínech PDF , Download Tulák ve stínech MOBI, Online Tulák ve stínech kniha, Zdarma Stažení Tulák ve stínech IPhone, Online kniha Tulák ve stínech PDF, Zdarma Tulák ve stínech DJVU, Zdarma Stažení Tulák ve stínech TXT, Stažení Tulák ve stínech RTF, Online Tulák ve stínech FB2 , e-kniha Tulák ve stínech stažení TXT, Zdarma Tulák ve stínech stažení kniha, e-kniha Tulák ve stínech download MOBI, Stažení Tulák ve stínech IPad, Číst Tulák ve stínech MOBI, Číst Tulák ve stínech DOC, Zdarma Tulák ve stínech AWZ, Download e-kniha Tulák ve stínech iPad , Zdarma Tulák ve stínech DJVU, Download Tulák ve stínech e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tulák ve stínech DVD, Číst Tulák ve stínech TXT, Book Tulák ve stínech stažení DJVU, Tulák ve stínech stažení kniha zdarma, Tulák ve stínech stažení kniha pdf zdarma, Tulák ve stínech pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tulák ve stínech pdf zdarma, Tulák ve stínech stažení kniha epub zdarma, Tulák ve stínech ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply