Učím se jógu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Učím se jógu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Učím se jógu


Hathajóga je vynikající doplněk základní tělesné výchovy i všech sportů.. Zvyšuje zdatnost a odolnost, zlepšuje krevní oběh, reguluje tělesnou váhu, zlepšuje funkci ústřední nervové soustavy a významně snižuje nemocnost.

Stěží bychom našli mezi Evropany, kteří se věnují józe, uznávanější autoritu, než je André Van Lysebeth, zakladatel a ředitel Institutu jógy v Bruselu. Hathajóze se učil pod vedením jogína a věhlasného lékaře Šivánandy v Rišikéši a v různých školách a ašrámech po celé Indii. Má velkou zásluhu na transponování hathajógy do evropských poměrů, vyzkoušel a vybral cviky a ásany vhodné pro Evropany a našel optimální sestavu pro nácvik. Je vydavatelem časopisu Revue Yoga a autorem odborných knih.Kniha v českém jazyce!


Stažení Učím se jógu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Učím se jógu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Učím se jógu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Učím se jógu.pdf (EUR-0.00)

  Učím se jógu.epub (EUR-0.00)

  Učím se jógu.doc (EUR-0.00)

  Učím se jógu.txt (EUR-0.00)

  Učím se jógu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Učím se jógu.PDF – (EUR 0.00);

  Učím se jógu.MOBI – (EUR 0.00);

  Učím se jógu.EPUB – (EUR 0.00);

  Učím se jógu.DOC – (EUR 0.00);

  Učím se jógu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  J’apprends le Yoga (1968)

  Žánr:
  Osobní rozvoj a styl, Sport, Zdraví
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  PavlínaAlžběta

  22.12.2017

  Velká škoda změny designu přebalu knihy, který je naprosto šílený. Přesto uvnitř této poučné knihy, kterou lze nazvat i příručkou či učebnicí jógy od jednoho z nejlepších cvičitelů a autorů knih o józe vůbec se doopravdy dozvíte co nejvíce o tomto druhu cvičení, které není pouhým cvičením, nýbrž i filozofií života a dnes velmi módní záležitostí. Autor naučí úplné začátečníky práci s dechem, což je v józe nejdůležitějším aspektem, vysvětluje různé pojmy, filozofické zaměření, o myšlení a hlavně o praktikovaní samotných tzv. asán – daných cviků. Četla jsem mnoho knih, ale po přečtení knih od Andrého van Lysebetha byly všechny pouhé protahování a rozhodně se nedalo naučit správnému postupu a cíle, jaký dokáže popsat a naučit autor zde. Doporučuji!

  petrucha86

  25.09.2016

  Skvělý srozumitelný průvodce základy jógy!

  pecka02

  28.03.2016

  Velice přínosná kniha. Józe se věnuji již delší dobu a tohle mě posunulo zase kousek dál. Knížka sice popisuje úplné základy, ale jak je vidět, i u nich se dá udělat spousta chyb. Oceňuji hlavně detailní popis účinků jednotlivých asán, protože jsem o většině z nich dosud nevěděla, a také kapitolu o dýchání. Určitě zařadím tato cvičení do denní praxe, jsem zvědavá na účinky.

  parxel

  07.03.2016

  Jedná se o výbornou knihu, která popisuje základy jógy počínaje dýcháním až po sérii několika ásan. Každá asána je uvedena v různých stupních obtížnosti, podle pokročilosti studenta včetně podrobných informací pro koho tato asána není vhodná, na co si dát pozor atd.

  Vzhledem k tomu, že mám s jógou již praktické skutečnosti, tak tuto knihu využívám zejména pro připomenutí některých ásan nebo pro inspiraci při cvičení. Pokud by někdo jógu chtěl začít cvičit, tak bych mu doporučil naučit se základy pod vedením zkušeného instruktora a knihu používat pro doplnění.

  Antares

  16.01.2016

  Skvelá kniha, ku ktorej sa opakovane vraciam. Asi najlepšia kniha o jóge, na akú som zatiaľ narazila. Lysebeth podrobne ale veľmi jasne vysvetluje celý proces nácviku ásan z fyziologického, anatomického i spirituálneho hľadiska a ponúka komplexný pohľad na jógovú prax v živote bežného európana. Dokonalé dielo a jedna z mojich top knižiek.

  Jenutka

  29.12.2015

  Kniha, kterou by si měl přečíst každý kdo chce začít s jógou.

  whack

  25.05.2015

  Podrobné postupy ako dýchať pri cvičení som preskakoval, pretože jógu praktikovať sa nechystám, hoci to nie je zlá vec. Knihu som prelistoval len zo zaujímavosti, zaujali ma kapitoly "Masožravec nebo vegetarián" a "Jezte obilí".

  Mr. Sova

  11.07.2013

  Taková malá "bible" pro ty, co chcou nahlédnout hlouběji do jógy jako životního stylu.

  ona_vi

  11.06.2013

  Klasika – hatha jóga, je to ta nejcennější knïha, která mi zůstala po rozdělení "majetku" po rozvodu 🙂 Asi se těžko shání, chráním si ji jako oko v hlavě 🙂  TAGS:

  Online Učím se jógu ebook, Kniha Učím se jógu FB2, Download Učím se jógu PDF , Download Učím se jógu MOBI, Online Učím se jógu kniha, Zdarma Stažení Učím se jógu IPhone, Online kniha Učím se jógu PDF, Zdarma Učím se jógu DJVU, Zdarma Stažení Učím se jógu TXT, Stažení Učím se jógu RTF, Online Učím se jógu FB2 , e-kniha Učím se jógu stažení TXT, Zdarma Učím se jógu stažení kniha, e-kniha Učím se jógu download MOBI, Stažení Učím se jógu IPad, Číst Učím se jógu MOBI, Číst Učím se jógu DOC, Zdarma Učím se jógu AWZ, Download e-kniha Učím se jógu iPad , Zdarma Učím se jógu DJVU, Download Učím se jógu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Učím se jógu DVD, Číst Učím se jógu TXT, Book Učím se jógu stažení DJVU, Učím se jógu stažení kniha zdarma, Učím se jógu stažení kniha pdf zdarma, Učím se jógu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Učím se jógu pdf zdarma, Učím se jógu stažení kniha epub zdarma, Učím se jógu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply