Ukradený trůn Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ukradený trůn Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ukradený trůn


Další lahůdka pro milovníky herních titulů. Ale nejen pro ně. Tato kniha potěší jak hráče, tak příznivce klasické fantasy, které by jinak příslušnost knihy k hernímu světu mohla odrazovat. Děj knihy je totiž zasazen před události ze hry samotné.
Když je zrazena a zákeřně zavražděna Moira, Marikova matka, je mladý následník trůnu donucen ujmout se nové role. Pronásledován orlesiánci, obklopen špiony a zrádci, podceňován vlastními lidmi pro své mládí a nezkušenost, se staví do čela armády rebelů. Jak skončí Marikova cesta za právoplatným dědictvím? Pomstí smrt své matky? Získá zpět ukradený trůn?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ukradený trůn zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ukradený trůn (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ukradený trůn zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ukradený trůn.pdf (EUR-0.00)

  Ukradený trůn.epub (EUR-0.00)

  Ukradený trůn.doc (EUR-0.00)

  Ukradený trůn.txt (EUR-0.00)

  Ukradený trůn.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ukradený trůn.PDF – (EUR 0.00);

  Ukradený trůn.MOBI – (EUR 0.00);

  Ukradený trůn.EPUB – (EUR 0.00);

  Ukradený trůn.DOC – (EUR 0.00);

  Ukradený trůn.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dragon age (1.)

  Originální název:

  Dragon Age: The Stolen Throne (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  mitko

  06. ledna

  Rutina, veľká rutina..Kniha nemá oproti iným fantasy nijako vyniknúť. Popis sveta chýba, mágie poskromne, zrazu sa tu vyskytne len tak drak, záporák úplne čierny, bez motívu a ani ostatné postavy nemajú moc čím zaujať. Ako neznalec hry v tom teda nevidím ani žiadne prehĺbenie príbehu (hráči majú aspoň v tomto plus), len obyčajnú fantasy knižku, ktorej dej ale celkom odsýpal a v pohode sa dala dočítať dokonca.

  Svářeč

  02. ledna

  "Jen další klasická fantasy…" – Ale po hodně dobrá. Je to sice zoufale neoriginální, v jedná části se Gaider "inspiroval" Tolkienem trochu moc, ale jinak se jedná o příjemný čtivý příběh plný bojů, lásky, zrady, hořkosti atd. Jen je škoda, že Gaider vysloveně kašle na nějaké vykreslování světa a z (prý) parádní atmosféry hry do knihy proniká velmi málo. Je to škoda, stačilo ten svět jen víc popsat, trocha toho zeměpisu a dějepisu by mi nevadila. A taky mi opravdu hodně vadilo občas trochu nelogické chování postav. Například Loghain hned zezačátku nabídne Marikovi pomocnou ruku a pak ho najednou chce chladnokrevně zabít, jakoby se nechumelilo. Ale jak jsem již řekl, čtivá kniha, která má sice k dokonalosti daleko, ale příznivce klasické hrdinské fantasy a hráče DA určitě nezklame. Ostatní ale osloví jen těžko.

  Yokolobuna

  13.11.2017

  Velmi shovívavé čtyři hvězdy? Nebo přísné tři? Nakonec jsem sáhl po druhé možnosti. Dragon Age: Origins jsou mojí vůbec nejoblíbenější hrou, jen poutavou předlohou by si mě však kniha nezískala ani omylem. Gaider jede trochu na jistotu a občas mi přišlo, že si neví moc rady jak vyplnit místo mezi jednotlivými záchytnými body příběhu. Král Meghren je naprosto černobílý padouch, který hlavně ze začátku prostě šustil papírem. Zloduch jak z pohádek pro děti. S ostatními postavami to už tak zlé není a přerod až neuvěřitelně naivního (kam se hrabe Clark Kent) a otravného Marika nakonec má něco do sebe. Poslední čtvrtina knížky je pak vyloženě povedené a Gaiderovi se přeci jen povedlo překvapit a vykřesat z předlohy přidanou hodnotu. Kolem půlky však budete pravděpodobně celkem znechuceni slabším písemným projevem autora, ale i většinou postav. Ukradený trůn je tak především příslib a pokud bude další díl kvalitou víceméně podobný, možná už to očko přimhouřím.

  RiaKon

  26.10.2017

  Klady:
  – děj a jeho spád
  – charaktery postav (i známí z her)
  – propracované universum
  – prequel pro hru Dragon Age: Origins
  – rozšiřuje lore DA

  Zápory:
  – předvídatelný konec
  – pokud nebudete hrát hry, klidně přeskočte celou sérii

  Ukradený trůn je příběhově zasazen ještě před první hru a jakmile jej jednou přečtete, už nikdy nebudete na celou politickou situaci Fereldenu v Origins nahlížet stejně jako před tím.

  witko

  19.10.2017

  Celkem slušná fantasy.

  MinaHawke

  06.09.2015

  Kniha se mi četla krásně. Miluju herní sérii Dragon Age, tak když jsem zjistila, že vyšla kniha musela jsem si jí přečíst. Rozhodně jsem nebyla zklamaná, naopak.

  linaroth

  22.09.2013

  Po všech stránkách průměrná žánrová fantasy, která vám rozhodně nenabídne ani kapku originality. Neřekl bych ani, že je nějak zvlášť přínosná pro fanoušky herní série, protože se jí dotýká vlastně jen okrajově. Nabízí se otázka – proč tu knihu vlastně číst?
  1) Není úplně špatně napsaná, ale rozhodně nebudete mít pocit – \"Ó, tak od Gaidera si fakt přečtu cokoli, co napíše\".
  2) Dočkáte se pár překvapivých momentů, ale mnohem víc balastu a klišé.
  3) Teoreticky rozšiřuje herní svět o další rozměr, není to ale nic, co by mělo srovnatelou hodnotu jako například knihy k Forgotten Realms

  Pro fanoušky série celkem sympatické, pro ostatní je tu spousta lepších oddechových fantasy knih.

  Issiriana

  11.09.2013

  Dragon Age je luxusní hra a na základě toho jsem objevila knížku, která měla mít se hrou něco společného. Když jsem prožila s postavami ve hře kolem 100 hodin, přála jsem si, abych je v knize uviděla znova, protože jsem si většinu oblíbila, ale zároveň jsem i váhala, protože kdyby Gaider psal knížku rovnou s postavami, se kterými se hrálo, bylo by pak těžké to posuzovat, protože každý má rád jiné postavy, má na ně jiný názor atd. Nakonec to celé bylo rozseklé tím, že ze hry tam byl pouze Loghain, na pár stránkách Flemeth a Cailan.
  Upřímně řečeno, čekala jsem lepší, zajímavější a napínavější děj. Myslím, že bych i sama dokázala napsat knihu s takovým jednoduchým dějem, kde vlastně je pouze jedna dějová linie, máme tam jednu nešťastnou lásku (vlastně dvě), pár bojů v bitvách… Postavy taky nebyly nic moc, Loghain mi připadal úplně jiný než ve hře, takže nějak moc nechápu, proč se tak děsně změnil, taky si moc neumím představit psychický růst Marika, protože prý byl dobrý a moudrý král, přestože celou knihu se choval jako malé dítě.
  Taky bych ráda viděla lepší popis magie, ve hře se bez kouzel neobejdete, a tady je jen napsáno, že se mu v ruce objevila ohnivá koule. Celkem by mě zajímalo, jak toho kdo docílil.
  Za tři hvězdy to ale stálo, čtivé to bylo a zůstalo ještě pár nevyřešených věcí, díky kterým se těším na další díly.

  Miss Utahraptor

  13.01.2013

  Chvílemi jsem váhala, nemá-li jít o parodii? Ohromě ohrané téma, neoriginální podání, plačící postavy na každé druhé až čtvrté stránce, časté opakování slov… Zhruba tak od poloviny to už ale jde, i když mé modlitby za dějový zvrat a neočekávaný konec nebyly vyslyšeny… Jako doplněk hry to možná nebude tak špatné. Četla jsem i mnohem horší věci.

  tsal

  27.06.2012

  Byť se kniha ke hrám příliš neváže, takže by ji měl bez problémů pochopit i někdo, kdo Dragon Age nehrál, nevím, jak by ji takoví lidé hodnotili. Já sama jsem ji ohvězdičkovala čistě na základě mého vztahu ke hře, protože když nad něčím strávíte tolik hodin, je těžké nebýt sentimentální.

  Ukradený trůn je poustavě a živě psaná fantasy. Hlavním tahákem pro mě byl Loghain, který bohužel ve hře nedostal tolik místa, kolik bych si přála, a proto jsem tuto nápravu ocenila. Nakonec nezklamal ani on, ani Marik. U obou došlo ke změnám v povaze, na obou se podepsalo vše, čím prošli během svého boje o Fereldenský trůn. Z naivního hrdiny se stal král, který dokázal činit i těžká rozhodnutí, a z poněkud sobeckého utečence s omezeným rozhledem, úctyhodný rytíř, který neváhal položit osobní štěstí na oltář království. Čtvrtou hvězdičku si kniha vysloužila čistě jen za ten konec.  TAGS:

  Online Ukradený trůn ebook, Kniha Ukradený trůn FB2, Download Ukradený trůn PDF , Download Ukradený trůn MOBI, Online Ukradený trůn kniha, Zdarma Stažení Ukradený trůn IPhone, Online kniha Ukradený trůn PDF, Zdarma Ukradený trůn DJVU, Zdarma Stažení Ukradený trůn TXT, Stažení Ukradený trůn RTF, Online Ukradený trůn FB2 , e-kniha Ukradený trůn stažení TXT, Zdarma Ukradený trůn stažení kniha, e-kniha Ukradený trůn download MOBI, Stažení Ukradený trůn IPad, Číst Ukradený trůn MOBI, Číst Ukradený trůn DOC, Zdarma Ukradený trůn AWZ, Download e-kniha Ukradený trůn iPad , Zdarma Ukradený trůn DJVU, Download Ukradený trůn e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ukradený trůn DVD, Číst Ukradený trůn TXT, Book Ukradený trůn stažení DJVU, Ukradený trůn stažení kniha zdarma, Ukradený trůn stažení kniha pdf zdarma, Ukradený trůn pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ukradený trůn pdf zdarma, Ukradený trůn stažení kniha epub zdarma, Ukradený trůn ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply