Únos domů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Únos domů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Únos domů


Reedice klukovského románu o dvanáctiletém Liborovi, který po tragické smrti rodičů nalezne nový domov u strýčka. Stane se obětí únosu, ovšem únosci nevědí, že Libor není synáček z bohaté rodiny. Během chvilky se Liborův život promění v strhující boj o život, chlapec však v mezní situaci neztratí odvahu a obstojí. Celý příběh vypráví Libor svému psovi, a tak mimoděk odhaluje své pocity, osamělost i touhu pro přátelství a skutečném citu. Stejnojmenný film natočil podle scénáře Ivy Procházkové režisér Ivan Pokorný s hlavními představiteli Vojtou Kotkem, Bárou Hrzánovou a Pavlem Landovským.Kniha v českém jazyce!


Stažení Únos domů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Únos domů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Únos domů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Únos domů.pdf (EUR-0.00)

  Únos domů.epub (EUR-0.00)

  Únos domů.doc (EUR-0.00)

  Únos domů.txt (EUR-0.00)

  Únos domů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Únos domů.PDF – (EUR 0.00);

  Únos domů.MOBI – (EUR 0.00);

  Únos domů.EPUB – (EUR 0.00);

  Únos domů.DOC – (EUR 0.00);

  Únos domů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  knihomol5555458

  09.06.2017

  dobrá kniha,stojí za přečtení.
  líbil se mi i styl formy psaní.

  Chou

  20.02.2017

  Dost dobrá knížka, která určitě stojí za přečtení. V knize bylo opravdu málo hluchých míst. Četla se skoro sama. Knížka je vyprávěná v první osobě, možná to je jeden z důvodů okamžitého vtažení do děje. Za mě plný počet hvězd!

  plend

  30.11.2016

  Dobrá kniha.

  natyfles.

  23.11.2016

  Moc krásná knížka četli jsme to ve škole a moc mě to bavilo!!!!

  TerryVšety

  17.11.2016

  Dobry četli jsme to ve škole 🙂

  FoxythePirate

  16.11.2016

  Kniha byla velice zábavná a napínavá s Liborem Ješínem jsme toho hodně prožili.Doporučuji si jí přečíst.

  akcinel

  08.09.2016

  Knihu jsme dostali na konci čtvrté třídy jako odměnu od nakladatelství ALBATROS za účast v soutěži KMČ. Teď ji na začátku školního roku čteme coby páťáci jako společnou četbu v hodinách českého jazyka. Je to typický příběh s dětským hrdinou ze současnosti. Myslím, že se příběh Libora Ješína bude mým páťákům líbit a že se jim bude i pěkně číst. Po přečtení příběhu se určitě podíváme i na stejnojmenný film s Vojtěchem Kotkem, Bárou Hrzánovou, Pavlem Landovským, Hanou Maciuchovou… Bude co srovnávat.

  DenisePartridge

  23.12.2014

  Krásně napsaný příběh, dobře se četl. Rozhodně doporučuji na dlouhé zimní večery.

  Joges

  27.10.2014

  Doputovala ke mně kniha Ivy Procházkové. S chutí jsem se do ní začetl. Zajímalo mě totiž, jak píše dcera slavného spisovatele. Sto dvacet stran jsem nakonec slupl jako malinu. Procházková píše brilantně a zkušeně, nevadilo mi ani, že příběh balancuje na hraně uvěřitelnosti, jenom tempo ke konci kniky poněkud polevilo. Někde jsem četl, že když se knižnímu hrdinovi daří dobře, nepotýká se s žádnými problémy, čtenáři se vede špatně, nudí se. Vedle několika málo nepatrných chybiček, mohu knihu ale jen chválit a chválit.

  Mona.Lisa

  23.04.2014

  Knihu jsem musela číst k referátu na paní Procházkovou a bála sem se co mi to tam učitelka vybrala za vážný a nudný čtení,jen co jsem ale otevřela 1. stránku nemohla jsem se vůbec odtrhnout.Měla jsem jí přečtenou za 2 dny a při referátu před třídou jsem pak na ní udělala až příliš přehnanou reklamu 😀 dodnes jsem paní učitelce vděčná že jsem tak náhodou natrefila na tuto bombastickou knížku! 🙂

  Moňa69

  26.02.2014

  Celkem silný příběh. Jako dítě jsem byla úplně paf, že vás můžou jen tak unést a o to víc, že už se třeba nechcete vrátit. Co si budem povídat, fascinuje mě to pořád, jen v jiných obdobách.

  Film už mě tak nebavil, mám silnou alergii na Kotka.

  Barcach

  01.02.2014

  Snad první knížka z povinné četby, která mě bavila. Musím se podívat i na film!

  Moňula7

  14.05.2012

  Kniha úplně boží, film taky ale knihy u mě převažují

  Kituna

  18.02.2012

  film sem nevidela ale ta kniha je fakt dobrá !

  Niki

  26.07.2011

  Fakt dobrá kniha! A film také!  TAGS:

  Online Únos domů ebook, Kniha Únos domů FB2, Download Únos domů PDF , Download Únos domů MOBI, Online Únos domů kniha, Zdarma Stažení Únos domů IPhone, Online kniha Únos domů PDF, Zdarma Únos domů DJVU, Zdarma Stažení Únos domů TXT, Stažení Únos domů RTF, Online Únos domů FB2 , e-kniha Únos domů stažení TXT, Zdarma Únos domů stažení kniha, e-kniha Únos domů download MOBI, Stažení Únos domů IPad, Číst Únos domů MOBI, Číst Únos domů DOC, Zdarma Únos domů AWZ, Download e-kniha Únos domů iPad , Zdarma Únos domů DJVU, Download Únos domů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Únos domů DVD, Číst Únos domů TXT, Book Únos domů stažení DJVU, Únos domů stažení kniha zdarma, Únos domů stažení kniha pdf zdarma, Únos domů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Únos domů pdf zdarma, Únos domů stažení kniha epub zdarma, Únos domů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply