Uspěchané zásnuby Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Uspěchané zásnuby Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Uspěchané zásnuby


Regentská Anglie.
Abigail se považuje za ošklivé káčátko, kterému není souzeno potkat muže svých snů. A tak lásku a milostná dobrodružství prožívá aspoň v románech, které tajně píše a vydává pod pseudonymem. Zatímco její krásné sestry myslí jen na módu a vhodné ženichy, důvtipná Abigail se pilně vzdělává. Poklidné dny na venkovském sídle převrátí naruby jediná večeře s neobvyklým hostem. A to dívky ještě netuší, jaké plány spřádá jejich otec.Kniha v českém jazyce!


Stažení Uspěchané zásnuby zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Uspěchané zásnuby (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Uspěchané zásnuby zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Uspěchané zásnuby.pdf (EUR-0.00)

  Uspěchané zásnuby.epub (EUR-0.00)

  Uspěchané zásnuby.doc (EUR-0.00)

  Uspěchané zásnuby.txt (EUR-0.00)

  Uspěchané zásnuby.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Uspěchané zásnuby.PDF – (EUR 0.00);

  Uspěchané zásnuby.MOBI – (EUR 0.00);

  Uspěchané zásnuby.EPUB – (EUR 0.00);

  Uspěchané zásnuby.DOC – (EUR 0.00);

  Uspěchané zásnuby.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  His Chosen Bride (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  rosalindaaa

  20.08.2017

  takova mila oddechovka 🙂

  havrmoni

  18.11.2016

  Musím souhlasit s Marcia,zpočátku jsem si říkala bezva holka. No pak bych ji s chutí nakopla,Nathan byl asi moc zamilovaný,jinak si tu trpělivost s tou nerozhodnou urážlivou nanynkou nedokážu vysvětlit. Chtěla hrdinu jak z románu a když ho měla,tak jí to zase urazilo? No jednorázová oddechovka na jedno odpoledne. Chtěla jsem dát 2*,ale přidala jsem za některé postavy a vtipné momenty,hlavně v první třetině.

  Ivetaa

  21.03.2016

  Kniha začínala slibně, ke konci uměle natahovaný děj. Četla se dobře, vtipné dialogy bohužel střídají občas nudné a předvídatelné pasáže.

  Luccy78

  03.08.2015

  Moc hezká kniha, dobře se četla, nechyběla i trocha toho dobrodružství, prostě já byla spokojená..

  mrvikovak

  31.12.2014

  Za první půlku knížky bych dala i 5 hvězdiček, ale za druhou musím dvě ubrat, hlavně kvůli hlavní hrdince. Ale celkově příjemné čtení.

  Kamiliana

  19.10.2013

  Naprosto souhlasím s komentářem níže. Zezačátku jiskrné, zábavné, druhá půlka se táhne zejména kvůli nerozhodnosti hlavní ženské postavy, chudák chlap má svatou trpělivost 🙂

  Marcia

  03.08.2013

  Zajímavá zápletka, ze začátku jsem se všem těm nedoruzuměním a pletychám sira musela smát, ale pak my spíš všechny ty situace přišli únavné. Hlavně v druhé polovině mi Aby lezla strašně na nervy, jak nevěděla co chce. Ke konci to už opravdu bylo únavné a zbytečně zdlouhavé,

  Kakajko

  29.10.2012

  Svěže a vtipně napsané, není to jen typická červená knihovna.  TAGS:

  Online Uspěchané zásnuby ebook, Kniha Uspěchané zásnuby FB2, Download Uspěchané zásnuby PDF , Download Uspěchané zásnuby MOBI, Online Uspěchané zásnuby kniha, Zdarma Stažení Uspěchané zásnuby IPhone, Online kniha Uspěchané zásnuby PDF, Zdarma Uspěchané zásnuby DJVU, Zdarma Stažení Uspěchané zásnuby TXT, Stažení Uspěchané zásnuby RTF, Online Uspěchané zásnuby FB2 , e-kniha Uspěchané zásnuby stažení TXT, Zdarma Uspěchané zásnuby stažení kniha, e-kniha Uspěchané zásnuby download MOBI, Stažení Uspěchané zásnuby IPad, Číst Uspěchané zásnuby MOBI, Číst Uspěchané zásnuby DOC, Zdarma Uspěchané zásnuby AWZ, Download e-kniha Uspěchané zásnuby iPad , Zdarma Uspěchané zásnuby DJVU, Download Uspěchané zásnuby e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Uspěchané zásnuby DVD, Číst Uspěchané zásnuby TXT, Book Uspěchané zásnuby stažení DJVU, Uspěchané zásnuby stažení kniha zdarma, Uspěchané zásnuby stažení kniha pdf zdarma, Uspěchané zásnuby pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Uspěchané zásnuby pdf zdarma, Uspěchané zásnuby stažení kniha epub zdarma, Uspěchané zásnuby ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply