Utopeni ohněm Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Utopeni ohněm Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Utopeni ohněm


Útvar pro zvláštní případy je povolán k záhadné oběti. V městském parku visí ve skleněné vitríně plné agresivních zmijí nahá dívka spoutaná řetězy. Zanedlouho se objeví další bizarní oběť a nad milionovou metropolí se rozprostřou temná mračna strachu.

Major Ladvak se svým týmem se snaží dopadnout brutálního vraha, ale rafinovaný protivník kriminalistům uniká a navíc přes internet začne promlouvat k veřejnosti. Když odhalí své plány, ve městě propukne panika…

„Proč zemřela? Abyste viděli, co vás čeká.“

Nový šokující thriller od autora 15 minus, který opět nepostrádá napětí, akci, sex ani hlubší myšlenky o lidské povaze. Kniha se v současnosti překládá do němčiny a připravuje se její vydání v Německu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Utopeni ohněm zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Utopeni ohněm (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Utopeni ohněm zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Utopeni ohněm.pdf (EUR-0.00)

  Utopeni ohněm.epub (EUR-0.00)

  Utopeni ohněm.doc (EUR-0.00)

  Utopeni ohněm.txt (EUR-0.00)

  Utopeni ohněm.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Utopeni ohněm.PDF – (EUR 0.00);

  Utopeni ohněm.MOBI – (EUR 0.00);

  Utopeni ohněm.EPUB – (EUR 0.00);

  Utopeni ohněm.DOC – (EUR 0.00);

  Utopeni ohněm.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Thrillery, Literatura česká
  Vydáno: , Beletris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  bedkniha

  13.08.2017

  Zvláštní kniha…netypické vraždy…chvílemi jsem myslela, že čtu sci-fi…pro mne napínavé čtení..

  pepa4081

  21.09.2016

  Autorův styl je velice čtivý a k tomuto typu knihy se hodí. Je to rychlé a svižné. Bohužel obsah mi připomíná guláš uvařený z několika jiných knih. Prostě jsem měl pocit, že už jsem to všechno někdy četl. Tenhle problém mám ale i u jiných současných detektivek. Horší bylo, že stejně jako v 15 mínus, mi hlavní postavy prostě nebyly sympatické, a ani jejich soukromé problémy mě nezajímaly. Jde o mladého českého autora a za to dávám jednu hvězdičku navíc. Knihu jsem přečetl, ale znovu už ji číst nebudu, raději si vezmu (pokolikété už ?) nějakou Mo Haider, J. Connelliho nebo M. Connoliho.

  mamadli1922

  23.07.2016

  Knihu lze rozdělit na dvě poloviny.

  První byla opravdu žalostná – jakoby autor vzal všechno, co kdy četl z těch nejbrakovějších detektivek a naplácal to do jedné knihy. Citáty – proč??? Kýčovité řečnické otázky snažící se vysvětlit podstatu světa – Bože, tohle už nikdy, prosím!!! Velmi nevyvážený text, který trochu vylepšila napínavá druhá polovina. Ta sice opět nese spoustu nedostatků, ale určitě zvedla kvalitu knihy nahoru.

  Celkově musím říct, že mě Utopeni ohněm zklamalo. O to víc mě záporný zážitek dokopal k tomu, abych přečetl 15 minus a změnil na autora názor 🙂 I když se mi nechce věřit, že by autor ve dvaceti třech letech psal o tolik lépe než v dvaceti sedmi. Uvidíme 🙂

  DominaCZ

  13.06.2016

  Strašně mě mrzí, že to musím napsat…. právě u něj jsem to nečekala.
  Už ten námět mi jaksi neseděl … z tak brutálního prostředí 15minus se dostáváme ke sklu a kousání hadama?? Který by navíc bylo smrtelný pouze v případě, že by byla alergická nebo slabá na srdce?
  Zmije útočná, která zabíjí poněkud spolehlivěji, žije pouze v Africe, takže co tím autor jakože myslel, nevím doteď.
  No, že nemusím kriminálky, kde jsou příběhy vyšetřovatelů a spousta zbytečných keců, se ví… scény z nějakých kultů bývají hodně stejné, ale můžu je… ovšem ne nějaký ženský pokusy lidstva.
  Naivní. Hloupé.
  Výbuchy metropole? Proboha, jak z béčkáče !!!!
  A opravdu nehodlám číst srdceryvný příběhy chudinek obětí šlapek …
  Záře Záře, kams dal svou tak skvělou tvorbu a nápaditost…?

  jesterka.as

  11.06.2016

  Fuj to bylo hnusný! 😉 Ale právě tohle je pocta autorovi, protože to tím pádem bylo dobře napsáno a řekla bych, že hodně dobře. Ze začátku jsem si sice říkala, že na tohle téma asi zrovna nemám náladu, ale když jsem to překonala četlo se to velmi dobře a byla jsem napjatá co se bude dít dál a jak se to celé vyřeší. Jedna z věcí co mě zarazila bylo to, že Legiotown má být české město, když autor začal zmiňovat Brno a Prahu, připadlo mi vedle nich trochu nepatřičně, taková Nová ves nebo Horní dolní by mi zněla líp 😉 Každopádně závěrem nemůžu říct, že by se mi kniha líbila, protože to bych si připadala trochu úchylně ;), ale rozhodně jsem se u ní nenudila a těm kdo má rád detektivní příběhy ji mohu jen doporučit 🙂

  groula

  14.05.2016

  Nebylo to spatny. Melo to spad, ctivy atd, ale na 15 minus to nema

  Aurorita

  25.02.2016

  Za sebe musím bohužel říct, že kniha mě nijak nenadchla. S 15 minus se rozhodně nedá vůbec srovnávat. Nehledě na pravopisné chyby, které byly na téměř každé straně. Přišlo mi, že děje okolo případu zas tolik nebylo a celkově příběh postrádal dynamičnost. Vadily mi až zbytečné popisy postav, které ve výsledku stejně nikam nevedly a příběh nikam neposunuly. A ještě detail, ale tuto knihu bych rozhodně nezařadila mezi "šokující thrillery", jak je uvedeno na knize.

  Fíbí

  21.02.2016

  Nebudu mluvit o milionu pravopisných chyb (čárka před spojkou a??), ale o obsahu. Napsané je to solidně, je to učesaná próza. Jsou tam originální nápady, hezké formulace, ale jako detektivka je to podprůměrné. Padouchy jsem odhalila hned. Bavily mě vedlejší postavy – policistka a manžel, minulost policisty. Autor mi víc seděl v Návratu, měl by psát romány pro ženy, psychologické romány, povídky. Neseděl mi v dialogu, nemám ráda výkřiky a ječení.

  May

  17.02.2016

  Kniha se čte takříkajíc sama a moc mě baví, že nedokážu odhadnout, jak celý příběh skončí …. Opět báječný zážitek stejně jako u "15"…. Kdo váhá, zda číst, neváhejte a jděte si pro ni .-)

  803

  02.02.2016

  Knihu jsem přečetl jedním dechem. Čte se výborně, autor dokazuje, že psát rozhodně umí. Děkuji za ní.

  Bohužel mi několik věcí na díle vadilo. První bylo posazení děje do "vymyšleného" města. Přijde mi velmi rušivé představovat si někde v ČR další milionovou metropoli. Autor si to měl celé vymyslet a přesunout jinam, nebo pojmout realisticky. V knize to člověk přetrpí, ale přijde mi, že si tím zavírá cestu k potenciálnímu využití Ladvaka do budoucna v jiné detektivce. Čím více se o tomto částečně vymyšleném prostředí mluví, tím více nabourává naše geografické vědomosti a působí jako pěst na oko.

  Další věc byla až moc velká nahuštěnost děje. Spousta zajímavých myšlenek nebo situací nemá čas vyznít, autor chce být stále na vrcholu a jenom šokovat. Možná to funguje někde v DaVinciho kódu, ale tam kniha bohužel jednoduše nedosahuje. Někdy o trochu méně je více. Přijde mi, že kniha mohla být klidně o 100 "volnějších" stran delší. To mi ve výsledku nakonec asi nejvíc vadilo – že byla za chvíli pryč.

  Mám pocit, že autorovi trochu chyběla pevná ruka nějakého zkušeného "producenta", který by mu řekl: "zvolni", "tohle udělej trochu jinak" atd. Pak by to bylo dílo srovnatelné s jakýmkoliv současným světovým bestsellerem.

  FlexiMZ

  26.01.2016

  Tomáš Zářecký opět nezklamal. Po jeho 15 minus jsem měla velká očekávání a i od této jeho další knihy jsem čekala něco extra, něco co mi vyrazí dech… a taky že jo! Bylo to čtivé, napětím přímo přeplněné a jak je u tohoto spisovatele zvykem, rozhodně se s žádnou postavou nemazlí a dává jim co proto, pokud by se to tak dalo nazvat. Prostě klasický Zářecký, jak ho známe z 15 minus.  TAGS:

  Online Utopeni ohněm ebook, Kniha Utopeni ohněm FB2, Download Utopeni ohněm PDF , Download Utopeni ohněm MOBI, Online Utopeni ohněm kniha, Zdarma Stažení Utopeni ohněm IPhone, Online kniha Utopeni ohněm PDF, Zdarma Utopeni ohněm DJVU, Zdarma Stažení Utopeni ohněm TXT, Stažení Utopeni ohněm RTF, Online Utopeni ohněm FB2 , e-kniha Utopeni ohněm stažení TXT, Zdarma Utopeni ohněm stažení kniha, e-kniha Utopeni ohněm download MOBI, Stažení Utopeni ohněm IPad, Číst Utopeni ohněm MOBI, Číst Utopeni ohněm DOC, Zdarma Utopeni ohněm AWZ, Download e-kniha Utopeni ohněm iPad , Zdarma Utopeni ohněm DJVU, Download Utopeni ohněm e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Utopeni ohněm DVD, Číst Utopeni ohněm TXT, Book Utopeni ohněm stažení DJVU, Utopeni ohněm stažení kniha zdarma, Utopeni ohněm stažení kniha pdf zdarma, Utopeni ohněm pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Utopeni ohněm pdf zdarma, Utopeni ohněm stažení kniha epub zdarma, Utopeni ohněm ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply