Vampýrská akademie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vampýrská akademie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vampýrská akademie


Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.
Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…Kniha v českém jazyce!


Stažení Vampýrská akademie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vampýrská akademie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vampýrská akademie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vampýrská akademie.pdf (EUR-0.00)

  Vampýrská akademie.epub (EUR-0.00)

  Vampýrská akademie.doc (EUR-0.00)

  Vampýrská akademie.txt (EUR-0.00)

  Vampýrská akademie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vampýrská akademie.PDF – (EUR 0.00);

  Vampýrská akademie.MOBI – (EUR 0.00);

  Vampýrská akademie.EPUB – (EUR 0.00);

  Vampýrská akademie.DOC – (EUR 0.00);

  Vampýrská akademie.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vampýrská akademie (1.)

  Originální název:

  Vampire Academy (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (240)

  Přidat komentář

  DaisySpring

  25. ledna

  Jsem celkem nadšená z celkového nápadu a taky mám ráda rebelky. 🙂 Pátou hvězdičku nedám jen proto, že mi vadily občasné přehnané záchvaty pubertálního vzdoru hlavní hrdinky. Jinak paráda a Dimitrij je k sežrání. P.S. Filmová adaptace se celkem povedla a dokonce mi představitelka hlavní role byla sympatičtější než knižní originál.

  Piper222

  23. ledna

  Příjemné oddechové fantasy. Příběh není nijak náročný ale s dalšími díly je čím dál víc napínavý. Občas jsem měla chaos v královských rodech. Postavy jsem si zamilovala, hlavně Dimitrije a Rose. Autorka mohla trochu více rozvést co Lissa a Rose dělaly mimo akademii.

  Rea1307

  04. ledna

  Ze začátku trochu nuda. Ale jak se děj rozjel, přečetla jsem polovinu knihy za den. Už se těším až si přečtu pokračování, jestli bude stejně fajn jako tohle, mohla bych celou sérii přečíst za týden.

  Kačkaknihomol

  28.11.2017

  No teda, nejdřív to na mě působilo jako laciný románek, ale musím říct že to pak bylo fajn. Opravdu to jako laciný románek působí, obálky opravdu nejsou nádherné a krásné. Ale důležitý je to, co je uvnitř! 😀 Musím říct, že jsem si někdy začala připadat jako nějaká středoškolačka, když jsem to četla. Chápu, tématika různých akademií atd. asi není úplně pro každého, ale já jakožto puberťačka s poblázněnými hormony jsem si to náramně užila. Pravda, upířina je tady trochu nereálná, děj občas stojí za houby, žádný velký literární počin to není… ALE stejně to prostě budete číst, jak je to čtivý. A hlavně lidi. Dimitri. Důvod sám o sobě.

  Leona91

  07.11.2017

  Ke knize jsem se dostala díky filmu, avšak kniha byla stokrát lepší. Ty malé okamžiky kdy Dimitri ztrácel nad sebou kontrolu díky Rose jsou dokonalé.

  KnihomolkD

  02.11.2017

  Čtivé,čtivé,čtivé a taky chytlavé. Zamilovala jsem si Rose a hlavně Dimitrije. Prostě miluji její sarkasmus.
  Moc se těším na Mrazivý polibek.

  MinaHawke

  16.10.2017

  Nevím, nějak mě to neoslovilo.

  Richelle

  14.10.2017

  Od té doby, co kniha vyšla je stále v mojí knihovně na viditelném místě. Okolní svět přináší dost problémů a starostí, že s touto knihou je lehké se odreagovat. Kniha se tak stala jednou z mých nejoblíbenějších. Ale nejspíš za to může Dimitrij.. nejraději bych byla místo Rose a měla ho ve své blízkosti. Rozhodně knihu doporučuji!!

  Veveruškaaa

  06.10.2017

  Miluju knihy s tématikou upírů, bylo to úžasné hlavně teda Dimitrij, to je slaďouš 😀
  Už se těším na další díly 🙂
  Nemám co, dodat 5*

  lavi25

  02.09.2017

  velmi povedené dílo.

  sylva8672

  11.08.2017

  Miluju knihy o upírech, ale už jsem četla lepší

  FlakeWhite

  01.08.2017

  Nechápu v čem je knížka tak úžasná. Myslím, že ve svých 14 letech do cílové skupiny spadám, ale i tak mě kniha vůbec nebavila, dokonce jsem jí ani nedočetla.
  Upírský svět byl dobře vymyšlen, ale někdy jsem měla pocit, že hlavní hrdinka ani není upírka.
  Další mínus pro mě byl děj. Nic napínavého se tam nedělo. Kniha byla očividně zaměřená na romantickou linku, což není zrovna můj šálek kávy. S tím souviselo i všudypřítomné slovo "sexy", které se v každé větě vyskytlo minimálně jednou.

  Burák

  30.07.2017

  Nechci být při hodnocení nespravedlivá, respektive až příliš přísná, protože už dávno nejsem v cílově skupině, pro kterou je Vampýrská akademie určena. Proto ponechám komentář bez hvězdičkového hodnocení.
  I navzdory svému věku jsem si knihu vybrala sama, protože jsem chtěla něco nenáročného na dovolenou a už jsem z různých recenzí i tady na Databázi věděla, že patří k oblíbeným a dobře hodnoceným.
  Upřímně, nechápu proč. Možná že jako teenager bych z toho byla taky vedle, ale tak jak si pamatuju na své mladší já, myslím, že spíš ne.
  Pokud bych měla něco vypíchnout a ocenit, tak by to bylo vymyšlení samotného vampýrského světa – to kastování a zákony, které v tomto světě platí jsou promyšleny poměrně dobře a nabízí se tak určitý potenciál i pro dobrý fantasy příběh. Bod bych dala ještě za to, že ty postavy nejsou černobílé a knížka se nesnaží nijak zvlášť moralizovat. No, a tím asi s pozitivy končím.
  Zápletka mi přišla poměrně slabá, žádné napětí z toho jak to dopadne jsem víceméně nepociťovala. Možná za to bude moct i český překlad, ale některé ty dialogy tahaly vyloženě za uši a celkově mi přišlo, že i ty jednotlivé scény jsou tak nějak odfláknuté.
  Abych to zkrátila, pokud je vám cca okolo 15 a ještě moc načteno nemáte, je tu šance, že se vám to bude hodně líbit. Čím starší a zkušenější čtenář jste, tím víc bych si dala práci s výběrem jiné knížky.
  Další díly číst asi nebudu. I když, kdoví, že…

  keselylenka

  29.07.2017

  Nejsem cílová skupina pro tuto knihu, proto moje hodnocení možná bude zkreslené. Každopádně knížku nehodnotím jako nejhorší, příběh je zajímavý, i když v první půlce jsem se trochu ztrácela v tom, kdo je kdo. Lissa a Rose mě taky místy trochu rozčilovaly, přišlo mi, že to jejich pouto trochu přehánějí. Přesto ale budu číst dál, jsem zvědavá, jak to dopadne.

  VendelinkaC

  20.07.2017

  Knihu jsem onehdy viděla v knihkupectví a z obálky a popisku mě absolutně nenadchla…pak jsem se do ní jednou pustila z nudy… a už jsem ji nepustila. 🙂 Je to oddechové čtení, samozřejmě, klasická teenage romance, ale to mě baví. Rose – skvělá a sympatická postava, stejně tak Dimitrij a v napětí vás udržuje hlavně to, jak to s nimi dopadne. R. Mead je skvělá autorka, která umí vtáhnout do děje. V ději se dá vyznat, není přeplácaný, líbí se mi vtipné dialogy. Celou sérii jsem schopná zhltnout za týden, už jsem ji četla nejméně třikrát a určitě se k ní zase ráda vrátím. Prostě mě baví. Za mě doporučuju. Máte-li rádi fantasy se spoustou akce ale i romance, je to přesně to pravé. 🙂

  KnihomolkaMari

  04.07.2017

  Ke knize jsem se dostala prostřednictvím filmu na motivy této knihy, který se mi moc líbil! A i když jsem tedy měla v podstatě knihu vyspoilerovanou, tak přece jenom mě uchvátila a dostala mě. Některé věci tam byli samozřejmě o něco jinak ale i tak se to hodně podobalo. Opravdu na mě zapůsobila a já už se nedočkavě těším na další díl! Prozatímně úžasně začínající série! Kromě toho jsem už dlouho dobu v podstatě "ujetá" na upíry, takže to pro mě byla skvělá volba!

  Malamorskavila

  18.06.2017

  Super knížka, brzy se chystám na další díl.

  kumibo

  04.06.2017

  Nejlepší knížka, co jsem kdy četla. Celá série patří mezi TO nejlepší, co mohou knihy o vampýrech nabídnout.

  Adriana21

  30.05.2017

  Nemůžu dát jinak než pět hvězdiček. Tahle série je takovou další mou srdcovkou 😀
  Rose a Dimitrii, to je prostě wau, wau 😀

  EngliTer

  29.05.2017

  Po letech jsem se k ní vrátila, a líbí se mi stejně jako tenkrát 🙂

  fenecek164

  18.05.2017

  Poté, co jsem si rozhodla celou sérii po asi dvou letech osvěžit a připomenout, jsem usoudila, že ta série je perfektní.
  Upřímně asi chápu, proč tolik děvčat (a možná i kluků) vzdychá po Dimitrijovi, ale pro mě byl vždycky moje zlatíčko Christian.
  Celkově napsáno hezky, jen mě celkem štvala Lisa a Kirová. Jinak jsem asi s žádnou jinou postavou neměla nějak moc velký problém. Rozhodně doporučuju přečíst 🙂

  TheMelorry

  11.04.2017

  Čekala jsem klasický young adult upíří příběh. Byla jsem ale mile překvapená, kniha měla zajímavý děj i postavy. Oblíbila jsem si obě hlavní postavy a Dimitrij (kapitola sama pro sebe :)) ). První polovina knihy je spíš popisná, ale druhá polovina to vynahradila – nepřestane se něco dít v podstatě až do konce knihy. Celkově jsem z knihy moc mile překvapená a snad i další díly budou stejně dobré…

  PeťkaW.

  28.03.2017

  Nebylo to vůbec špatné, ale vzhledem k tomu, že jsem nejdříve viděla film, nemělo mě už moc co překvapit a nejspíš kvůli tomu jsem celou knihu brala tak nějak… vlažně. Postava Rose je úžasně napsaná a je to právě ona, kdo drží i slabší místa v ději nebo kvůli komu přimhouříte oči i nad neustále se opakujícími motivy a zápletkami, protože přiznejme si to, závratného děje kniha zase tolik nepobrala. Ale příběh je psaný čtivě, to se musí nechat, a čtení vám příjemně utíká. Co mi rušilo dojem, byly překlepy, tiskové chyby a jak už jsem psala – opakující se motivy.

  ophellia

  25.02.2017

  Je to tak špatný, že se směju tomu, jak moc špatný to je.

  Lenka.Vílka

  02.02.2017

  Málo knížek si se mnou takhle užilo. V průběhu času jsem zkoušela číst již několikrát (třikrát, čtyřikrát?) a vždy ode mě dostala další šanci kvůli autorce. Překvapivě jsem film zhltla, a když jsem moc nepřemýšlela, tak uznávám, že to bylo vlastně dobrý. Tak kde byl zakopaný pes? To jsem se zeptala sama sebe po dočtení, protože tentokrát se to povedlo. Vlastně víc než povedlo a nebudu skrývat svoje nadšení. Rose je sympoška dost na to, aby vyrovnala kňouravavou Lissu, takže to nějak dohromady funguje. Jo a jasně, ještě ten chlápek, kterej je tak úplně super, že kdyby kniha zase tak super nebyla, kvůli němu čtete druhý díl. Takže za mě perfektně vyvážené ingredience. Jo, není to žádnej Dostojevskij, ale i tak dávám pět, protože kniha splnila přesně to, co jsem od ní očekávala. Bavila jsem se.

  BetyN.

  29.01.2017

  Krásná oddechová knížka přečtená za jeden víkend. S nadšením se pustím i do dalších dílů!!!

  hellena1523

  21.01.2017

  Bezva oddychovka s (kupodivu!) docela sympatickými hlavním postavami. V tomto žánru se setkávám spíš s tím, že bych hlavní postavu s chutí kopala do zadku třikrát denně, ale tentokrát ne, takže sice průměr, ale za tuhle drobnost dávám hvězdičku navíc.

  Zlodějka knih

  12.01.2017

  Série Vampýrské akademie je pro mě úžasné spestření šedivých dnů….četla jsem ji už několikrát a už je to několik let zpět, co jsem ji četla poprvé a i přesto se k sérii ráda vracím. První díl mě zaujal hlavně díky nezodpovědné, drzé Rose, která pro svou nejlepší kamarádku udělá naprosto cokoli, klidně obětuje i sama sebe a své štěstí. I když jsem někdy měla sto chutí ji něčím praštit, protože se občas chovala jako malé dítě a z toho se chovala až moc dospěle, ale přesto jsem si její postavu zamilovala natolik společně s jejím osudem a vztahem s jejím obávaným učitelem Dimitrijem, že si pokaždé tuhle sérii ráda přečtu už jenom kvůli nim a někdy jen pasáže o nich dvou 🙂 Každému se tohle líbit nemusí a já jsem vděčná za to, že jsem se do toho zamilovala hned na poprvé…pamatuju si, jak jsem se nemohla dočkat až vyjde další díl a teď jsem ráda, že mi knihovnu zdobí celá série. První díl je průlomový zda se rozhodnete číst dál či nikoli a já se rozhodla číst dál….a naprosto si užívám svět chráněných a jejich strážců, svět, kde je dobro i zlo a nic není tak růžové, jak by mohlo být…je to svět, který má spoustu možností a nikdy nekončí tak dokonale jak by měl….

  jaspis

  21.12.2016

  Začátek byl kapku nudný a chování Rose šílené. Až jsem si říkala, co všichni na té Akademii tak mají? Chvílemi jsem si musela připomínat, že je Rose dospívající člověk (dhampýr), který se musí vypořádat se spoustou změn ve svém životě. Děj se v knize za půlkou neskutečně rozjel, až jsem se nemohla odtrhnout, celé jsem to dočetla a těším se na druhý díl.

  dominika2585

  05.12.2016

  Mě kniha velmi bavila. Upíří tématika se dnes v literatuře vyskytuje často a mě se líbilo, že tohle bylo něco trochu jiného a originálnějšího. Četla jsem asi první tři díly, ale určitě se na celou sérii někdy vrhnu znovu 🙂
  TAGS:

  Online Vampýrská akademie ebook, Kniha Vampýrská akademie FB2, Download Vampýrská akademie PDF , Download Vampýrská akademie MOBI, Online Vampýrská akademie kniha, Zdarma Stažení Vampýrská akademie IPhone, Online kniha Vampýrská akademie PDF, Zdarma Vampýrská akademie DJVU, Zdarma Stažení Vampýrská akademie TXT, Stažení Vampýrská akademie RTF, Online Vampýrská akademie FB2 , e-kniha Vampýrská akademie stažení TXT, Zdarma Vampýrská akademie stažení kniha, e-kniha Vampýrská akademie download MOBI, Stažení Vampýrská akademie IPad, Číst Vampýrská akademie MOBI, Číst Vampýrská akademie DOC, Zdarma Vampýrská akademie AWZ, Download e-kniha Vampýrská akademie iPad , Zdarma Vampýrská akademie DJVU, Download Vampýrská akademie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vampýrská akademie DVD, Číst Vampýrská akademie TXT, Book Vampýrská akademie stažení DJVU, Vampýrská akademie stažení kniha zdarma, Vampýrská akademie stažení kniha pdf zdarma, Vampýrská akademie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vampýrská akademie pdf zdarma, Vampýrská akademie stažení kniha epub zdarma, Vampýrská akademie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply