Vášeň pro broskve Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vášeň pro broskve Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vášeň pro broskve


Román Vášeň pro broskve je dobrodružným putováním po magickém, dosud neznámém světě, kde možná neplatí tytéž přírodní a společenské zákony, ale i přesto jeho obyvatele s lidmi pojí nad očekávání mnoho. Na bizarním pozadí dvou protipólních společenských seskupení – čisté, leč povrchní Konvence a špinavé, chaotické Dekadence – kontrastně vystupuje společenská karikatura, vykreslená nevšedním hravým jazykem. Zprvu náhodně, z rozmaru či nevědomosti, později však stále vědoměji podniká hlavní hrdinka cesty, při kterých zavítá v roli vyhnance do exilové Dekadence, coby napravená pobude v Konvenci, a v době války jako sestra navštíví i Válečný ostrov. Při nedobrovolné dezerci se uchýlí do Bažin utečenců, kde prožije velkou lásku, a posléze v rámci snahy o ozdravení místní nevyrovnané komunity podnikne strastiplnou výpravu na kontinent. Společenská fikce s prvky sci-fi, postkatastrofické prózy i pohádky – ne náhodou věnována Borisu Vianovi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vášeň pro broskve zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vášeň pro broskve (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vášeň pro broskve zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vášeň pro broskve.pdf (EUR-0.00)

  Vášeň pro broskve.epub (EUR-0.00)

  Vášeň pro broskve.doc (EUR-0.00)

  Vášeň pro broskve.txt (EUR-0.00)

  Vášeň pro broskve.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vášeň pro broskve.PDF – (EUR 0.00);

  Vášeň pro broskve.MOBI – (EUR 0.00);

  Vášeň pro broskve.EPUB – (EUR 0.00);

  Vášeň pro broskve.DOC – (EUR 0.00);

  Vášeň pro broskve.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Niriel

  26.02.2017

  Můžu říct, že poprvé váhám zda čtyři nebo pět hvězd. Nakonec dávám pět. Proč? Kniha je zvláštní, velmi zvláštní a troufám si říct až divná(ale v pozitivním smyslu!). Dostáváte se do světa, který je podobný tomu našemu a přesto naprosto rozdílný. Přemýšlela jsem, proč kniha v anotaci mluví o pohádkovém světě. Proč? Občas jsem si u knihy až říkala, že pod jakou drogou autorka knihu napsala. Vše jakoby byl jen pouhý sen a ne skutečnost. Někdy se vám stane, že v průběhu děje zjistíte, že nějaká zlomová událost chybí. Vy se vracíte zpátky a zjišťujete, že tam kus příběhu chybí. Tak čtete dál a najednou se před vámi zhmotní o hezkých pár stran později. Což není na škodu, protože to ve vás probouzí zvědavost a udržuje napětí a dává důvod proč číst dál.

  Autorka si příliš neláme hlavu a jednoduše vás hodí do děje a buď plavte nebo se utopte. Já začala plavat a knihu si užívala a zaplouvala do autorčina světa. Do světa, kde je svobodné myšlení utlačeno, kde se na vás usmívají šaty, voda má barvu duhy. Kde vaše boty poslouchají vaše myšlenky. Příběh sám o sobě je poutavý a má smysl. Ač se vám v některé části knihy zdá, že příběh ztratil smysl, zhmotní se před vámi po nějakém čase vysvětlení a vy pochopíte.

  Neustále však přemýšlím nad závěrem knihy a říkám si, zda jsem ho pochopila správně. To je ovšem to, co u knihy potřebuji, abych nad ní mohla přemýšlet, aby mi něco předala. Což se knize povedlo a navíc se jedná o dílo od české autorky, za mě tedy pět hvězd a doporučuji.

  evajs.evajsek

  23.07.2012

  Zajímavě napsáno – společenská fikce s prvky sci-fi, postkatastrofální próza a pohádka. Dobrodružné putování po magickém, dosud neznámém světě – dvou protipólních společenských seskupeních – čisté, leč povrchní Konvence a špinavé, chaotické Dekadence …  TAGS:

  Online Vášeň pro broskve ebook, Kniha Vášeň pro broskve FB2, Download Vášeň pro broskve PDF , Download Vášeň pro broskve MOBI, Online Vášeň pro broskve kniha, Zdarma Stažení Vášeň pro broskve IPhone, Online kniha Vášeň pro broskve PDF, Zdarma Vášeň pro broskve DJVU, Zdarma Stažení Vášeň pro broskve TXT, Stažení Vášeň pro broskve RTF, Online Vášeň pro broskve FB2 , e-kniha Vášeň pro broskve stažení TXT, Zdarma Vášeň pro broskve stažení kniha, e-kniha Vášeň pro broskve download MOBI, Stažení Vášeň pro broskve IPad, Číst Vášeň pro broskve MOBI, Číst Vášeň pro broskve DOC, Zdarma Vášeň pro broskve AWZ, Download e-kniha Vášeň pro broskve iPad , Zdarma Vášeň pro broskve DJVU, Download Vášeň pro broskve e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vášeň pro broskve DVD, Číst Vášeň pro broskve TXT, Book Vášeň pro broskve stažení DJVU, Vášeň pro broskve stažení kniha zdarma, Vášeň pro broskve stažení kniha pdf zdarma, Vášeň pro broskve pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vášeň pro broskve pdf zdarma, Vášeň pro broskve stažení kniha epub zdarma, Vášeň pro broskve ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply