Ve špatný čas na špatném místě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ve špatný čas na špatném místě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ve špatný čas na špatném místě


Ve špatný čas na špatném místě“ aneb výbor toho nejlepšího, co vás může potkat v hororu! Autoři extrémní literatury z Čech a Slovenska spojili své síly a poslali své hrdiny a hrdinky do nerovného boje s nešťastnými náhodami. Co pěkného se na ně a na vás chystá? Temnota, hrůza, napětí, erotika i záhrobní humor. Třináct autorů, třináct ilustrací, třináct příběhů, které by se nestaly, kdyby některý z nešťastníků nebyl tam, kde neměl zrovna ve chvíli, kdy se to hodilo nejméně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve špatný čas na špatném místě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ve špatný čas na špatném místě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ve špatný čas na špatném místě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ve špatný čas na špatném místě.pdf (EUR-0.00)

  Ve špatný čas na špatném místě.epub (EUR-0.00)

  Ve špatný čas na špatném místě.doc (EUR-0.00)

  Ve špatný čas na špatném místě.txt (EUR-0.00)

  Ve špatný čas na špatném místě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ve špatný čas na špatném místě.PDF – (EUR 0.00);

  Ve špatný čas na špatném místě.MOBI – (EUR 0.00);

  Ve špatný čas na špatném místě.EPUB – (EUR 0.00);

  Ve špatný čas na špatném místě.DOC – (EUR 0.00);

  Ve špatný čas na špatném místě.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Horory, Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Netopejr
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  terry4776

  03. ledna

  České a slovenské povídkové hororové sborníky jsou artikl, který se na prodejním trhu moc neobjeví a proto jsem prostě musela sáhnout po prvním vydání knihy Ve špatný čas na špatném místě.
  Knihu sestavili Kristina Haidingerová a Honza Vojtíšek. Musel to být těžký úkol – najít autory, vybrat povídky, opravit, sestavit a obzvlášť, když jsou i dvěma z třinácti autorů povídek, které najdete v knize. Dalšími autory jsou: Vladimír Zábrodský, Ivan Kučera, Jiří Šedý, Mark E. Pocha, Dominik Rover Fiala, Petr Boček, Martin Štefko, Diuk, Hanina Veselá, Roman Bílek, Svatopluk Doseděl. Jde tedy o hororovou elitu z Čech a Slovenska.
  Na obalu knihy, kde si po shlédnutí fotky dvou – tedy jedné a čtvrt slečen – uvědomíte, jak reálná je věta Ve špatný čas na špatném místě, naleznete odkaz na to, že kniha spadá pod Horrorcon edici. Jde o první knihu (pro zatím), která vzešla z akce pro fanoušky hororů v jakékoliv podobě s názvem Horrorcon (pro více informací klikněte na facebookovou stránku Horrorcon).
  O výtisk se postaralo nakladatelství Netopejr.
  Jak už jsem zmínila, kniha obsahuje třináct hororových povídek, ve kterých naleznete černý humor, erotiku, krev, temnotu lidské duše a hlavně smůlu. Jen si přiznejte, kdo z vás se rád ocitne na špatném místě nebo ve špatný čas? A co teprve ve špatný čas i na špatném místě? Každá povídka vás uvádí do jiného světa, ve kterém se hlavní (není pravidlem!) postava dostane do výše zmínění situace.
  Aby kniha dokreslila ten nepříjemný pocit z nenadálé situace do extrémů, každá povídka je ilustrovaná jiným kreslířem, malířem či umělcem.

  Jednu hvězdičku jsem ubrala, protože tam jsou podle mě i trochu slabší povídky, ale kdo se neprokouše, bude zklamaný!

  Ivan Kučera

  18.12.2017

  70%. Vydarená hororová zbierka, ktorá síce sem-tam kombinuje žáner aj so sci-fi a fantasy, ale v drvivej väčšine ide skutočne o poctivé horory. Niektoré atmosférické, iné nechutné – ako to ostatne fanúšikovia majú radi. Najviac ma oslovili poviedky Honzu Vojtíška Cizí ve své kůži, Dosedělova Žena s pastelkami a Záborského Někdy to prostě stačí. Ale nájdete tu i diela od rozporuplného Marka E. Pochu, či naopak pomerne konzervatívneho (v dobrom) Martina Štefka. Ku každej poviedke prislúcha ilustrácia (môj príbeh, Minerální vody, ilustroval Filip Bandurčin) a musím spomenúť tiež kontroverznú obálku, pútajúcu pozornosť potenciálneho čitateľa.  TAGS:

  Online Ve špatný čas na špatném místě ebook, Kniha Ve špatný čas na špatném místě FB2, Download Ve špatný čas na špatném místě PDF , Download Ve špatný čas na špatném místě MOBI, Online Ve špatný čas na špatném místě kniha, Zdarma Stažení Ve špatný čas na špatném místě IPhone, Online kniha Ve špatný čas na špatném místě PDF, Zdarma Ve špatný čas na špatném místě DJVU, Zdarma Stažení Ve špatný čas na špatném místě TXT, Stažení Ve špatný čas na špatném místě RTF, Online Ve špatný čas na špatném místě FB2 , e-kniha Ve špatný čas na špatném místě stažení TXT, Zdarma Ve špatný čas na špatném místě stažení kniha, e-kniha Ve špatný čas na špatném místě download MOBI, Stažení Ve špatný čas na špatném místě IPad, Číst Ve špatný čas na špatném místě MOBI, Číst Ve špatný čas na špatném místě DOC, Zdarma Ve špatný čas na špatném místě AWZ, Download e-kniha Ve špatný čas na špatném místě iPad , Zdarma Ve špatný čas na špatném místě DJVU, Download Ve špatný čas na špatném místě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ve špatný čas na špatném místě DVD, Číst Ve špatný čas na špatném místě TXT, Book Ve špatný čas na špatném místě stažení DJVU, Ve špatný čas na špatném místě stažení kniha zdarma, Ve špatný čas na špatném místě stažení kniha pdf zdarma, Ve špatný čas na špatném místě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ve špatný čas na špatném místě pdf zdarma, Ve špatný čas na špatném místě stažení kniha epub zdarma, Ve špatný čas na špatném místě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply