Ve stínu erbu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ve stínu erbu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ve stínu erbu


Francie za vlády Ludvíka XV.
Raymond je druhorozený synem vlivného hraběte, Frederika dcerou bohatého sicilského vévody Zasnoubili je už v dětském věku. Raymondův otec potřebuje finance, Frederičin zase politický vliv. Děti se upřímně nenávidí. Přesto ke sňatku o deset let později dojde. Než si novomanželé stačí urovnat nepřátelské vztahy, odjíždí Raymond do války a Frederika je odložena na puštěný lovecký zámeček. Musí se vypořádat nejen se složitými životními podmínkami, ale i s intrikami Raymondovy rodiny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve stínu erbu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ve stínu erbu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ve stínu erbu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ve stínu erbu.pdf (EUR-0.00)

  Ve stínu erbu.epub (EUR-0.00)

  Ve stínu erbu.doc (EUR-0.00)

  Ve stínu erbu.txt (EUR-0.00)

  Ve stínu erbu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ve stínu erbu.PDF – (EUR 0.00);

  Ve stínu erbu.MOBI – (EUR 0.00);

  Ve stínu erbu.EPUB – (EUR 0.00);

  Ve stínu erbu.DOC – (EUR 0.00);

  Ve stínu erbu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ve stánu erbu (2001)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Ivo Železný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  knihovnička007

  21.11.2017

  Opět a zase skvělá kniha autorky. Vztah, který se vyvíjel mezi Frederikou a Raymondem byl krásně popsán.
  Krásně napsáno (zase).

  Romžiry

  10.07.2017

  Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo – napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

  Evaneva

  10.05.2017

  Oddychové čtení na dovolenou, nechybí ani trocha historie.

  Majdule

  05.03.2017

  Dobře řemeslně napsaný milostný román s historickou tématikou. Zápletka je napínavá, postavy k sobě hledají cestu, obsahuje zradu, intriky a přátelství. Ale chybí mu schopnost emočně zaujmout, vtáhnout. Tedy to, proč podobné romány čtu, byť nepatří do zlatého fondu literatury.

  helenkan

  14.04.2016

  Pěkná oddechovka.

  raty

  05.11.2015

  Krásný příběh, který potěší každého, kdo si rád odpočine nad romantickou historickou knihou od české autorky.

  TaLu

  21.07.2015

  Autorka opět přišla se zajímavou zápletkou. Romantika, intriky, napětí a to všechno svižně a čtivě podáno. Určitě kniha, která potěší nejen nenapravitelné romantiky.

  R.E.M.

  17.07.2015

  Příběh nechtěného manželství, smluveného rodiči, zábavné naschválnosti a zlomyslnosti ústřední dvojice, intriky, a pak… – překvapivě půvabná poetika.

  Natique

  01.11.2014

  Na knize mě zaujal už Prolog, který čtenáře navedl k domnění, že se příběh bude odehrávat ještě v dávnější historii, než v níž se skutečně odehrával; příjemné seznámení s původem jednoho z rodů.

  Jinak nemohu říci, že by mě příběh vyloženě něčím překvapil nebo okouzlil (jako autorčina kniha Dům U tří borovic), ale určitě mi zpříjemnil sobotní odpoledne. Líbí se mi styl, jakým autorka píše a těším se na další její knihy.

  Hřibče

  26.09.2014

  Paní Körnerová mě opět nezklamala! 🙂 Sice se mi trošku více líbila první polovina příběhu, kde se Frederika s Raymondem příliš nemuseli, což mělo za následek mnoho hodně vtipných situací. Zároveň tam ale bylo v jednom okamžiku tolik krásně popsané romantiky, až jsem si tu konkrétní část musela číst dvakrát, jak se mi líbila. 🙂 Druhá polovina knihy byla více o dvorských intrikách a tehdejší politice, na druhou stranu byla i akčnější, takže měla také hodně co do sebe a konec byl opravdu strhující.
  Celkově se mi román velmi příjemně četl a jsem moc ráda, že jsem se díky paní Körnerové a jejímu příběhu mohla vypravit do minulosti, poznat jinou zemi a jiný mrav a zároveň i na chvíli pustit svoje vlastní starosti z hlavy. 🙂 Těším se na další knihy od této autorky! 🙂

  BeruškaB

  28.02.2014

  Moc pěkná,jakovšechny knihy této autorky

  LilyLake

  06.10.2013

  Velice zajímavá kniha lišící se od četby, kterou jsem od autorky četla. Zajímavý příběh, ale na opačnou stranu velice krutý osdu hlavních postav.

  KikiZ

  07.09.2013

  Knížka je velmi čtivá a ačkoli nejsem nijak vášnivá čtenářka knížek pro ženy, tak historické romány této autorky mám moc ráda a báječně u nich lidově řečeno "vypnu". Je to sice všechno hodně stejné – napřed k němu cítí nechuť a nemá ho ráda a pak se do něj nakonec zamiluje – ale jednou za čas si přečíst podobnou knížku vůbec nevadí. Navíc mít doma takového Raymonda Vallandreye by nemuselo být vůbec špatné ( i když teď mi tak napadá, že on toho času doma zrovna moc nestrávil – pořád byl někde fuč)

  VladkaBU

  25.07.2013

  Krásné čtení, příběh z 18. století, z doby, kdy byly sňatky dvou lidí dohodnuty již v jejich dětství. Tím se docílilo akorát toho, že jeden druhého nesnášeli. Pak se ale rozvine zajímavý příběh, který má na konci překvapivé rozuzlení.

  Lucka385

  16.07.2013

  Moje první přečtená kniha od této spisovatelky a rozhodně u mě měla úspěch. Napínavý děj, hezky napsané.

  maryzka

  04.05.2012

  Toto druhé vydání je lepší. Brožovaná kniha nemá takový děj a spád. Představuje tam rozvití příběhu o jednu intriku do kterého se zapletl otec Raymonda Vallere  TAGS:

  Online Ve stínu erbu ebook, Kniha Ve stínu erbu FB2, Download Ve stínu erbu PDF , Download Ve stínu erbu MOBI, Online Ve stínu erbu kniha, Zdarma Stažení Ve stínu erbu IPhone, Online kniha Ve stínu erbu PDF, Zdarma Ve stínu erbu DJVU, Zdarma Stažení Ve stínu erbu TXT, Stažení Ve stínu erbu RTF, Online Ve stínu erbu FB2 , e-kniha Ve stínu erbu stažení TXT, Zdarma Ve stínu erbu stažení kniha, e-kniha Ve stínu erbu download MOBI, Stažení Ve stínu erbu IPad, Číst Ve stínu erbu MOBI, Číst Ve stínu erbu DOC, Zdarma Ve stínu erbu AWZ, Download e-kniha Ve stínu erbu iPad , Zdarma Ve stínu erbu DJVU, Download Ve stínu erbu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ve stínu erbu DVD, Číst Ve stínu erbu TXT, Book Ve stínu erbu stažení DJVU, Ve stínu erbu stažení kniha zdarma, Ve stínu erbu stažení kniha pdf zdarma, Ve stínu erbu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ve stínu erbu pdf zdarma, Ve stínu erbu stažení kniha epub zdarma, Ve stínu erbu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply