Ve znamení lilie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ve znamení lilie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ve znamení lilie


Historický román vypovídá o rozporuplné osobnosti francouzských dějin 15. století, maršálovi Gillovi de Rais.
V roce 1436 zahajují se souhlasem bretaňského vévody a inkvizice mladý ambiciózní právník, sekretář nanteského biskupa a kancléře, a dominikánský mnich tajné pátrání. V Nantes a okolí se snaží zjistit pravdu o osudu záhadně zmizelých desítek chlapců, odvedených na různá sídla Gilla de Rais, jednoho z nejbohatších šlechticů v kraji. Postupně odhalují odvrácenou tvář hrdinného maršála, spolubojovníka Jany z Arku, hájícího neohroženě zájmy Francie v bitvě u Orléansu. S pomocí odvážného informátora, sedlářského učně a sbormistra, riskujícího svůj život, se snaží shromáždit dostatek přesvědčujících důkazů, aby ho mohli zatknout a usvědčit ze zločinů. Až po čtyřech letech se v Nantes koná soudní proces, při kterém vycházejí najevo otřesná fakta o krutých činech zvráceného jedince, homosexuálního pedofila se sadistickými sklony. Německý autor podává na základě studia historických pramenů přesvědčivý obraz drsného a neklidného období konce středověku. 22.9.2003 Pek.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve znamení lilie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ve znamení lilie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ve znamení lilie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ve znamení lilie.pdf (EUR-0.00)

  Ve znamení lilie.epub (EUR-0.00)

  Ve znamení lilie.doc (EUR-0.00)

  Ve znamení lilie.txt (EUR-0.00)

  Ve znamení lilie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ve znamení lilie.PDF – (EUR 0.00);

  Ve znamení lilie.MOBI – (EUR 0.00);

  Ve znamení lilie.EPUB – (EUR 0.00);

  Ve znamení lilie.DOC – (EUR 0.00);

  Ve znamení lilie.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Im zeichen der Lilie (1994)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  aninkah

  18.12.2015

  Těžko popsatelná kniha. Na jednu stranu hlavního hrdinu a jeho pohnutky chápu, ale na stranu druhou mi z některých pasáží bylo opravdu zle. Zvlášť když vím, že si autor dal práci s hledáním historických pramenů a to co v knize popisoval se opravdu dělo… Dávám 4* za autorovu perfektní práci a vtáhnutí do děje.

  Bezantina

  08.04.2015

  Knihu jsem četla už dříve a teď jsem se k ní znovu vrátila. Podle mého jedna z nejlepších knih od Obermeiera vůbec. Skvěle vykreslené postavy, příběh založený na reálném historickém základu.. Částečně také detektivka. Skoro by čtenář de Raise až litoval nebo měl pro něj pochopení.. Chudák, Janu z Arku, kterou miloval čistou, platonickou láskou mu upálili, jemu z toho ruplo v bedně a proto začal prznit a zabíjet nedospělé kloučky, jejichž oči mu připomínaly ty její..

  Anna_D

  04.02.2015

  U téhle knihy je nejzřetelnější, jak Obermeier geniálně pracuje se svými postavami a ukazuje, že nic není černobílé. I když tu máme jako úhlavního záporáka úchylného vraha, kterým by člověk normálně z hloubi opovrhoval, je nám poskytnut opravdu komplexní obraz všech pohnutek a motivací, že by ho jednomu bylo líto. Dle mého názoru nejlepší kniha od Obermeiera vůbec.  TAGS:

  Online Ve znamení lilie ebook, Kniha Ve znamení lilie FB2, Download Ve znamení lilie PDF , Download Ve znamení lilie MOBI, Online Ve znamení lilie kniha, Zdarma Stažení Ve znamení lilie IPhone, Online kniha Ve znamení lilie PDF, Zdarma Ve znamení lilie DJVU, Zdarma Stažení Ve znamení lilie TXT, Stažení Ve znamení lilie RTF, Online Ve znamení lilie FB2 , e-kniha Ve znamení lilie stažení TXT, Zdarma Ve znamení lilie stažení kniha, e-kniha Ve znamení lilie download MOBI, Stažení Ve znamení lilie IPad, Číst Ve znamení lilie MOBI, Číst Ve znamení lilie DOC, Zdarma Ve znamení lilie AWZ, Download e-kniha Ve znamení lilie iPad , Zdarma Ve znamení lilie DJVU, Download Ve znamení lilie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ve znamení lilie DVD, Číst Ve znamení lilie TXT, Book Ve znamení lilie stažení DJVU, Ve znamení lilie stažení kniha zdarma, Ve znamení lilie stažení kniha pdf zdarma, Ve znamení lilie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ve znamení lilie pdf zdarma, Ve znamení lilie stažení kniha epub zdarma, Ve znamení lilie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply