Věk slasti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Věk slasti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Věk slasti


"Milostný deník čtyřiadvacetiletého" napsaný básníkem Petrem Skarlantem je něžný osudový příběh o lásce a smrti. (A také o Praze; magický děj Skarlantovy lyrické prózy se odehrává v přesně zachycené atmosféře plováren na Vltavě, studentských hospůdek, kaváren, kolejí a podnájmů a nočního života Prahy první poloviny šedesátých let.) Palčivá autobiografická látka je vymezena třemi roky, na jejichž začátku čtyřiadvacetiletý autor poznává dva vzrušující vztahy. Lásku a kamarádství. Nešťastnou lásku k ženě, která mu dovolí, aby poznal sám sebe a uniká mu. A přátelství muže, kterého předčasná smrt změní v legendu. Ostatní milostná dobrodružství, zdánlivě úspěšná a zachycovaná s nejzazší upřímností, neznamenají nic proti nečekanému setkání s láskou. Básník milostný cit impulsívně zachycuje a rozebírá v bohatě instrumentovaném a dramatickém toku deníkových záznamů pod klenbou "pražského nebe".Kniha v českém jazyce!


Stažení Věk slasti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Věk slasti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Věk slasti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Věk slasti.pdf (EUR-0.00)

  Věk slasti.epub (EUR-0.00)

  Věk slasti.doc (EUR-0.00)

  Věk slasti.txt (EUR-0.00)

  Věk slasti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Věk slasti.PDF – (EUR 0.00);

  Věk slasti.MOBI – (EUR 0.00);

  Věk slasti.EPUB – (EUR 0.00);

  Věk slasti.DOC – (EUR 0.00);

  Věk slasti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , Melantrich
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Paobratil

  15.11.2017

  "Štěstí bez stínu melancholie se nedá vychutnávat."

  "Tuším šestým smyslem, že Kláru pro sebe nikdy zcela nezískám. Nevím proč."
  Vašek se zasmál: "Šestý smysl je sex."

  Skarlant zmiňuje návštěvu A. Ginsberga v Praze a nazývá ho hipsterem 😀 V roce 1977!

  medvedice3

  31.12.2015

  Magická šedesátá léta dvacátého století a básník – český beatnik Václav Hrabě v téměř hlavní roli.

  milan.krimsky

  10.08.2014

  Kniha je opravdu poutavá a zajímavá, pokud chce někdo absolvovat procházky Prahou, tak doporučuji tuto knihu a je plná odkazů na hudbu a filmy 60- let, spoustu jsem si jich poslechl na youtube a k románu opravdu sedí. Stojí za přečtení i poslech.

  fialka voňavá

  09.06.2013

  Tento něžný osudový příběh 24. letého mladíka o nenaplněné lásce a smrti kamaráda hlavního hrdiny. Atmosféra plováren na Vltavě, student. hospůdek atd. prostě Praha první poloviny 60. let, příběh končí: příležitost k lásce se nevrací. Vracejí se jenom písně.Knihu jsem četla v r. 1987, takže už je to hodně dávno, ale kdo má rád Prahu, tak v knížce nasaje mimo jiné její atmosféru.

  mariva

  20.03.2013

  Knihu jsem četla už dávno, ale asi se k ní zase vrátím. Pamatuji si, že mě nadchla, moc se mi líbila a díky ní jsem objevila i básníka Václava Hraběte.  TAGS:

  Online Věk slasti ebook, Kniha Věk slasti FB2, Download Věk slasti PDF , Download Věk slasti MOBI, Online Věk slasti kniha, Zdarma Stažení Věk slasti IPhone, Online kniha Věk slasti PDF, Zdarma Věk slasti DJVU, Zdarma Stažení Věk slasti TXT, Stažení Věk slasti RTF, Online Věk slasti FB2 , e-kniha Věk slasti stažení TXT, Zdarma Věk slasti stažení kniha, e-kniha Věk slasti download MOBI, Stažení Věk slasti IPad, Číst Věk slasti MOBI, Číst Věk slasti DOC, Zdarma Věk slasti AWZ, Download e-kniha Věk slasti iPad , Zdarma Věk slasti DJVU, Download Věk slasti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Věk slasti DVD, Číst Věk slasti TXT, Book Věk slasti stažení DJVU, Věk slasti stažení kniha zdarma, Věk slasti stažení kniha pdf zdarma, Věk slasti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Věk slasti pdf zdarma, Věk slasti stažení kniha epub zdarma, Věk slasti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply