Vekslák Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vekslák Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vekslák


"Na politiku kašlu. Chci mít klid a chci slušně žít," říká vysokoškolák Míša a má na mysli pouze peníze, neboť nic jiného než hmotný zisk ho ve skutečnosti nezajímá. Je o člověk zcela prázdný, bez vyvinutého citu, bez samostatného vnitřního života. Jeho inteligence neslouží ke kultivaci osobnosti, ale jen k hledání prostředků, jak si "užít života". Až do poslední chvíle mu uniká, že se právě díky honbě za penězi se skutečným, plnohodnotným životem míjí a moc si toho (dokonce ani ve svém primitivním chápání radosti) neužije.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vekslák zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vekslák (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vekslák zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vekslák.pdf (EUR-0.00)

  Vekslák.epub (EUR-0.00)

  Vekslák.doc (EUR-0.00)

  Vekslák.txt (EUR-0.00)

  Vekslák.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vekslák.PDF – (EUR 0.00);

  Vekslák.MOBI – (EUR 0.00);

  Vekslák.EPUB – (EUR 0.00);

  Vekslák.DOC – (EUR 0.00);

  Vekslák.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vekslák (1.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Šulc a spol.
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  veruskaveve

  12.05.2017

  Četla jsem ještě za komunistů a považuji ji za snad nejlepší knihu, co jsem kdy četla. Super, super, super.

  Petra21

  16.12.2016

  Hodně mě překvapila. Doba, v níž se odehrává děj, ve mně probouzí šeď a "nudu", ovšem jak vidno, rozhodně nebylo nouze o inspiraci! Román plný napětí a bezmocnosti, ovšem psaný až provokativně stroze… pecka! I 80. léta mohou mé generaci mnoho sdělit.

  gargamelka

  10.03.2016

  Perfektní kniha. Moje nejoblíbenější 🙂

  MP91

  20.08.2015

  Narodil jsem se krátce po pádu socialismu, přesto (nebo právě proto) mě téma tohoto období láká, jak už ve filmové či knižní podobě. Znám vyprávění předků o této vekslácích i o problémech získat bony a pořídit něco pořádného v tuzexu. Kniha jde až detailně do popisu života veksláka. Nesouhlasím ale s oficiálním popisem knihy, hlavnímu hrdinovi sice jde o peníze, ale přes to všechno se u něj vyskytuje dostatek životně důležitých filozofických myšlenek už během celého příběhu, nejen na konci. Kniha má spád, je plná vtipných i napínavých situací, vykresluje obraz tehdejší doby (nevím jak moc reálně) a svým způsobem vychvaluje a zároveň šíleně paroduje socialismus.

  Já si čtení užil, typický příklad člověka, který spadne do průseru a klín vytlouká ještě větším klínem. Ač to mohlo dopadnout dobře, z větší výšky bývá mnohem tvrdší pád na hubu. Jak říkal Michal, ač se považoval za nejchytřejšího, sám byl amatér mezi profíkama..

  PočetBook

  16.07.2015

  Tak nějak na mne zkraje léta lehl splín, takže jsem do čtečky naládoval kompletního Frýborta v akci a začal čím jiným než starým dobrým Vekslákem. Tu knihu jsem poprvé četl ještě za Husáka, a připadala mi jako dobrej nářez. Po čtvtstoletí je to pořád slušnej nářez, akorát myslím že mladší generace už nemá šanci tuhle knihu pochopit. Tedy ne ten úžasnej slang, ale důvody, pro které byl někdo ochoten utratit pět vejplat za VHS přehravač 🙂 Pro mne je tahle knížka klasika a Míša Najman pro mne navždy zůstane nezapomenutelnou postavou českého podsvětí.

  mineralka

  09.10.2014

  Ve své době parádní knížka.Nevím co by na ní řekla dnešní mládež.

  Pawlisman

  02.10.2014

  Moc hezké a napínavé počtení. Nevidím důvod proč dávat nižší hodnocení, kniha je v některých pasážích skutečně strhující.

  pobijecmuch

  11.07.2014

  Nynější mladý čtenář už ani nezná význam slova "Vekslák". Dokonce jsem se setkal s názorem, že je to asi něco jako pasák. Veksláků je dost i v této době, ale už se jim začalo jinak říkat. Moje první kniha od pana Frýborta,

  moonchild

  07.03.2014

  No nic moc.Myslela jsem,že bude lepší.

  danuska

  25.08.2013

  Citala som to velmi davno, ale pamatam si, ze to bolo super, napinave aj poucne.

  Rafa-P

  25.07.2013

  Zajímavý, napínavý příběh! Určitě mrknu i na pokračování.

  fialka voňavá

  14.06.2013

  Hlav. hrdina této knihy Michal Najman student na VŠ zahr. obchodu má v Praze garsonku 1+1 a chodí si nejprve trošku přivydělávat. Žije s Renatou a miluje studentku Ivanku. Začne vykrádat byty zazobaným pánům s komplicem Lájošem. Ivana ho podvedla a Renáta si vodí do bytu zahraniční hosty. Příběh Michala končí neradostně. V té době, kdy jsem jí četla, to byla pro mě zajímavá kniha.

  Dualmoon

  03.05.2013

  Nekomplikované a čtivé. Hrdina je naivní a všechno vidí černobíle.

  Svojí chamtivost si dokáže vždy jednoduchými argumenty ospravedlnit, občas celkem zábavně.

  Nevím nakolik bylo realistické vykreslení socialismu, ale bylo to zajímavé zpestření.

  gabrimi

  30.03.2013

  Román rozhodně nepostrádá napětí. A i když je filmové zpracování velice zdařilé, není nad to, si přečíst dobrou knihu.

  kika 13

  25.01.2013

  Smutný příběh.Dobré i filmové zpracování.

  tygrilady

  28.10.2012

  Moje nej od Frýborta od mého oblíbeného autora 🙂

  Dandulka

  18.05.2012

  Moc pěkně zpracovaný film s Martinem Zounarem v hlavní roli.

  jprst

  23.10.2011

  Hlavní hrdina při své cestě " nahoru" mezi veksláky a lidmi bohatnoucími nezákonným obchodem nakonec skončil jako jeden z mála ve vězení. Spousta dalších z té doby je dnes mezi naší elitou. Jinak s ohledem na dobu vzniku románu docela odvážné téma a román nepostrádá napětí.

  WEIL

  15.08.2011

  Úspěšná kniha ve své době, prodalo se jí hodně.

  V té době nejeden mladý muž, prožíval podobný seznamování se se životem. Raději se tehdy vydělávalo a užívalo, než studovalo a živořilo.  TAGS:

  Online Vekslák ebook, Kniha Vekslák FB2, Download Vekslák PDF , Download Vekslák MOBI, Online Vekslák kniha, Zdarma Stažení Vekslák IPhone, Online kniha Vekslák PDF, Zdarma Vekslák DJVU, Zdarma Stažení Vekslák TXT, Stažení Vekslák RTF, Online Vekslák FB2 , e-kniha Vekslák stažení TXT, Zdarma Vekslák stažení kniha, e-kniha Vekslák download MOBI, Stažení Vekslák IPad, Číst Vekslák MOBI, Číst Vekslák DOC, Zdarma Vekslák AWZ, Download e-kniha Vekslák iPad , Zdarma Vekslák DJVU, Download Vekslák e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vekslák DVD, Číst Vekslák TXT, Book Vekslák stažení DJVU, Vekslák stažení kniha zdarma, Vekslák stažení kniha pdf zdarma, Vekslák pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vekslák pdf zdarma, Vekslák stažení kniha epub zdarma, Vekslák ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply