Veľké baby neplačú Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Veľké baby neplačú Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Veľké baby neplačú


Dráma slovenskej modelky za mrežami v Paríži.
Skutočný príbeh, ktorý dokazuje, že každý z nás sa môže stať obeťou drogovej mafie.

Byť modelkou a spraviť úspešnú kariéru v zahraničí je snom mnohých dievčat. Ani slovenské nie sú výnimkou, dokonca sú vo svete známe svojou krásou a módni tvorcovia ich často a radi vyhľadávajú. Aj hlavnej hrdinke Ivane sa podarí uchytiť v Londýne – od au-pair sa vďaka svojej vôli, pracovitosti a odhodlaniu prepracuje medzi maskérky a stylistky, veľmi rýchlo však dostane ponuky aj na fotografovanie. Zdá sa, že k splneniu jej sna byť úspešnou modelkou, ktorá cestuje po celom svete, má už len krôčik.
Pri návrate z fotografovania v Buenos Aires jej však na letisku v Paríži objavia v batožine tri kilá kokaínu. Ivane sa zrúti svet – droga bola v „darčeku“, ktorý mala odovzdať priateľovi v Londýne. A to ešte netuší, že najbližších desať mesiacov strávi za pašovanie drog vo francúzskom väzení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Veľké baby neplačú zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Veľké baby neplačú (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Veľké baby neplačú zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Veľké baby neplačú.pdf (EUR-0.00)

  Veľké baby neplačú.epub (EUR-0.00)

  Veľké baby neplačú.doc (EUR-0.00)

  Veľké baby neplačú.txt (EUR-0.00)

  Veľké baby neplačú.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Veľké baby neplačú.PDF – (EUR 0.00);

  Veľké baby neplačú.MOBI – (EUR 0.00);

  Veľké baby neplačú.EPUB – (EUR 0.00);

  Veľké baby neplačú.DOC – (EUR 0.00);

  Veľké baby neplačú.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura slovenská
  Vydáno: , EvitaPress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Lucka11

  08.05.2017

  Myslím, že ide o poučné čítanie pre tie mladé slečny, ktoré si myslia, že modeling je úžasné, nablýskané miesto, ktoré len čaká na ich "maličkosť"…..
  A pomery vo francúzskych vezniciach, povedzme si otvorene, inak sa budú chovať k rodenej Francúzske a inak k prišelcovi….to je známy fakt….okrem iného.
  K postave Johna sa nejdem rozpisovať. Chlap, ktorý nechá ženu v štichu a potom sa objaví ako by sa "nechumelilo" nie je podľa mňa chlap a do vzťahu s ním by som neinvestovala ďalšiu energiu. Ale to je len moj osobný názor.

  Doubravka1975

  06.02.2017

  Zajímavé a poučné čtení. Je pravda, že John se neprojevil jako správný chlap, ale když se dali opět dohromady…, tak asi jo. Není to tam moc rozepsáno, rozebráno…. Já bych teda ve vězení nepřežila ani jeden den

  Hana H.

  22.08.2016

  Tak dočíst se to dalo, ale nic moc. John je asi vyloženě chlápek do nepohody, o kterého se můžete v krizi opřít, co? :-))

  bai.Cerna

  02.04.2016

  Podle mne poněkud plytké…za dvě hodiny máte přečteno…Ale abych byla objektivní, kniha se dala „dočíst“.

  Leniiis

  02.06.2015

  Za mě docela pěkný čtení, ale moc stručný. Konec nechápu, asi taková trochu pohádka se štastným koncem.

  sabca

  09.12.2014

  Moc pěkně napsaná kniha. Chápu, že pro někoho kdo se octne ve vězení nevinně, ještě ke všemu v cizině je úplně jedno jestli je to 10 měsíců nebo 10 let. Knihu bych doporučila všem děvčatům, jejichž snem je modeling, aby věděla na co si mají dát pozor a že nelze každému důvěřovat.

  Helena Lacková

  08.09.2014

  Zase jedna z mnoha mladých lidí, která chtěla, tak moc dosáhnout svého snu, že si nepřipouštěla hrozící nebezpečí. Nemá úctu sama k sobě.

  Helena Lacková

  08.09.2014

  Zase jedna z mnoha mladých lidí, která chtěla, tak moc dosáhnout svého snu, že si nepřipouštěla hrozící nebezpečí. Nemá úctu sama k sobě.

  e-Lisbeth

  23.06.2014

  Kniha není špatně napsaná. Ovšem hysterie hrdinky budí dojem, že si neodseděla deset měsíců ale deset let. Zcela mimo mé chápání je skutečnost, že je nadále schopná žít s člověkem, který jí v nejdůležitějším životním okamžiku nebyl oporou a zachoval se naprosto nesmyslně.

  Blanka78

  08.06.2014

  Pěkná kniha 🙂

  lenkaru

  29.05.2014

  Knížka se četla dobře, autorka zaplatila za svoji naivitu dost drsně. Trochu mě mrzelo, že tam není pořádně vykreslena postava Johna. Moc mi nesedělo to, že jí do vězení ani jednou nezkontaktoval, nepřijel na návštěvu, přesto se po propuštění zase dali dohromady.. moc jsem tomu nevěřila. Ale na fcb jsem zahlédla fotky Ivanky jako těhotné, tak doufám, že je šťastná 🙂

  nikinikiniki

  02.03.2014

  Příběh o naivní a hloupoučké modelce, která si projde peklem díky němuž dostane rozum.

  Sima:)

  20.08.2013

  Super knizka, poucna, je mi ji lito co si musela procit nepravem.

  čohynka

  21.05.2013

  Super knížka, přečetla jsem ji na jeden zátah, nedalo se od ní odtrhnout..

  Niki

  16.05.2013

  Úžasná kniha, možná tam mohlo být trochu více podrobností nejen o životě po propuštění z vězení.

  adelletta

  15.04.2013

  Kniha, která čtenáře zcela pohltí a donutí k zamyšlení. Byla jsem nadšená!

  bookcase

  22.03.2013

  Přečteno jedním dechem.  TAGS:

  Online Veľké baby neplačú ebook, Kniha Veľké baby neplačú FB2, Download Veľké baby neplačú PDF , Download Veľké baby neplačú MOBI, Online Veľké baby neplačú kniha, Zdarma Stažení Veľké baby neplačú IPhone, Online kniha Veľké baby neplačú PDF, Zdarma Veľké baby neplačú DJVU, Zdarma Stažení Veľké baby neplačú TXT, Stažení Veľké baby neplačú RTF, Online Veľké baby neplačú FB2 , e-kniha Veľké baby neplačú stažení TXT, Zdarma Veľké baby neplačú stažení kniha, e-kniha Veľké baby neplačú download MOBI, Stažení Veľké baby neplačú IPad, Číst Veľké baby neplačú MOBI, Číst Veľké baby neplačú DOC, Zdarma Veľké baby neplačú AWZ, Download e-kniha Veľké baby neplačú iPad , Zdarma Veľké baby neplačú DJVU, Download Veľké baby neplačú e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Veľké baby neplačú DVD, Číst Veľké baby neplačú TXT, Book Veľké baby neplačú stažení DJVU, Veľké baby neplačú stažení kniha zdarma, Veľké baby neplačú stažení kniha pdf zdarma, Veľké baby neplačú pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Veľké baby neplačú pdf zdarma, Veľké baby neplačú stažení kniha epub zdarma, Veľké baby neplačú ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply