Velký Let Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Velký Let Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Velký Let


Velký Let je poslední vyprávění o nomech, vesmírných trosečnících ne větších než čtyři couly, kteří stále ještě hledají Cestu Domů. Ve Velké Jízdě svým důvtipem a šikovností rozjeli náklaďák a odjeli z Obchoďáku, ve Velkém Boji přelstili člověka a ovládli Jekuba s dlouhým krkem, zubatou tlamou a obrovskými boubelatými pneumatikami. Velký Let vypráví o tom, jak cestovali Concordem do střediska vesmírných letů na Floridě. Masklin už tuší, jak se konečně můžou dostat domů…Kniha v českém jazyce!


Stažení Velký Let zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Velký Let (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Velký Let zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Velký Let.pdf (EUR-0.00)

  Velký Let.epub (EUR-0.00)

  Velký Let.doc (EUR-0.00)

  Velký Let.txt (EUR-0.00)

  Velký Let.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Velký Let.PDF – (EUR 0.00);

  Velký Let.MOBI – (EUR 0.00);

  Velký Let.EPUB – (EUR 0.00);

  Velký Let.DOC – (EUR 0.00);

  Velký Let.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vyprávění o Nomech (3.)

  Originální název:

  Wings (1990)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Magnet-Press (Praha)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Sidonie

  03.03.2017

  Novější překlady NA SHLEDANOU, NA NEPŘÍTELE a NA CESTU jsou nesrovnatelně lepší než VELKÁ JÍZDA, VELKÝ BOJ, VELKÝ LET.

  Noita

  03.03.2017

  20 let ji mám doma a nevím o takovém klenotu. Kdysi dávno mne kdosi odradil, že prý není tak dobrá jako ostatní Pratchettovky…odkud se ten žvást bere? Napsáno s lehkostí a citem. Když srovnám, jak se plácám s "Pod parou" v srdceryvných právech skřetů a právech všech na všechno a ne a ne to dočíst, protože už se mi nechce číst o ničích právech! A tady o nomech krásná knížečka (vlastně celá trilogie), která si na nic nehraje. Zanechala velmi příjemný dojem a urputně zápolí s Kmotrem o knihu měsíce 🙂

  hildegardaA

  17.08.2016

  Bylo to vtipné, Pratchettovské, roztomilé, ale děj byl pomalý a s knihou Na nepřítele by mohla být klidně spojená, je to zbytečně rozdělené do dvou knih.

  yueh24

  03.05.2015

  Velká bída… to není Pratchett, jakého mám rád…

  Pawlisman

  04.09.2014

  Jsou lepší Pratchettovi knihy, ale pro jeho fanoušky povinnost. Zase trošku něco jiného.

  Dandulka

  26.07.2013

  Moc hezký konec, malinko překvapující, ale dopadlo to dobře pro všechny. I Confetto nakonec našel svou cestu, své poslání.

  Athena

  07.07.2013

  Musím říct, že bylp trochu divné číst knížku od Pratchetta, která se neodehrává v Zeměploše, ale u nás na Zemi. Bohužel s tím i ztrácí své kouzlo a vtip, který prostě k Zeměploše patří.  TAGS:

  Online Velký Let ebook, Kniha Velký Let FB2, Download Velký Let PDF , Download Velký Let MOBI, Online Velký Let kniha, Zdarma Stažení Velký Let IPhone, Online kniha Velký Let PDF, Zdarma Velký Let DJVU, Zdarma Stažení Velký Let TXT, Stažení Velký Let RTF, Online Velký Let FB2 , e-kniha Velký Let stažení TXT, Zdarma Velký Let stažení kniha, e-kniha Velký Let download MOBI, Stažení Velký Let IPad, Číst Velký Let MOBI, Číst Velký Let DOC, Zdarma Velký Let AWZ, Download e-kniha Velký Let iPad , Zdarma Velký Let DJVU, Download Velký Let e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Velký Let DVD, Číst Velký Let TXT, Book Velký Let stažení DJVU, Velký Let stažení kniha zdarma, Velký Let stažení kniha pdf zdarma, Velký Let pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Velký Let pdf zdarma, Velký Let stažení kniha epub zdarma, Velký Let ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply