Velký průšvih Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Velký průšvih Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Velký průšvih


Stephen King napsal, že se při čtení tohoto románu smál tak, až spadl ze židle. Myslíte, že přeháněl? Znáte-li autorovy předcházející česky vydané knihy, jistě mu budete věřit a rádi se přesvědčíte sami. První velký román amerického humoristy je pochopitelně plný postav a samozřejmě i děje, ale ten je tak spletitý, že se nebudete stačit divit. Ocitnete se mezi střelnými zbraněmi, pravými i nepravými, dokonce i mezi zaručeně pravými nukleárními. Životy postav se různě proplétají a zase rozplétají a autor k nim přidává své typické vtipné poznámky a komentáře. Dave Barry zvládl větší literární útvar s velkým úspěchem, o čemž svědčí ohromný mezinárodní ohlas a zájem Hollywoodu, který příběh záhy zfilmoval.

— zdroj: www.kosmas.cz —Kniha v českém jazyce!


Stažení Velký průšvih zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Velký průšvih (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Velký průšvih zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Velký průšvih.pdf (EUR-0.00)

  Velký průšvih.epub (EUR-0.00)

  Velký průšvih.doc (EUR-0.00)

  Velký průšvih.txt (EUR-0.00)

  Velký průšvih.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Velký průšvih.PDF – (EUR 0.00);

  Velký průšvih.MOBI – (EUR 0.00);

  Velký průšvih.EPUB – (EUR 0.00);

  Velký průšvih.DOC – (EUR 0.00);

  Velký průšvih.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Big Trouble (200)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  karel0684

  16. ledna

  Dave Barryho znám především díky knihám jeho fejetonů. A tenhle román je stejně absurdní a neuvěřitelný a směšný

  helusa2

  09.12.2017

  Tak mně se kniha líbila MOC 😀 Parádní oddechovka, u které jsem se velmi často smála nahlas, na konci jsem byla napnutá jak kšandy, jak to proboha dopadne 😀
  Přišlo mi to jako něco mezi Analfabetkou a Pulp Fiction a fakt mě to pobavilo! A navíc jsem si tím splnila poslední bod Čtenářské výzvy 😉

  pavčape

  13.04.2017

  Tak jako pan King jsem ze židle nespadla, ale pobavila jsem se velmi! Děj byl opravdu spletitý a zápletky neuvěřitelně uvěřitelné. Nadsázka, ale dobrá. A kdo má skvělou představivost, užije si to. Proč ne? Po thrilleru skvělá oddychovka!

  Finn69

  11.08.2016

  Nenáročná humoristická knížka, která ovšem není až tak k popukání, jak slibuje anotace. Je to takové pohodové čtení na pláž, víc se asi nemá cenu rozepisovat.

  adelinka

  03.07.2016

  no ja som sa výborne bavila….u mňa pracuje super predstavivosť, takže som si tie trápne situácie úplne vychutnávala….dobre som sa bavila….

  jimbow

  22.03.2016

  Při čtení jsem se nasmál asi stejně jako S. King, pokud je pravda co se píše na přebalu. Absurdní situace tady fungují stoprocentně, stejně jako když se jednou za čas podíváte na klasickou grotesku. Čistý humr. 😉

  motolka

  31.01.2016

  Docela vtipná knížka. Sice jsem smíchy nepadala ze židle jako SK, ale neuvěřitelné a veselé situace v knížce byly. Od knížky jsem očekávala asi víc.

  Knížka mi dost připomínala Analfabetku.

  Maff

  19.08.2015

  A čo je to také absurdné – legendární hláška, která se hodí i k tomuto příběhu. Tvrzení, že se jedná o mix neuvěřitelných situací, které se vzájemně ovlivňují, asi nejlépe vystihuje obsah dílka. Zpočátku jsem měl problém přivyknout prezentovanému humoru i stylu psaní, ale s tím, jak se děj rozbíhal, začala knížka čím dál více bavit. Nečekejte přehršel gagů, u nichž vám bude vibrovat bránice, ale spíše sled vtipných epizodek, u nichž si budete říkat, je to vůbec možné? A celkově pohodovou knížku, pro níž, v případě že si ji nepřečtete, ale slzy ronit nemusíte.

  kirkous

  27.06.2014

  Nejdřív jsem mne zarazilo, když se Barry vyznával z toho, že sám dlouho během psaní hledal zápletku. No, bylo to vidět (i když je možné, že fabuloval, nedivil bych se), nejprve zápletka žádná, ale to mi vůbec nevadilo, bylo to vtipné. Až když se zápletka objevila, nějak se to pokazilo a už mne to tak nebavilo, zhruba se dalo tušit, kam se to vše vyvine, jak se to rozplete…

  Aliii

  31.08.2012

  Příjemná humorná knížka, i když od D.Barryho se mi víc líbily jeho fejetony.  TAGS:

  Online Velký průšvih ebook, Kniha Velký průšvih FB2, Download Velký průšvih PDF , Download Velký průšvih MOBI, Online Velký průšvih kniha, Zdarma Stažení Velký průšvih IPhone, Online kniha Velký průšvih PDF, Zdarma Velký průšvih DJVU, Zdarma Stažení Velký průšvih TXT, Stažení Velký průšvih RTF, Online Velký průšvih FB2 , e-kniha Velký průšvih stažení TXT, Zdarma Velký průšvih stažení kniha, e-kniha Velký průšvih download MOBI, Stažení Velký průšvih IPad, Číst Velký průšvih MOBI, Číst Velký průšvih DOC, Zdarma Velký průšvih AWZ, Download e-kniha Velký průšvih iPad , Zdarma Velký průšvih DJVU, Download Velký průšvih e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Velký průšvih DVD, Číst Velký průšvih TXT, Book Velký průšvih stažení DJVU, Velký průšvih stažení kniha zdarma, Velký průšvih stažení kniha pdf zdarma, Velký průšvih pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Velký průšvih pdf zdarma, Velký průšvih stažení kniha epub zdarma, Velký průšvih ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply