Vesmír je báječné místo pro život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vesmír je báječné místo pro život Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vesmír je báječné místo pro život


Výběr ze sci-fi povídek světových autorů

ve spolupráci s Václavem Richterem a Ivo Železným uspořádal Jaroslav Veis

Povídky:
Robert F. Young – Líbezné zářijové dny
Christian Léourier – Otvírák
Cyril M. Kornbluth – Gomez
Dominique Roffet – Velkoprodejna
Norbert Wiener – Mozek
Tor Age Bringsvaerd – Potterův paradox
Frank Roberts – Můžete to být i vy
Cucuji Jasutaka – Stojící žena
Henri Gougaud – Čertovo kvítko
Ursula K. LeGuinová – Palubní rozhlas
Alain Dorémieux – Obyvatel hvězd
Frederick Brown – Hvězdná myš
Philippe Curval – Příjemná hraKniha v českém jazyce!


Stažení Vesmír je báječné místo pro život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vesmír je báječné místo pro život (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

  • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
  • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
  • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
  • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
  • Všechny platformy. Plně optimalizováno
  • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
    Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

    Stažení Vesmír je báječné místo pro život zdarma kniha:

    MIRROR-2

    Vesmír je báječné místo pro život.pdf (EUR-0.00)

    Vesmír je báječné místo pro život.epub (EUR-0.00)

    Vesmír je báječné místo pro život.doc (EUR-0.00)

    Vesmír je báječné místo pro život.txt (EUR-0.00)

    Vesmír je báječné místo pro život.mobi (EUR-0.00)

    Knihy o Cenách:


    Vesmír je báječné místo pro život.PDF – (EUR 0.00);

    Vesmír je báječné místo pro život.MOBI – (EUR 0.00);

    Vesmír je báječné místo pro život.EPUB – (EUR 0.00);

    Vesmír je báječné místo pro život.DOC – (EUR 0.00);

    Vesmír je báječné místo pro život.TXT – (EUR 0.00);

    Žánr:
    Povídky, Sci-fi, Fantasy
    Vydáno: , Mladá fronta
    více informací…

    Nahrávám…

    Komentáře (4)

    Přidat komentář

    vlkodlaq

    05.11.2016

    Nejsem velký příznivce těchto antologií. Dělá mi problém přeskakování z jednoho příběhu do jiného a kazí to můj čtenářský požitek. Stejně tak u této, vcelku dobrou kvalitu a čitelnost jednotlivých povídek kazilo nejvíce to, že spolu téměř nesouvisely a při přečtení jedné, byť dobré, se mi příliš nechtělo do čtení další, tématicky jiné. V kontextu antologií však patří k tě lepším.

    lushi

    10.08.2015

    Jedna ze slabších antologií, mnoho povídek mě docela nudilo. Jde ale o zajímavý výběr – najdete zde antiutopické příběhy (Velkoprodejna) vedle detektivně (Mozek) a humorně laděných povídek (Palubní rozhlas).
    Mě nejvíce bavily právě ty antiutopické povídky – Otvírák, Líbezné zářijové dny. Zde v komentářích zmíněný Potterův paradox je především zajímavý svým formátem (soubor novinových zpráv).

    gan112

    22.12.2013

    Opäť ako to v anatológiách býva nemôže vás zaujať všetko. Tato zbierka poviedok je chudobnejšia na kvalitu, ale ako to tiež už tak býva tak sa nájde jeden či dva klenoty pre ktoré by ste si ju kúpili aj keby bola z 90% brak. Najviac sa mi páčila poviedka Fredrika Brawna – Hviezdna myš. Ide o humoristicky ladenú poviedku zo skvelým nápadom, svetom aj príbehom. Ďalej ma zaujali Potterov paradox a Palubný rozhlas.

    Raphael

    12.03.2012

    Četl jsem to kvůli povídce Jasutaky Cucuie, která mě nakonec vůbec nezaujala. Našly se tam ale mnohem lepší kousky, které mi utkvěly v hlavě, třeba o muži, který se z ničeho nic začne množit dělením. Z novinových článků se dozvídáme, kde všude ho spatřili, až nakonec na zemi zůstává jenom on a začne válčit sám se sebou. Tahle povídka mě hodně zasáhla, protože přesně takhle to prostě je a násilí je nejspíš naše lidská přirozenost 🙁    TAGS:

    Online Vesmír je báječné místo pro život ebook, Kniha Vesmír je báječné místo pro život FB2, Download Vesmír je báječné místo pro život PDF , Download Vesmír je báječné místo pro život MOBI, Online Vesmír je báječné místo pro život kniha, Zdarma Stažení Vesmír je báječné místo pro život IPhone, Online kniha Vesmír je báječné místo pro život PDF, Zdarma Vesmír je báječné místo pro život DJVU, Zdarma Stažení Vesmír je báječné místo pro život TXT, Stažení Vesmír je báječné místo pro život RTF, Online Vesmír je báječné místo pro život FB2 , e-kniha Vesmír je báječné místo pro život stažení TXT, Zdarma Vesmír je báječné místo pro život stažení kniha, e-kniha Vesmír je báječné místo pro život download MOBI, Stažení Vesmír je báječné místo pro život IPad, Číst Vesmír je báječné místo pro život MOBI, Číst Vesmír je báječné místo pro život DOC, Zdarma Vesmír je báječné místo pro život AWZ, Download e-kniha Vesmír je báječné místo pro život iPad , Zdarma Vesmír je báječné místo pro život DJVU, Download Vesmír je báječné místo pro život e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vesmír je báječné místo pro život DVD, Číst Vesmír je báječné místo pro život TXT, Book Vesmír je báječné místo pro život stažení DJVU, Vesmír je báječné místo pro život stažení kniha zdarma, Vesmír je báječné místo pro život stažení kniha pdf zdarma, Vesmír je báječné místo pro život pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vesmír je báječné místo pro život pdf zdarma, Vesmír je báječné místo pro život stažení kniha epub zdarma, Vesmír je báječné místo pro život ePub kniha stažení zdarma.

    Leave a Reply