Vesmír v kostce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vesmír v kostce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vesmír v kostce


Jak vzniknul vesmír a kam směřuje? Co je to čas a může mít nějaký tvar? Tyto a jiné otázky řeší bohatě ilustrované pokračování fenomenálního bestselleru Stručná historie času, v níž autor, největší a nejcharismatičtější osobnost teoretické fyziky po Albertu Einsteinovi, uvádí čtenáře do fascinujícího světa obecné relativity a kvantové mechaniky, kde je čas úzce svázán s prostorem a kde se setkáváme s podivuhodnými objekty, jako jsou černé díry a elementární částice. Autor bere čtenáře na dobrodružnou pouť do samého nitra kosmu, kde hledá univerzální teorii všeho, onen svatý grál současné moderní vědy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vesmír v kostce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vesmír v kostce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vesmír v kostce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vesmír v kostce.pdf (EUR-0.00)

  Vesmír v kostce.epub (EUR-0.00)

  Vesmír v kostce.doc (EUR-0.00)

  Vesmír v kostce.txt (EUR-0.00)

  Vesmír v kostce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vesmír v kostce.PDF – (EUR 0.00);

  Vesmír v kostce.MOBI – (EUR 0.00);

  Vesmír v kostce.EPUB – (EUR 0.00);

  Vesmír v kostce.DOC – (EUR 0.00);

  Vesmír v kostce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Universe in a Nutshell (2001)

  Žánr:
  Vesmír, Přírodní vědy
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  BeyondHorizon

  28.12.2017

  Přečtení mě stálo velké úsilí. Je třeba mít nějaké ponětí o fyzice a znát pojmy a základy. Pro laika jako jsem já je třeba knihu přečíst vícekrát, abych něco vůbec pochopila. Bylo těžké si nové poznatky i jenom představit a to i s obrázky.. Pokud se ale v oblasti fyziky pohybujete více než já, tak doporučuji. I když už je dnes tahle kniha výrazně stará, myslím, že pokud se budete chtít těm tématům věnovat, poslouží jako dobrý úvod pro představu, do čeho se pouštíte 🙂

  Dobročtenářka

  03.08.2017

  Tato kniha určitě stojí za přečtení.Provází vás od položení základů teorie relativity přes jiné poznatky přichází až do moderní doby kde vysvětluje různé principy.Vysvětluje zde funkčnost prohnutí v časoprostoru v závislosti gravitační síly-čím těžší je těleso tím větší je prohnutí časoprostoru.Líbí se mi popsání knihy.

  negramota

  19.04.2017

  Nepřipadám si jako úplný blb, ale s pochopením této knihy jsem měl opravdu potíže.

  wolun

  18.12.2016

  V niektorych momentoch sa mi iskrilo z hlavy!

  Evus

  07.03.2016

  Tedy nevím. Kniha by to měla být populárně naučná, tedy veřejnosti přístupná, ale i tak jsem rozuměla přibližně každé třetí slovo a některé pasáže četla několikrát, abych je pochopila (a to nemám o oboru úplně nulové znalosti). Takže pokud někdo doufá, že se tady zajímavou formou dozví něco o vesmíru, ale přitom nemá základy moderní fyziky, bude kniha nejspíš krok vedle.

  Muchyc

  13.09.2015

  Kniha je již poněkud složitější. Pro začínající zájemce o vědu a vesmír bude možná lepší začít knihou Stručná historie času od stejného autora a poté číst Vesmír v kostce. Kniha nabízí formulace vzniku vesmíru a zákonů fyziky jak na úrovni makro světa, tak na úrovni podivuhodného mikrosvěta kvantové fyziky. Vše je velmi čtivé a zábavné.

  helmiczka

  06.04.2015

  Bohužiaľ neviem, komu je kniha určená. Ako, napísané je to pekne, ale napriek všemožným vysvetleniam sa popisované veci dosť ťažko predstavujú. Ale inak to asi nejde 🙂

  holubTN

  v slovenčine sa predáva pod názvom Vesmír v orechovej škrupinke ISBN 8071456888  TAGS:

  Online Vesmír v kostce ebook, Kniha Vesmír v kostce FB2, Download Vesmír v kostce PDF , Download Vesmír v kostce MOBI, Online Vesmír v kostce kniha, Zdarma Stažení Vesmír v kostce IPhone, Online kniha Vesmír v kostce PDF, Zdarma Vesmír v kostce DJVU, Zdarma Stažení Vesmír v kostce TXT, Stažení Vesmír v kostce RTF, Online Vesmír v kostce FB2 , e-kniha Vesmír v kostce stažení TXT, Zdarma Vesmír v kostce stažení kniha, e-kniha Vesmír v kostce download MOBI, Stažení Vesmír v kostce IPad, Číst Vesmír v kostce MOBI, Číst Vesmír v kostce DOC, Zdarma Vesmír v kostce AWZ, Download e-kniha Vesmír v kostce iPad , Zdarma Vesmír v kostce DJVU, Download Vesmír v kostce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vesmír v kostce DVD, Číst Vesmír v kostce TXT, Book Vesmír v kostce stažení DJVU, Vesmír v kostce stažení kniha zdarma, Vesmír v kostce stažení kniha pdf zdarma, Vesmír v kostce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vesmír v kostce pdf zdarma, Vesmír v kostce stažení kniha epub zdarma, Vesmír v kostce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply