Věž Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Věž Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Věž


Po staletích tajemného mlčení otevírá Citadela, nejstarší obydlené místo na zemi, svoje brány. Pohled do útrob věže je však děsivý – téměř vše, co bylo uvnitř, zničila smrtelná nákaza, která se i nadále šíří. Gabriel Mann umírá a bývalá novinářka Liv Adamsová tak musí sama čelit zabijákům, kteří ji chtějí za každou cenu umlčet. Mezitím v USA pátrá agent FBI Joe Shepherd po zmizelém vědci z NASA a záhy zjišťuje, že se blíží něco, co si ani nedokázal představit – co si nikdo nedokázal představit… Závěrečný díl strhující konspirační trilogie Simona Toyneho.Kniha v českém jazyce!


Stažení Věž zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Věž (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Věž zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Věž.pdf (EUR-0.00)

  Věž.epub (EUR-0.00)

  Věž.doc (EUR-0.00)

  Věž.txt (EUR-0.00)

  Věž.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Věž.PDF – (EUR 0.00);

  Věž.MOBI – (EUR 0.00);

  Věž.EPUB – (EUR 0.00);

  Věž.DOC – (EUR 0.00);

  Věž.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ruinská trilogie (3.)

  Originální název:

  The Tower (2013)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Kalina

  včera

  I třetí díl trilogie byl velmi pěkný. Přes všechny útrapy nám závěr příběhu dává naději do budoucna. Doporučuji.

  pavla7316

  18.11.2017

  První dva díly se mi četli lépe než třetí díl. První dva byly přečteny během 3 dnů, třetí díl jsem četla více jak týden.

  P1tr

  09.10.2017

  Simon Toyne opět vybrousil svůj styl a závěr Ruinské trilogie tak přináší literárně nejvypiplanější část, ve které se mnohem lépe dávkuje příběh a více se tlačí na emoce, což je příjemná změna, která oproti předchůdcům dodáva dění na lidskosti a osudovost příběhu je tak mnohem vnímatelnější. Bohužel tvůrce neustál zakončení, které je sice po emoční stránce výrazné, ovšem samotný průběh záhady celou dobu vybízel k epičtějšímu a apokalyptičtějšímu zakončení, kterého se nedočkáme a v porovnání s očekáváními je konec poměrně klidný a pohodový, což je škoda, neboť sám o sobě funguje pro postavy dobře, ovšem jako vyvrcholení nastoleného tématu v této knize působí poněkud nepatřičně. Nicméně slabší konec nedokáže zážitek ze čtení zkazit příliš, neboť až na tento fakt se Věž poučila z mých výčitek jedničky a dvojky a postavy jsou tentokrát trojrozměrné a uvěřitelné a ve výsledku se příběh točí především kolem postav a jejich citů a ne naopak, jak tomu bylo dříve. Věž je tedy povedeným zakončením zajímavé trilogie, která se po všech stránkách vyvíjela a bude tak vnímána v jednotlivých částech i jako celek velmi pozitivně.

  iam_librarian

  02.10.2017

  Poslední díl nebyl tak akční jako například ten předchozí, ale o to byl více napínavější. Konec se mi velice líbil, do poslední chvíle jsem pořádně nevěděla, co se bude dít. Jasných pět hvězd!

  Andrea7

  04.08.2017

  Lepšie zakončenie trilogie ani nemohlo byť. Po trochu slabšom druhom diely som bola veľmi milo prekvapená. Určite doporučujem.

  Sarkyss

  16.06.2017

  Fantastické zakončení trilogie.

  zimka.r

  31.03.2016

  Velmi lehce se četlo, hezký příběh…věřím, že si celou trilogii dám někdy ještě jednou 🙂

  Hoshi

  12.11.2015

  Právě dočteno a jsem nesmírně ohromena. Nádherný závěr celé trilogie, ještě teď mi buší srdce z toho všeho, co se událo. Celý příběh se četl velmi lehce, líbilo se mi prolévání minulosti a přítomnosti .. Paráda! Teď už jen zavřít oči a nechat si o celém příběhu zdát 🙂

  Misa25

  16.10.2015

  Závěr celé trilogie je moc povedený. Na začátku knihy jsem měla trochu problém se orientovat, jelikož jsem předchozí díl četla hodně dávno, ale nakonec jsem se do děje dostala a bylo to skvělé :))) víc takových to zamotaných a zapeklitých a časově nesourodých knih na pulty knihkupectví :)))

  stopař

  20.09.2015

  Vynikající zakončení celé trilogie.Doufám v další knihy od tohoto autora.

  drbohlav

  20.08.2015

  teď po dočtení posledního dílu můžu říct, že jsem byla spokojená. Ano, některé věci mi přišly přes čáru, ale ve finále jsem byla ráda, že autor do příběhu nezapletl Atlantidu, nebo další události neustále v knihách tohoto charakteru omílané. Jediné, co mi vadilo, byla doba mezi díly. Tak trochu jsem musela nahlédnout do předchozího dílu, jelikož se mi už nějaké události a podrobnosti za ty dva roky vykouřily z hlavy. Čte se to rychle, má to spád i zápletku, které si trilogie udržela až do konce. Doporučuji

  stdriverlc

  07.08.2015

  Nejprve k hodnocení poslední knihy. Poslední díl mi přišel nejméně zajímavý, napínavý a poutavý ze série. Respektuji nutnost rozpletení vyřčených otázek a usměrnění děje, ale oproti předchozím dílům to bylo jaksi neslané, nemastné. Prvních 150 stran jsem prolétl víceméně bez většího zájmu a teprve následně mě zase konečně děj vtáhl. Dávám tedy tři hvězdy. Pokud bych hodnotil celou sérii, bylo to zajímavé žánrové počtení, ale Brownovský standard nečekejme, ovšem s tím už jsem sérii začínal. Mohla jedině překvapit, což se za mě nekonalo, ale ani nijak nezklamala a rád si trilogii přečtu za pár let znovu,

  kikies

  07.07.2015

  Já tedy hodnotím celou trilogii více než kladně. Je to napínavé, tak akorát sci-fi a dostatečně tajemné a temné, velice dobře se to čte, postav a s nimi spojených příběhu je celá kopa a všechno se to tak krásně prolíná, potkává a ovlivňuje…. Ruinskou trilogii je radost číst, ale doporučuji jednotlivé díly číst krátce po sobě, děj jednotlivých dílů na sebe navazuje úzce a při větší pauze hrozí, že se v tom trochu ztratíte! 😉

  Dousabel

  27.06.2015

  Tak pro mě závěrečný díl trilogie určitě nejlepší! Mělo to napětí, spád, sympatické nové postavy, přišlo mi to takové nejucelenější. Probíhají zde zároveň dvě dějové linie, které se na konci parádně spojí a vše se krásně vysvětlí! Opravdu se mi po dočtení hrozně moc ulevilo, měla jsem chuť se rozjet za Liv do té jejich oázy míru :o)
  I když mě druhý díl trochu zklamal, tak tímto dílkem to pan spisovatel dokonale završil a vřele tuto trilogii doporučuji milovníkům konspiračních teorií 🙂

  kaninaj

  07.05.2015

  Musím se přiznat, že na třetí díl jsem se moc těšila a mě osobně nezklamal. Celá serie byla opravdu velice poutavá. Tento díl je – tedy alespoň pro mne – ten typ knihy, která už na začátku zaujme a nepustí Vás, dokud ji nepřečtete a věřte, že ji přečtete hodně rychle 🙂
  Příběh začíná ve státech, vyšetřováním FBI. Setkáváme se tu se zkušeným agentem Franklinem, kterému je přidělen "zelenáč" Shepherd, který se ukáže jako velice schopný.
  Ze států se vyšetřování přesune do Turecka…..
  Turecko – Ruina – naši známí z minulých dílů – Liv, Gabriel, komisař Arkadian, Athanasius.
  Ruina…tady se bojuje o život se zákeřnou snětí a naproti tomu se o tisíc km dál rodí nový Eden, začátek všeho

  elle.r

  27.04.2015

  Celá série je opravud poutavá a posledních dvacet stránek jsem probrečela, protože jsem se spoustou postav během všech tří knížek opravdu sžila a najendou mi začalo docházt, že to je všechno, že už o nich nikdy znovu nebudu číst. Také trochu lituju, že jsem fyziku odvrhla jao nezajímavý předmět, pasáže informující o vesmíru a jeho zkoumání jsou opravdu působivé.

  Mako123123

  28.02.2015

  !Môže obsahovať spoilery, záleží od toho čo považujete za najdôležitejšie, podla mna to najdôležitejšie som len načrtol ale jednoznačne nenapísal tak to nechám na Vás 😀
  .
  .
  Sklamanie… čakal som niečo mystického ako v jednotke, dvojka ma sklamala ale táto trojka bola fakt prúser. Nič extra sa neudialo, o teórii pulzujúceho vesmíru som sa dozvedel už dávno a v podstate s tým súhlasím, zapadá to do môjho svetonázoru, takže kniha nebola pre mňa žiadne prekvapenie a fakt neviem pri spätnom pohľade ako to do čerta súviselo s biblickou Evou z jednotky. Som čakal aspoň nejakých mimákov a že biblická Eva z jednotky bola ich prvý (druhý) model rozumného človeka alebo čo (čoho som zastáncom)… Bavilo ma vyšetrovanie federálov a tie teleskopy, to bolo zaujímavé, o zachovaní energie, že obsahujeme rovnaké prvky ako hviezdy a ako čokoľvek iné … všetky tieto filozofické úvahy boli pekné, no zase nič nové, o tom som už počul toľko motivačných a filozofických videí a prednášok že až… ale záver to celé zabil. časti s Gabrielom ma vôbec nezaujímali, zdĺhavé opisné scény v citadele, veselo som ich takmer celé preskakoval, Liv mi šla na nervy, bola otravná, afektovaná (,,vitajte cudzinci,,, ,,pozvime ich dalej,, zbúrajme plot,, ,,táto zem nepatrí nikomu,, a podobné tlachy ktoré v reálnom svete nefungujú, s týmto prístupom by dievča vo vojenskom tábore medzi zabijakmi a nepriateľmi neprežilo ani 5 minút) a naivná, napriek tomu jej všetko vychádzalo, Pozrel som sa na môj dávnejší koment /Klúča/ kde som kritizoval prílišný výskyt slov ,,vtom okamihu,, ,,a akurát,, ,,a práve vtedy,,… .. aj tuná vo /Veži/ toho bolo požehnane, takže ani v tomto sa autor nepolepšil. Takže mi nezostáva nič iné len sklamane tomuto počinu dať len jednu hviezdičku.  TAGS:

  Online Věž ebook, Kniha Věž FB2, Download Věž PDF , Download Věž MOBI, Online Věž kniha, Zdarma Stažení Věž IPhone, Online kniha Věž PDF, Zdarma Věž DJVU, Zdarma Stažení Věž TXT, Stažení Věž RTF, Online Věž FB2 , e-kniha Věž stažení TXT, Zdarma Věž stažení kniha, e-kniha Věž download MOBI, Stažení Věž IPad, Číst Věž MOBI, Číst Věž DOC, Zdarma Věž AWZ, Download e-kniha Věž iPad , Zdarma Věž DJVU, Download Věž e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Věž DVD, Číst Věž TXT, Book Věž stažení DJVU, Věž stažení kniha zdarma, Věž stažení kniha pdf zdarma, Věž pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Věž pdf zdarma, Věž stažení kniha epub zdarma, Věž ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply