Vikomt se musí ženit Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vikomt se musí ženit Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vikomt se musí ženit


Od chvíle, kdy před dvěma roky ovdověla, zůstává Kitty Caterilová uvězněna v domě svého nebožtíka manžela, kde se od ní očekává, že bude navěky držet smutek. V zoufalé touze uniknout zvažuje Kitty všechny možnosti – dokonce i ukvapený sňatek s cizím mužem, který nemá v úmyslu opustit svůj mládenecký život.

Beau Brandonovi vyhovuje londýnský život, obzvlášť jeho práce pro bezpečnost Británie. Když tedy zdědí titul vikomta Dauntryho, nehodlá se usadit na venkovském panství. Nedokáže ale odolat příležitosti oženit se s praktickou vdovou, která by za něj mohla spravovat Beauchamp Abbey – dokud nepochopí, že v osobě Kitty získá mnohem víc…

Ještě než si na sebe Kitty a Dauntry stihnou zvyknout, zavede je ohrožení královské rodiny do Londýna. Zanedlouho se ukáže, že někdo je odhodlaný zabránit Dauntrymu odhalit zločince, a jejich rostoucí lásku ohrožují tajemství z Kittiny minulosti…Kniha v českém jazyce!


Stažení Vikomt se musí ženit zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vikomt se musí ženit (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vikomt se musí ženit zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vikomt se musí ženit.pdf (EUR-0.00)

  Vikomt se musí ženit.epub (EUR-0.00)

  Vikomt se musí ženit.doc (EUR-0.00)

  Vikomt se musí ženit.txt (EUR-0.00)

  Vikomt se musí ženit.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vikomt se musí ženit.PDF – (EUR 0.00);

  Vikomt se musí ženit.MOBI – (EUR 0.00);

  Vikomt se musí ženit.EPUB – (EUR 0.00);

  Vikomt se musí ženit.DOC – (EUR 0.00);

  Vikomt se musí ženit.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Rebelové (17.)

  Originální název:

  The Viscount needs a Wife (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  munka

  dnes

  Jeden zo slabších dielov. Veľmi ma nenadchol. Aj zápletka okolo atentátu na princov bola taká nemastná – neslaná. Zbližovanie hlavných hrdinov sa mi celkom páčilo.

  Ditules

  04.12.2017

  Od půlky mě to moc nebralo. Navíc ty čachry s titulem se mi zdají dost přitažené za vlasy.

  havrmoni

  25.11.2017

  Takový průměr. Ze začátku je to jen o Kitty a až pak se objeví on. Vezmou se a poznávají se,ale mě to spíš přišlo,že jsou vedlejší postavy. Hlavní téma bylo jeho vyšetřování a hodně dialogů bylo o tom a o ,,záhadě",kterou se snažila rozluštit ona. Bohužel jsem necítila mezi nima žádnou chemii, nic. Opět mi to přišlo jako sonda do života lidí v tom určitém období.

  alzbeta4340

  15.11.2017

  Dobře napsaná romance. Hodně se soustřeďuje na vztah obou hrdinů, což mi vyhovuje. Tentokrát mi ani nevadila "politická" část děje neboli řešení pokusu o atentát na členy královské rodiny. Příjemné oddechové čtení, po několika slabších dílech v sérii je to určitě lepší kousek.  TAGS:

  Online Vikomt se musí ženit ebook, Kniha Vikomt se musí ženit FB2, Download Vikomt se musí ženit PDF , Download Vikomt se musí ženit MOBI, Online Vikomt se musí ženit kniha, Zdarma Stažení Vikomt se musí ženit IPhone, Online kniha Vikomt se musí ženit PDF, Zdarma Vikomt se musí ženit DJVU, Zdarma Stažení Vikomt se musí ženit TXT, Stažení Vikomt se musí ženit RTF, Online Vikomt se musí ženit FB2 , e-kniha Vikomt se musí ženit stažení TXT, Zdarma Vikomt se musí ženit stažení kniha, e-kniha Vikomt se musí ženit download MOBI, Stažení Vikomt se musí ženit IPad, Číst Vikomt se musí ženit MOBI, Číst Vikomt se musí ženit DOC, Zdarma Vikomt se musí ženit AWZ, Download e-kniha Vikomt se musí ženit iPad , Zdarma Vikomt se musí ženit DJVU, Download Vikomt se musí ženit e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vikomt se musí ženit DVD, Číst Vikomt se musí ženit TXT, Book Vikomt se musí ženit stažení DJVU, Vikomt se musí ženit stažení kniha zdarma, Vikomt se musí ženit stažení kniha pdf zdarma, Vikomt se musí ženit pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vikomt se musí ženit pdf zdarma, Vikomt se musí ženit stažení kniha epub zdarma, Vikomt se musí ženit ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply