Vinnetou III Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vinnetou III Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vinnetou III


Kniha v českém jazyce!


Stažení Vinnetou III zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vinnetou III (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vinnetou III zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vinnetou III.pdf (EUR-0.00)

  Vinnetou III.epub (EUR-0.00)

  Vinnetou III.doc (EUR-0.00)

  Vinnetou III.txt (EUR-0.00)

  Vinnetou III.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vinnetou III.PDF – (EUR 0.00);

  Vinnetou III.MOBI – (EUR 0.00);

  Vinnetou III.EPUB – (EUR 0.00);

  Vinnetou III.DOC – (EUR 0.00);

  Vinnetou III.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Winnetou III (1893)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  ZÓNA

  17.11.2017

  Zřejmě nejčtenější díl z trilogie.
  Velmi jemný závěr a smutný konec nezachránil ani Old Shatterhand se svojí nekompromisní pěstí.
  Jako malý chlapec jsem závěr knihy četl nesčetněkrát. Fascinovala mě smrt mého téměř blízkého přítele, s kterým jsem toho tolik prožil. Ale na druhou stranu jsem byl šťastný, že přežil Old Shatterhand…
  Upřímně a od srdce – Vinnetou, nebýt postavy Old Shatterhanda, by nebyl tím, kým je…

  RudýOnkel

  23.07.2017

  Rychle-se-čtoucí kniha, nestydím se říct, že je tak hltavá, že ráno začnete a večer skončíte. Hrdinové dělají svoji práci, záporáci taky. Láskavost knihou překypuje, jsem nadšen z rozhovorů mezi hrdiny a jejich jednání, které vždy splnilo mé očekávání a dobře jsem se přiučil poznáva jak charaktery postav v knize, ale i ve světě "obyčejném"

  Příběh 8/10

  Romance 2/10
  Akce 10/10
  Humor 2/10
  Napětí 7/10

  Gracian1964

  06.11.2016

  Prečítal som to už po neviemkoľký raz, ale vždy tam nájdem niečo nové a zaujímavé, alebo mám skrátka len slabú pamäť, hehe… Ako mohol ten človek napísať toľko kníh? neuveriteľné…Každopádne, toto je základ, od ktorého sa odrážam, jasné stanoviská, česť, statočnosť, odvaha, spravodlivosť, rovnosť, bratstvo, sloboda? zabudol ešte na niečo môj biely brat? Uff…ufff… Howgh!!!

  vlkodlaq

  05.11.2016

  Klasika, na které jsem vyrůstal. May byl velice talentovaný spisovatel a "Vinnetouovky", Old Surehand a Old Firehand jsou stále mé nejoblíbenější "Májovky".

  Torgal

  16.09.2016

  Čert nech vezme opakovanie motívov (viacnásobné prepady vlakov, Shatterhand zamlčujúci svoju identitu) a epizodickosť knihy, pričom chýba ucelený dej i vývoj postáv. Všetko darmo, keď som čítal záverečnú kapitolu, tie dvadsať rokov staré emócie boli totiž späť. Dojemné i smutné zavŕšenie trilógie, ktorá navždy zostane v mojich spomienkach ako jedna z najvýnimočnejších knižných sérii. 9/10

  marcela6183

  15.07.2015

  Tak nám, mami, zabili Vinnetoua. A já řvu jak želva, když si čtu tu kapitolu na Kindlu.
  Vlastně to ale dopadlo dobře – hlavní hrdina skapal heroickou smrtí, zlo došlo odplaty a trestu, dobro bylo odměněno a život jde dál. V pokoře, bázni a se vzpomínkami s úsměvem vnímáme křesťana indiána (tohle jako fakt nedávám!); a tak si říkám – tohle už je na mne moc.
  Pointa za pět násilnost vlastního přesvědčení za nula, příběh za pět… snad se na mne nebude nikdo zlobit, když bude i výsledná za čtyři.

  R.E.M.

  03.04.2014

  Jako dítě jsem u knih nikdy neplakala, a proto fakt nerada přiznávám, že byla jedna výjimka. Při čtení o posledním západu slunce Vinnetoua, jeho posledním boji, jsem se neudržela a zmáčela slzami kapesník.
  A jak dodatečně čtu, nebyla jsem sama :-).

  zemon

  04.12.2013

  Prvá kniha pri ktorej sa mi lícom kotúľali slzy.

  Perla

  10.10.2013

  Veľmi som si obľúbila Winnetoua. A keď Santer ukradol jeho závet nevládala som ani čítať a po tvári mi stekali slzy. Aj teraz, keď si spomeniem na Winnetouovu smrť veľmi ma to rozžiali. Karel May napísal z môjho pohľadu skvelé knihy a veľmi rada ich čítam.

  kika 13

  21.02.2013

  Dobré čtení,ale stejně se mi nejvíce líbil třetí díl.

  HTO

  30.10.2012

  Pořád doufám, že se Karel May mýlil v poslední větě tohoto románu… Scény, kdy Vinnetou konvertuje ke křesťanství a kdy tuší, že zemře, jsou naprosto nezapomenutelné, a opláču je teď stejně jako před třiceti lety. A k tomu mi pořád nejde z hlavy jedna věta (ta poslední ve výpisku), kterou v rozmluvě s Old Shatterhandem, přivázaném ke stromu smrti, vede Jedno pero. Má jistě pravdu, ale myslím, že přes to, jak je to nebezpečné, je to také nezbytné…

  „Vinnetou byl náš nepřítel!"
  „Ne, ne — vy jste z něho UDĚLALI svého nepřítele, to je rozdíl! Tak jak miloval své Apače, tak měl rád i bojovníky všech ostatních kmenů. Velmi ho rmoutilo, že rudí muži mezi sebou bojují a prolévají navzájem svou krev, místo aby žili jako bratři. A tak jak to cítil on, tak jsem to cítil a cítím i já."
  Snažil jsem se mluvit tak důstojně jako Sus-homaša. Pomalu, se slavnostním důrazem, jako bych přednášel báseň. Na Kiowu to zapůsobilo. Když jsem domluvil, svěsil hlavu a hezkou chvíli zůstal sedět mlčky. Pak zvedl pohled:
  „Old Shatterhand promluvil správně. Sus-homaša je spravedlivý bojovník, on přizná i nepříteli, že má pravdu. Kdyby všichni rudí a bílí muži smýšleli jako Vinnetou, bojovníci všech kmenů by odhodili zbraně, poněvadž by se milovali a pro všechny by bylo dost lesů a savan. Ale je nebezpečné, když muž dává příklad, kterého nikdo nechce následovat. …“

  vitavita

  13.03.2012

  Citát z knihy: "Zde leží pohřben Vinnetou, rudý, ale velký muž !"

  Vecko99

  20.01.2012

  Nejsmutnější kniha z jedné z nejlepších trilogií všech dob.

  pet-kyval

  05.12.2010

  [011/10] A jaké bylo vyvrcholení celé trilogie? Bavila jsem se a moje touha po pomstě byla navýsost uspokojena. Pomsta za všechny padlé, aťsi přímo a nebo nepřímo související s hlavní dějovou linií.

  Každý myslím ví, jak to dopadlo s velkým náčelníkem všech Apačů, Vinnetouem a určitě někteří i tu slzu smutku uronili. Já ovšem ne, protože jsem to viděla a slyšela v tolika verzích, že to na mě už nepůsobilo. Sice se mi vždycky zasteskne po začátcích celé série, ale nikdy mě to už nedožene do přímého smutku. Kde jsou ty časy, kdy se řezali do rukou a pili navzájem krev smíchanou s vodou a kde jsou ty doby, kdy boj s medvědem pouhým nožem znamenalo vydobýt si velké jméno a úctu.

  Santer dopadl tak, jak si zasloužil. Díky kresbám pana Buriana je Nšo-či naprosto překrásná a tak jsem byla vždycky nad jejím osudem smutná, už jen proto, že její city nebyly nikdy opětovány. Je to taková ženská sounáležitost. Na druhou stranu, ale zemřela poblíž všech, kteří ji milovali, což je takové malé uspokojení, ale nemění to nic na faktu, že Santer byl všivý prevít a zasloužil by si daleko více trpět. A zatím si ten blbeček vykope vlastní hrob.  TAGS:

  Online Vinnetou III ebook, Kniha Vinnetou III FB2, Download Vinnetou III PDF , Download Vinnetou III MOBI, Online Vinnetou III kniha, Zdarma Stažení Vinnetou III IPhone, Online kniha Vinnetou III PDF, Zdarma Vinnetou III DJVU, Zdarma Stažení Vinnetou III TXT, Stažení Vinnetou III RTF, Online Vinnetou III FB2 , e-kniha Vinnetou III stažení TXT, Zdarma Vinnetou III stažení kniha, e-kniha Vinnetou III download MOBI, Stažení Vinnetou III IPad, Číst Vinnetou III MOBI, Číst Vinnetou III DOC, Zdarma Vinnetou III AWZ, Download e-kniha Vinnetou III iPad , Zdarma Vinnetou III DJVU, Download Vinnetou III e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vinnetou III DVD, Číst Vinnetou III TXT, Book Vinnetou III stažení DJVU, Vinnetou III stažení kniha zdarma, Vinnetou III stažení kniha pdf zdarma, Vinnetou III pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vinnetou III pdf zdarma, Vinnetou III stažení kniha epub zdarma, Vinnetou III ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply